Skocz do zawartości

Ace Combat 6: Fires of Liberation


kylo31

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi ultra-tanimi zdrapkami 48h na alledrogo? Anyway - kupiłem sobie zapasik i zacząłem grać w AC6 przez neta.

Ale mniejsza z tym - przejdę do rzeczy. Tak jak myślałem, MP w Ace Combat po prostu nie jest w stanie dorównać kampanii. Co nie oznacza, że nie daje radochy. Czasami ciężko kogoś znaleźć (szczególnie w trybie Siege, czy ogólnie serwerach rankingowych) ale przeważnie można się gdzieś doczepić. Skoro jestem już przy wyszukiwaniu gier - mam takie wrażenie, że większość użytkowników tej gry pochodzi z JP (a już na pewno 90% posiada tylko tę grę na X360 :( ).

Co do graczy - przeważnie trafia się na idiotycznych QAAM-spammerów, latających w kółko i sr*****ch tylko tą bronią (a gdy już im się skończy rozbijających się by się zrespawnować). Na szczęście ten typ broni jest stosunkowo łatwy do wyminięcia (chyba, że strzela kilka osób na raz), a wtedy można burakowi pocisnąć. Z drugiej strony można też czasami trafić na mecze "4 fun" czyli wszyscy w A-10 z FAEB. Ileż daje wtedy radości horyzont cały w wybuchach i spadających samolotach. Muszę przyznać, że FAEBy fajnie się zrzuca w Team Battle 5 bodaj (kanion z misji WMD), gdzie nie można wylecieć ponad ściany. Leci sobie taki gracz w myśliwcu nieświadom, że zaraz przed HUDem zobaczy BUUM. Wrażenia całkiem całkiem. Tyle tematem mego podsumowania :D

Odnośnik do komentarza
http://www.keepingittwisted.com/xbox_register.aspx

 

wpisujemy fake dane

imie np aaaa

mail aa@ee.uuu

haslo a [tak, moze byc jednoliterowe]

wiek tez fake byle powyzej 18

na nastepnej stronie jako kod promocyjny dajemy aa4xpn3

potem na dole przepisujemy kod z obrazka

przechodzimy dalej i jak przegramy konkurs, to w ramach pocieszenia dostaniemy triala na 48h

stad pochodza triale z allegro...

bierzcie i jedzcie z tego wszyscy [poki dziala] Cool

 

Podobno działa, ale musicie być zarejestrowani na USA albo UK - czy na inne kraje działa to nie wiem. Sam nie sprawdzałem, bo konsoli nie mam, ale zebrałem już ponad 50 kodów. A na xboxonline ludzie mówią że działa.

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się tylko jak przerobiłeś konsolę na wszystkie regiony?

to bardzo proste,robisz moda multiplekernels z kart xD i masz nawet region koreanski jesli masz zyczenie,gdzies na mojej stronie jest tutek

Sory ale jeśli chodzi o AC to to jest przerost formy nad treścią.

Zazdroszczę ludziom którzy nie mają co robic z pieniędzmi.

pewnie tak,zdawalem sobie z tego sprawe,ale to bylo silniejsze odemnie juz od czasow ac3.a co do kasy to nie jest najwazniejsza,banalne ale tak jest.

o widze ze marek1712 mnie rozumie ;) ,tak,tak sprawdze oczywiscie czy i jak chodzi pod winda.ale licze ze jeszcze sie przyda do x0(moze jeszcze cos wypoca ze skrzydlami),musze jeszcze sprawdzic czy bedzie dzialal z deadly skies x1.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
maaaam,w koncu dotarl prosto z texasu.teraz bede latal sobie,zawsze chcialem pofruwac z takim czyms.specjalnie przerobilem konsolke na wszystkie regiony,bo nie bylem pewny czy smiga w palu.tak chodzi tez z gra i konsola pal,ale jako ze nie mam orginala palowskiego to polatamy na orginale ntsc zobaczymy jaka roznica ;) oto i on ACE-EDGE wrazenia potem.

 

Jestem pełen podziwu...ja przeszedłem Ace Combat 6 już na wszyskich poziomach trudności...teraz gram jeszcze tylko że tymi gorszymi myśliwcami...ale nie wyobrażam sobie wrażeń z Ace Edge...masakra!!!!!!!!ile wybuliłeś za "to".....

Odnośnik do komentarza

AC6 pod względem sterowania na padzie jest lekko mówiąc z(pipi)any. Wszystkie konsolowe pady mają zakres ruchu w okręgu. Jeśli nie ma kompensacji tego w samej grze, wychyły pod kątem 45° są upośledzone o 1-sin(45°) w każdej osi.

Mówiąc prościej, oś Y nie jest wychylona do końca tak samo jak oś X nie jest wychylona do końca. W efekcie skręcamy słabiej niż to możliwe i wznosimy/opadamy słabiej niż to możliwe.

Joy który ma zakres ruchów w kwadracie nie ma tej wady i przy ciasnym dogfighcie wygra z każdym kto używa pada.

Jeśli joy jest naprawdę dobrej jakości to jest wart każdych pieniędzy.

Pytanie jak jest rozwiązany rudder? Jeśli w skrętnym joyu lub w pedałach to orgazm ;)

Edytowane przez Piasecznik
Odnośnik do komentarza
Jestem pełen podziwu...ja przeszedłem Ace Combat 6 już na wszyskich poziomach trudności...teraz gram jeszcze tylko że tymi gorszymi myśliwcami...ale nie wyobrażam sobie wrażeń z Ace Edge...masakra!!!!!!!!ile wybuliłeś za "to".....

 

Polecam przejść grę na Ace'ie w samym F-117. Wrażenia gwarantowane :D A potem srutać FAEBami do Aigaiona :P Ja tam odblokowałem wszystko co można było w singlu (dostałem nawet SP Gamer Picture za odblokowanie wszystkich sekretów). Teraz sobie pogrywam po multi ale i tak najczęściej masteruję wyniki w offline leaderboards - słowem niszczę co popadnie. 32h na budziku i jeszcze mi się nie znudziło :P

 

@Piasecznik - nie wiem jak jest z Ace Edge ale pedałów na pewno nie ma. Pewnie oś joya jest "wykręcalna". Może przy następnym AC będzie mnie stać na joystick :P

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w AC6 i muszę przyznać, że jestem troszeczkę zawiedziony. Chodzi o to, że nic nowego nie wymyślili jak narazie (jestem przy 11 albo 12 misji), ciągle taki sam schemat, atakują nas, odbijamy tereny, rozwalamy fortece, jakaś nowa super broń przeciwnika, która nas atakuje czymś co ma spory zasięg i musimy tego unikać, później ją rozwalmy, każdy się boi naszego imienia, robimy niski przelot na wrogim terytorium, latamy w tunelach, nasi wrogowie latają su-33, dalej pewnie będzmy musieli kogoś ochraniać/przeprowadzić, a na końcu rozwalamy główną bazę przeciwnika i walka z jakimś nowym modelem samolotu. Może przy wymienianiu wydawać się, że jest tego trochę ale po 3 poprzednich częściach staje się to troszeczkę nudne. Do tego mamy jakoś mało przeciwnikó, niby Strigon to jakiś elitarny oddział, ale kiedy rozwala się ich tyle te uczucie znika, w AC5 były różne elitarne i nazwane zespoły, do tego gdzieniegdzie latały same odzdzielnie po mapie, jak ich byśmy znaleźli i rozwalili do dostawaliśmy nowe samoloty i nowe maskowanie(chyba, albo po prostu w naszym 'dzienniku' to mieliśmy), większa róźnorodność. Poziom trudności dalej jakoś nie zachwyca, nawet chyba zmalał, pierwszy raz przeczodzę AC6, gram na hardzie i prawie zawsze mam rangę S, bez jakiegoś większego starania się. Tyle co misja z rozwaleniem Aigaiona przyniosła trochę trudności, Strigoni też nie sprzedają tanio skóry, ale to tyle. Historia jak narazie też nie jest tak ciekawa jak we wcześniejszych częściach. Przy Garudzie jakoś nie czuć takiego respektu jak przy Demons of Razgriz.

 

Spodziewałem się, że jakko next genowa część, AC6 będzie miało coś nowego, ale niestety.

 

Jakby nie było gra i tak mi się podoba, nigdy za mało Ace Combat :P

Odnośnik do komentarza

Z fabułą trochę pojechali. Gra jest po prostu odtwórcza, za bardzo brali z poprzednich części, meteory już były(niby wszystko dzieje się w tym samym 'świecie', ale bez przesady), mega broń na końcu też(AC4 chyba), opowiadanie histori też zerżnięte z AC4, ten motyw z poznawaniem wroga. Wielki samolot/bombowiec był też w AC Zero...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja słucham ale też jestem pilotem z koziej dupy. ( nie moge przejśc na EASY misji), a mianowicie w misji chyba 9 mam atakowac te wielkie latające samoloty. Jak się za nie zabieram (najpierw te mniejsze na około) to ztrące do końca z 1, zaczne nawalać w drugi i gine bo dostane z 3 razy rakietami ;/ ) Jak prubuje znowu najpierw zająć się eskadrą to te małe mnie tymi bombami rozwalają :| HELP ( może jest jakaś kolejność)

 

PS. nastawiam wingmana na cover, ale i tak mnie namierzają, co jest?

PS.2 Latam Su-35

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

No rzeczywiscie ta misja to jest chyba najtrudniejsza w calej grze, przynajmniej jeesli chodzi o pierwsze 13 misji bo tyle narazie przeszedlem. Generalnie sam tez nie jestem asem przestworzy :P i rzeczywiscie z ta misja tez mialem problemy ale przeszedlem na Normalu. Jesli chodzi o samolot to chyba chodzilo ci o Su-33 no i ten jest dobry do tej misji. Dobrze tez kupic rakiety XMA4 ( wystrzeliwuja chyba po 6 pociskow naraz wiec znacznie przyspiesza sprawe).

Jak juz dolatujesz do tego bydlaka to najpierw niszczysz ta bronia 6 tankowcow. I najlepiej od razu jak najszybciej psotarac sie zniszczyc samoloty z ESM. Generalnie ta eskadra Strigonow sie nawet nie zajmowalem, tylko tymi bocznymi statkami obok Aigaiona. Tylko jak podlatujesz do nich to staraj sie manewrowac i nie leciec po prostej linii bo eskadra siadzie ci na ogonie i pare rakietek i po tobie. Aha i pamietaj zeby wzywac ALLIED SUPPORT jak najczesciej to mozliwe. Na koncu jak zostanie ci sam glowny cel to dalej posylasz rakietki w jego kierunku, zniszczysz wszystkie cele na nim to zostanie ci poslac rakietke w kokpit wiec oczywiscie musisz podleciec z przodu. Mam nadzieje ze troche pomoglem:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...