Skocz do zawartości

God Of War: Chains of Olympus


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo moze czy gra bedzie posiadała opcje new game plus??

Po przejściu całej gry na danym poziomie trudności możesz dać New Game i konsola zapyta się czy chcesz rozpocząć zabawę ze wszystkimi zdobytymi wcześniej broniami / mocami. Ale tyczy się to jedynie danego poziomu trudności. Przykładowo jeżeli przejdziesz na Normal i odpalisz New Game na innym poziomie trudności, zaczynasz bez tej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Wlasnie przeszedlem i brak mi slow :/. Doskonala gra! Zaraz zabieram sie za jedynke na PS2. Dziwne ze wczesniej zbytnio grac mi sie nie chcialo :( (skonczylem na zabiciu hydry :().

GoW2 jest o wiele lepszy od jedynki :D

 

A co do GoW: CoO,

właśnie jestem w Hadesie i walczę z śmiercią na statku. Pierwsze podejście zakończyło sie smiercią, ale zamiast game over, Kratos budzi się w innym miejscu przypięty łańcuchami do ściany. Jeżeli wygram z tym bossem to później akcja potoczy się tak samo (czyli łańcuchi i ściana) czy zupełnie inaczej?

 

 

Dużą część gry mam za sobą?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Wlasnie przeszedlem i brak mi slow :/. Doskonala gra! Zaraz zabieram sie za jedynke na PS2. Dziwne ze wczesniej zbytnio grac mi sie nie chcialo :( (skonczylem na zabiciu hydry :().

GoW2 jest o wiele lepszy od jedynki :D

 

A co do GoW: CoO,

właśnie jestem w Hadesie i walczę z śmiercią na statku. Pierwsze podejście zakończyło sie smiercią, ale zamiast game over, Kratos budzi się w innym miejscu przypięty łańcuchami do ściany. Jeżeli wygram z tym bossem to później akcja potoczy się tak samo (czyli łańcuchi i ściana) czy zupełnie inaczej?

 

 

Dużą część gry mam za sobą?

 

ta "śmierć" jest obowiązkowa, nie ma innej opcji

. No dużo, to ci nie zostało.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Kurcze, nie moge ukonczyc drugiego Chellenge of Hades :<. Juz kilkadziesiat razy probowalem wszystkich wytluc, ale minimum do jakiego doszedlem to 7 zywych :lol:. Mam nadzieje ze dzisiaj mi sie uda :(.

 

Hmm... Jedna rzecza ktora zbytnio mi sie nie spodobala po przejsciu gry, to ilosc materialow dodatkowych.

Galeria to zaledwie kilka obrazkow :<

. W jedynce (ps2) przed przejsciem gry jest wiecej do ogladania niz tu po przejsciu :lol:. Mowi sie trudno :D.

Odnośnik do komentarza
no tak, sterowaie wyszlo bardzo dobrze... hmmm mozna sie pokusic o stwierdzenie, ze lepiej niz na ps2, ale to tylko moje osobiste zdanie :lol:

konwersja na ps2 pewnie nie bedzie cierpiec na efekt SHO :>

 

@ MoniqaPS2PSP - fajny avek, nawet pasuje do nicka :lol:

 

GoW CoO wyjdzie na ps2? :( Zastanawiam się czy psp będzie miało w ogóle jakies exclusivy. Bezensowna reanimacja ps2. Mogliby się skupic na zaniedbywanej psp. co to za radocha mieć Sh/ratcheta/gow na psp jak i tak identyczna wersja wyjdzie na ps2? :wkurzony: SIC!

Co do avatara - jak się rejestrowałam nie miałam jescze next genów.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
4:18h a ostatni boss to porazka, spodziewalem sie walki z Atlasem

 

 

to teraz pora na very hard :( zapewniam ze na ostatnim bosie nie raz bedziesz chciał rozwalić konsole na scianie :lol: pierwsza faza walki jest hardcorowa:)

nie chodzi mi o poziom trudnosci ostatniej walki, tylko o to ze spodziewalem sie czegos "duzego" =]

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Mi pierwsze przejscie na normalu zajelo 8h, wiec na dlugosc gry nie narzekam :). Juz kilka godzin mecze drugi Challenge of Hades, prawie udaje mi sie go ukonczyc :).

 

Aleś się guzdrał. Chyba mamy nowy rekord w powolnym przechodzeniu :P

 

 

Niech dadzą już odpocząć starej, poczciwej PS2. O ile przeniesienie SH:O na PS2 było w miarę zrozumiałe (ostatni Silent na Czarnulę, lizanie ran po SH4), to kompletnie nie rozumiem przeniesienia Ratcheta. PSP połączone pępowiną z PS2 - czas, by ją oderwać, bo to wpędza konsolę do grobu.

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

dostawa nowych gier na umierajaca konsole wpedza ja do grobu? sry ale nie wydaje mi sie. imo SONY jest genialne, zarabia podwojnie na tej samej grze. wszyscy sa szczesliwi- ci co maja ps2 i nie stac ich na next-gen'a moga se ciorac w hity z psp a japonski koncern trzepie ostra kapuche. podziwiam

Odnośnik do komentarza

Uff... GoW CoO jestem podjarana jak dziecko. Pierwsze podejście 4 godz. 40 min. Zdecydowanie za mało ale mi to nie przeszkadza bo gra mnie po prostu miażdży i na pewno przejdę ją jeszcze nie raz. Rozczarowuje ilość broni,magii i bossów.... cóż ale to tylko handheld. Czekam na GoW 3 :slinotok:

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...