Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc jak zobaczyłem koszulkę dla sackboya (!!) "First Day" w PSS za 18 zł, to się zgiąłem. Aż strach pomyśleć, jakie będą ceny konkretnych DLC...

A jak przeczytałem na US blogu płacze Amerykanów, że oni takiej koszulki nie dostali, to się zgiąłem drugi raz. Ze śmiechu nad ludzką głupotą...

Odnośnik do komentarza

U nas byłoby to samo, gdyby na PL Store nie było jakiegoś ubrania, ludzka rzecz narzekać nawet przez największą głupotę.

BTW zagrałem dziś w lokację z ICO o której wspominał Yeti na poprzedniej stronie, jeden z najlepszych leveli!!

Usiłuję również zagrać online na 4 graczy bo brakuje mi trofea za wszystkie przedmioty w Story, niestety od 2 tygodni same przeszkody, jak nie mój net działa dziadowo, to servery padają, to wypada coś innego, irytacja sięga zenitu <_<

Odnośnik do komentarza

No ja tez nie wyrobiłem jak zobaczyłem za ile te barachło opychają !! Dodatkowe levele to pewnie w cenie GT5 Prolog będą hehehe ;) (3 razy odpukałem bo jeszcze zapeszę hehe)

 

@Grigori

 

Świetne są te twoje plansze, bardzo fajnie zaprojektowane i świetny, spójny design. Serduszka wraz z 5-ma gwiazdkami oczywiście poleciały :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja wogole rozkminiam jaki ta gra ma potencjal tez dla innych tworcow ze stajni Sony!!. Np nie wiem kilka tygodni do premiery nowego Jak and Daxter i Naughty Dog w ramach zajawki wypuszcza level wraz z ciuszkami w LBP. Kazda firma moglaby sobie zatrudniac specjalistow od tworzenia leveli i postaci w LBP. Pomyslcie ze to by nawet poprawialo wizerunek firmy. Czekamy na jakas gre a oni sa tak mili i daja nam zajawke w formie LBP. Wiem troche niespojnie to napisalem ale moze rozkminicie o co mi chodzi..W skrocie po do wypuszczac np Lego Kaczor Donald skoro Disney moze zrobic cos za(pipi)istego w LBP itd itd..(oczywiscie to tak obrazowo oczywiscie ze to niemozliwe bo przeciez Disney musi zarabiac:) )

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Śmiejecie się z koszulki... Wyobraźcie sobie jaką ja miałem polewkę jak spotkałem online kolesia który nagle się przebiera w ten ciuszek i zaczyna się chwalić. Ludzie to mają w głowach...

 

Dzięki za pozytywne opinie o moich levelkach.

 

A tu coś o wykasowanych planszach. 0.5% Of LBP Levels Modded

Oceńcie sami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Oj robicie smaka Panowie. Powoli zaczynam mieć mentlik w głowie (heh rym). Już miałem brać Bioshock'a a tu czytam takie rewelacje nt LBP, mam na uwadze moja drugą Połówkę, pewnie byśmy mieli razem mnóstwo radochy z tym małym słodkim Sackboy'em :) A gdzie tu czas na Dead Space'a.. ? Pozdro dla grających, niedługo razem posmigamy! :)

Odnośnik do komentarza
Jak przejść pierwszy level (ten samouczek) bez ani jedengo zgonu? Mam na myśli moment, w którym zapada się most, wpadam do środka i żeby się wydostać muszę wybuchnąć i zacząć od kolejnego checkpoint'a. Jak to przejść żeby dostać bonusy za przejście levelu bez straty ani jednego życia? Help!

może spróbuj przeskoczyć, mnie się udało

Odnośnik do komentarza

A gdyby się nie opuścił tuż przed przeszkodą aktywuj drugiego pada, wskocz nim do dziury i wyłącz. Nie zalicza się to jako śmierć. Ja tak zrobiłem bo nie łączyłem sobie tego że wyścig opuszcza ptaszka. :P

 

Momentami przerasta mnie fenomen tej gry. Pierwszy raz w życiu gram z noobami i mam z tego satysfakcje bo za pomaganie łatwo wysępić serduszka. :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Grigori ,ach ty wredoto , ładne to tak od biednych noobków serduszka sępić ?( BTW dzięki za pomysł )

 

Tak poza tym dzisiaj próbowałem zaliczać plansze bez zgonu .masakra..a tu jeszcze czeka 100% znajdek ech .. nie ma co Trudnałatwa gra .

 

@ down Grigori: Jaja sobie robię (hehe),

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Nie ma się co obrażać. Odkryłem dziwną satysfakcje z biegania z ludźmi po tych levelach, chodziło mi o to że bym się o to nie posądzał do tej pory. Serio, jak ktoś potrzebuje pomocy, nieważne czy mam od niego już serduszko czy nie, to chętnie pogram. Zawsze lepiej z kimś znajomym niż obcym obcokrajowcem.

 

Zeratul, gramy dziś też?

Odnośnik do komentarza

Serwery znów leżą? Kufa. :(

 

Ciąg dalszy kwestii usuwania leveli. Oświadczenie SCEE jest na Three Speech'u ale dwa konkretne highlightsy:

  • Ensure that the content you share with other users is suitable for all ages - everybody has access to your level if you publish it.
  • Please respect other people's intellectual property rights. For example, don't use images, brands or logos that you're not entitled to use.
Innymi słowy - a nie mówiłem? :rolleyes: Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No tak, ale czy ogień, zabójcza mgła, elektroszoki itp nie są przynajmniej jakieśtam 10+ ? w ogóle nei czaje czemu ta gra ma E rating, skoro tam tyle przemocy jest, non stop co wybucha, kogoś trzeba likwidować [i nie mówię o user created content]. Moim zdaniem tym edytorem sami siebie wkopali, powinny być podziały wiekowe do dodania przy tworzeniu levela. Ciężko zrobić coś ciekawego i zarazem coś co jest EVERYONE [rating]. Chaotycznie jak zwykle, ale wiadomo o co chodzi. Zdecydowanie FAIL.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...