Skocz do zawartości

God Of War: Chains of Olympus


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jestem pod wrażeniem tej gry, jest lepsza niż pierwszy GoW na ps2 :mellow:

Motyw z Charonem jest fenomenalny, ciekawy wygląd przewoźnika i walka, której nie można wygrać :P

 

 

Podczas wspinaczki po ścianach, gdy atakują te gnojki i próbują zrzucic Kratosa, co należy robic? Wciska na przemian L i R ale to nic nie daje :/

Odnośnik do komentarza

to teraz ja rzucę swoje 3 grosze.

 

po pierwsze: pierwszy GoW jest wciąż absolutnym debeściakiem [GoW2 to dla mnie niedoróbka straszna i wielki zawód, nawet jeśli skończyłem dwukrotnie tę cześć] i niestety CoO nie sięga mu poziomem, ale przynajmniej bardzo się stara. bo robi to dobrze.

 

drugie: grafika. jaka jest widzi każdy, więc nie mam po co więcej lukru dorzucać.

 

trzecie: grywalność. duża. bardzo duża. zwłaszcza jeśli zacznie się od razu na hardzie grać, a potem na very hardzie. męczę właśnie na very i stale zgrzytam zębami, bo stale ginę, ale gram dalej.

 

czwarte: za mało bossów. do tego

Persefona

jako finalny boss nie za bardzo mi pasuje, nawet jeśli fabularnie ma to sens i w sumie była fajna jako przeciwnik. gwoździem do jej trumny jest checkpoint przed samą walką, za który ktoś powinien zawisnąć. zdecydowanie winna tam być walka z tytanem, który na szczęście ma swoje 3 grosze w tej epickiej potyczce. charon to klasa sama w sobie [zwłaszcza to, jak kratos go wykańcza].

 

piąte: wielki żal za lost levels. zgaduję, że albo czas, albo brak miejsca na UMD nie dały, wsadzić ich do gry, ale IMO autorzy nie powinni pokazywać jak bardzo lepsza ta gra mogła być. po zmęczeniu gry na hardzie w 6h, dla mnie ten filmik był tylko powodem do potężnej irytacji.

 

szóste: kapitalna alternatywna broń. wreszcie w historii GoW coś, co skutecznie zastępuje blades of chaos. rispekt.

 

siódme: niewykorzystanie w pełni motywu

córki kratosa

, za który panowie z RAD i tak mają mój respekt, bo mało kto stara się nadać jakąkolwiek głębię bohaterom nawalanek.

 

ósme: to jest wciąż Kratos. człowiek z permanentnym w(pipi)em na mordzie, który na widok ogromnego bazyliszka tylko szykuje swoje ostrza. prawdziwy madafaka na miarę Jacka Bauera :D

 

jak dla mnie mocne 8 GoW:CoO dostaje. teraz tylko czekam na GoW 3, na który szykuję już pieniądze, choć boję się, że dadzą ciała jak z GoW 2.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na moim slimie 3.90 m33-2 gra zawiesza się na samym początku walki z Charonem. Gram na .ISO wcześniej nic takiego nie miałem. Jest jakiś patch, czy coś, bo raczej nie chciałbym kończyć już gry :(

EDIT:

Ok, działa. Usunąłem ją z karty i zgrałem jeszcze raz :)

PS Gra świetna, genialna. Najlepsza miejscówka to ta z krwawymi wodospadami i tym krzywym drzewem (jak to wygląda :slinotok: )

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
sie ma mam problem w The Throne Room wchodze po takich kretych schodach rozbijam typow i zwierza schodze na dol przesuwam dwa posogi na miejsce wysówam dwie polki po ktorych wchodze do gory zabieram zawartosc skrzyn i...? nie mam pojecia gdzie mam isc i co mam robic..?
pomieszczenie z duzym koniem? jesli tak, to chyba na wszystkich stronach tego tematu jest odpowiedz :)
Odnośnik do komentarza
Jeśli dobrze pamietam to wepchnij posągi z obu stron do sciany i wyciągnij ze srodka takie jakby 2 duże schody, wyciągnij to do końca, z lewej strony tych schodów jest luka, wbiegnij w nią i przejdź na 2 stron. Nie wiem czy dokładnie o to miejsce ci chodzi bo z końmi to kilka motywów było!

jak widac znalazlem bez problemu... i to w tym temacie ;)

 

//edit

 

<ciach!>[GoW2 to dla mnie niedoróbka straszna i wielki zawód, nawet jeśli skończyłem dwukrotnie tę cześć] i niestety CoO nie sięga mu poziomem, ale przynajmniej bardzo się stara. bo robi to dobrze.<ciach>

masz u mnie plusa xD

ze tez wczesniej tego nie przeczytalem :|

 

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A mnie juz szlag trafia. Walcze z ostatnim (ostatnią? :)) bossem i pierwszą fazę walki szybko przechodzę, ale druga trwa w nieskończoność. Odbijam orby zgodnie z instrukcjami na poprzednich stronach i w końcu ją powalam, ale leży chwilę, po czym wstaje z odnowioną energią i potem znów walka, odbijanie orbów i znów doładowanie energii i tak w nieskończoność- po ok 5-6 takich razach kończy mi się w końcu życie i znów wszystko od nowa powtarzać :(. Co mam robić w takiej sytuacji?? Ile razy ona może sobie odnowić życie????????????//

EDIT

Spoko, już dałem rade- trzeba bylo wejść w ten świetlisty krąg :)

Edytowane przez seban694
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...