Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda tylko,że przez częste problemy z online niedostępny często jest najważniejszy składnik gry czyli multiplayer.Mam już tą grę prawie 2tyg i jestem wręcz kosmicznie zły na Sony/MM że dalej ne mogą sobie z tym poradzić,jest praktycznie tak samo fatalnie jak na początku-lagi,zwisy serwerów itp-zero postępu

Odnośnik do komentarza
powoli zaczynam mieć dość nie moge połączyć się z większością kolesi z freindlisty cały czas wywala napis falied to connet players o co z tym do chu...a chodzi :(

to jeden z plusów PS3 - darmowa lagowa zabawa multiplayerowa

 

u mnie to jeszcze zadna gra nie miała wiekszych lagów i pierwsza jest niestety LBP szkoda ze sie sony i mm nie przylozyli ale cały czas cos robia wiec moze bedzie dobrze bo czasami potrafi sie grac bez zadnych lagow a czasami to jest masakra

Odnośnik do komentarza

Bez obaw, tym razem to nie wina przeciążenia. Sony Computer Entertainment zdecydowało się na poprawę wydajności swoich serwerów po skargach na dużą ilość lagów odczuwanych przez graczy. Opóźnienia w trybie sieciowym można było liczyć w sekundach, co całkowicie zabierało radość z zabawy. Sony oświadczyło, że po przerwie możemy się spodziewać płynniejszej rozgrywki bez niespodzianek. Miejmy nadzieje, ze dotrzymają słowa. W końcu cały potencjał Little Big Planet tkwi w rozgrywce wieloosobowej.

http://www.neogo.pl/newsy/14960

Odnośnik do komentarza
zaczela sie sroga cenzura na serwerach, wywalili najlepszy level god of war :( pewnie dlatego ze bylyelementy palenia ludzi w klatkach ;)

 

przy okazji zapraszam na moj zupdateowany level Ninja Gaiden Delta v.1.15 :)

 

Ale co z tego ze palili ludzi w klatakach ?? To co teraz jak cos ma wsobie przemoc to bedą to wywalac?? Przeciez to paranoja mozna dac jakis znaczek ze od 18 lat i grasz na wlasna odpowiedzialnosc..

Odnośnik do komentarza

No niestety, z ESRB i innymi ścierwami nie wygrasz. Bardziej zastanawia mnie czemu wywalili level Zeratula. W ogóle skąd wiecie że one zostały wywalone przez administracje a nie zniknęły przy restartach serwerów? Dostaje się jakąś wiadomość?

 

I btw. ten level ze smażeniem ludzików wcale taki dobry nie był, lepszy jest level fredybizkita aka lukasz1987lb - god of war 2 pl

Odnośnik do komentarza

No, czas na moje wrażenia. Grę kupiłem wczoraj i, mimo krótkiej znajomości, muszę powiedzieć trzy rzeczy:

1. Levele Mm są świetne i powalają designem. Poza tym te "minigry" mile mnie zaskoczyły, bo spodziewałem się gorszej jakości...

2. Edytor jest świetny, chociaż dopiero zagłębiam się w tajniki tworzenia światów. Może gdzieś za tydzień/2 tygodnie zrobię własny poziom...

3. Chociaż zabrzmi to trochę niemęsko, muszę powiedzieć: Sackboy jest chyba najbardziej uroczą postacią w historii gier!!!!!!! No, przynajmniej według mnie...

I to by było na tyle, jutro zpraszam kumpli i testujemy co-opa...

Odnośnik do komentarza

chore-ze spalaniem ludzi rozumiem-gra ma takie ,a nie inne oznaczenie na pudełku i tego się nie minie na chwilę obecną.Jedynie trzeba trzymać kciuki by w przyszłości wyszedł patch ,który daje możliwość uprzedzania graczy o treściach leveli(np. przed włączeniem etapu pojawiałoby się ostrzeżenie ,że etap jest przeznaczony dla graczy dorosłych.Czy chcesz kontynuować tak/nie).

 

Wywalenie levelu Zeratula to już przegięcie-że niby nieetyczny jest swoistego rodzaju system wars i nie wolno "wciepywać" konkurencji?!!

 

 

btw.Grigori ma rację-level Łukasza God of War 2 PL to bez wątpienia nejlepszy godowy level w grze i najlepszy level stworzony dotychczas przez polskiego gracza.

 

aha jeszcze jedno-to odnośnie ogólnie całego LBP-to wg mnie gra roku i najlepsza gra tej generacji na chwilę obecną.Piszę to jako wielki fan serii MGS4,który choć uważa ostatnią część przygód Snake'a za arcydzieło to jednak całościowo LBP wygrywa.

 

Tak wyglądającej,animowanej gry z takimi bohaterami,pomysłami,edytorem leveli nie było.Sackboye są majstersztykiem-nawet moi rodzice ,którzy niie lubią i to bardzo gier widząc Sackboya i jego minki jak gram-zatrzymują się i mówią jakie to urocze.LBp jest perłą dzisiejszaej generacji konsol-gra inna niż wszystkie,jakby z innej bajki,która chwyta za serca młodych i starych

Odnośnik do komentarza
która chwyta za serca młodych i starych

Nie żebym zrzędził, ale mojego jakoś nie chwyta... Robię to głównie dla trophy xD. Gra jest całkiem porządna, ale lepsza niż mgs4? na pewno dłuższa jeśli chodzi o żywotność... Ale nie oszukujmy się, fabuła ssie dużego czarnego... erm, no jest kiepska. Gra jest infantylna, koleś na każdym kroku rzuca aluzjami, żebyśmy za przeproszeniem kutasów nie robili w edytorze. Moim zdaniem to gra dla dzieciaków, rozwijająca wyobraźnie i tym podobny stuff. Ja na idealną grę nie trafiłem jeszcze... Saga MGS dała rady, ale czekam na coś więcej od gier. Coś ten mgs mi się wcina, wybaczcie dygresję xD.

Nyamh. Ostatecznie lbp u mnie ma takie 7+/10, zważywszy, że nie mam calaka jeszcze xD. [bo żule serduszka tylko, zamiast robić coś xD]

Odnośnik do komentarza

Yyy, jak można doszukiwać się fabuły w tej grze? Ona w ogóle tam jest? Może inaczej zadam pytanie. Ona w ogóle powinna tam być? To tak jakby zarzucić WipEout'owi brak fabuły. LBP to zupełnie inny (nowy) gatunek i może dlatego niektórzy szukają w niej elementów z innych gier. Myślę że na próżno, ponieważ mamy do czynienia z czymś, czego jeszcze świat gier nie wiedział.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...