Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

raczej obie rzeczy

na logic-sunrise juz niby zglaszaja sie ofiary ktore dostaly emaila z zawieszeniem konta

 

ile w tym prawdy na pewno szybko sie wyjasni...

 

"...

Zawiadomienie w sprawie dostępu do sieci PlayStation ® Network i usługi Qriocity?

 

Dostęp do sieci PlayStation ® Network i Qriocity Services? z PLAYSTATION ® 3 została na stałe zawieszone ze względu na stosowanie urządzeń i nieautoryzowanego obejścia nielicencjonowanego oprogramowania lub nielegalnie na PlayStation ® 3.

 

Takie użycie jest naruszeniem warunków "Umowy licencyjnej odnoszącej się do systemu Oprogramowanie systemowe PLAYSTATION ® 3", "Warunki korzystania / Umowy z użytkownikiem" dla PlayStation ® Network / Qriocity?, A jej przepisy odnoszące się do kodeksu Praktyka Wspólnoty. W mało prawdopodobnym przypadku, że zakończenie jest stałym błąd, skontaktuj się z biurem obsługi klienta swojego kraju.

...."

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałem to ściema z tymi banami kod 8002A227 to ban na 30 dni za Extreme/Racial/Derogatory Language whilst using the PSN.No zobaczymy jak to się dalej potoczy :ninja:

 

ninja edit:

jaki miły @ od $ony...

Nieautoryzowane urządzenie umożliwiające obejście zabezpieczenia

systemu PlayStation®3 zostało niedawno wydane przez hackerów do systemu

PlayStation®3. Urządzenie to pozwala stosowanie niedozwolonych lub

pirackich oprogramowań.

 

Ponadto, kopiowanie lub w pirackie oprogramowanie stanowi naruszenie

Międzynarodowych Praw Autorskich.

 

Urządzenie umożliwiające obejścia i / lub nieautoryzowane czy pirackie

oprogramowanie, obecnie znajduje się w Twoim systemie PlayStation®3.

 

Sony agent Smith

agentsmith.jpg

Edytowane przez Buła1988
Odnośnik do komentarza
Niezwłocznie należy przerywać korzystanie ze wszystkich urządzeń umożliwiających obejścia zabezpieczeń i usunąć wszelkie nielegalne czy pirackie oprogramowanie z systemu PlayStation®3.

Nieprzestrzeganie powyższych zaleceń spowoduje na stałe zablokowanie dostępu do sieci PlayStation®Network i usług Qriocity™ za pośrednictwem systemu PlayStation®3.

:P

 

Jaki początek kodu na końcu maila?

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza
Niezwłocznie należy przerywać korzystanie ze wszystkich urządzeń umożliwiających obejścia zabezpieczeń i usunąć wszelkie nielegalne czy pirackie oprogramowanie z systemu PlayStation®3.

Nieprzestrzeganie powyższych zaleceń spowoduje na stałe zablokowanie dostępu do sieci PlayStation®Network i usług Qriocity™ za pośrednictwem systemu PlayStation®3.

:P

 

Jaki początek kodu na końcu maila?

[M9QX13O :wacko:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Więc jest unikatowy dla każdego usera. Najzabawniejsze jest to, że Ci którzy siedzieli na CFW, ale nadal robili zakupy na PSS, nie używali piratów, ogólnie nie naruszali zasad oprócz fw dostali maila, a Ci którzy zlewali na bana, jechali na piratach online, grali w DS2, KZ3 przed premierą i ogólnie notorycznie łamali regulamin nie dostali żadnego maila :P

Odnośnik do komentarza

Więc jest unikatowy dla każdego usera. Najzabawniejsze jest to, że Ci którzy siedzieli na CFW, ale nadal robili zakupy na PSS, nie używali piratów, ogólnie nie naruszali zasad oprócz fw dostali maila, a Ci którzy zlewali na bana, jechali na piratach online, grali w DS2, KZ3 przed premierą i ogólnie notorycznie łamali regulamin nie dostali żadnego maila :P

 

No nie wiem na psx-scene wiara co grała w killzona 3 i nawet synhro trophy robiła LOL też dostali maila ostrzegawczego.Szkoda,że sony nie napisało nam jeszcze do kiedy mamy usunąć CFW.Trochę beka jest na psx-scene polecam wbić :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Z tego co tam wyczytałem, to nawet Ci z OFW 3.56 dostali tego maila. Trzeba będzie wyczyścić twardziela i wgrać OFW 3.55, a później 3.56. Szkoda, bo CFW używałem do pełnego backupu danych, którego Sony nie zapewnia, pobawię się jeszcze nowym linuxem i pomyślę nad zmianą FW. Jeśli za te 2 funkcje dostanę bana, to trudno, nie zarobią na mnie więcej na PSS.

Odnośnik do komentarza

Z tego co tam wyczytałem, to nawet Ci z OFW 3.56 dostali tego maila. Trzeba będzie wyczyścić twardziela i wgrać OFW 3.55, a później 3.56. Szkoda, bo CFW używałem do pełnego backupu danych, którego Sony nie zapewnia, pobawię się jeszcze nowym linuxem i pomyślę nad zmianą FW. Jeśli za te 2 funkcje dostanę bana, to trudno, nie zarobią na mnie więcej na PSS.

Spoko i tak jak wyłapiemy bana to coś wiara wymyśli,alternatywą jest kupno drugiej PS3 do online jakby co :potter:

Odnośnik do komentarza

lol wszystkie numery, info i kody kart kredytowych są wysyłane z konsoli jako plain text O_o Na dokładkę Sony monitoruje wszystkie wiadomości i chat na PSN.

Coraz bardziej tracę zaufanie do tej firmy, mimo sentymentu...

Hahahah teraz doczytałem to co Ty pisałeś,że wiara z OFW 3.56 też dostaje @ że maja CFW co za bzdura hahaha to chyba będzie RandomBanHammer :thumbsup:

Polecam ślepo zapatrzonym fanboyom sony:http://psx-scene.com/forums/f188/your-credit-card-other-info-sent-sony-psn-hacked-80964/

Edytowane przez Buła1988
Odnośnik do komentarza

@Ken Marinaris ale właśnie chodzi mi oto że ja mam wgrany ten najnowszy OFW. Tak jak pisałem CFW był jeden dzień u mnie na konsoli, z netem się nie łączyłem więc rzeczywiście gdzieś na konsoli się to wszystko gromadzi i Sony teraz zbiera te kwiatki. CFW geohota miałem zainstalowany jakieś 3 dni po tym jak został udostępniony, po czym po dniu powrót do OFW więc od długiego czasu jestem na oficjalnym sofcie. Dlatego zastanawia mnie w tym meilu to zdanie : Urządzenie umożliwiające obejścia i / lub nieautoryzowane czy pirackie oprogramowanie, obecnie znajduje się w Twoim systemie PlayStation®3.

Odnośnik do komentarza

to formułka jest zapewne przygotowana dla wszystkich, nie wnikają w szczegoly, a to ze cos uruchamiales scenowego slad pozostaje, po to przeciez scena wyprodukowala jakies progsy do czyszczenia tych pozostałości...

 

co zrobić w takich przypadkach jak Twój to rzeczywiscie jest zagowstka, zeby slady zniknely to format tylko i teraz jest pytanie najważniejsze czy zrobienie backupu tu cos da...

Odnośnik do komentarza

lol wszystkie numery, info i kody kart kredytowych są wysyłane z konsoli jako plain text O_o Na dokładkę Sony monitoruje wszystkie wiadomości i chat na PSN.

Coraz bardziej tracę zaufanie do tej firmy, mimo sentymentu...

 

Połączenie między serwerami Sony, a konsolą jest po SSL, więc jest bezpieczne.

 

To, że monitoruje było wiadome od samego początku...

 

- - -

 

A co do bana: jeśli ktoś spoofował wersję fw lub certyfikat to jest to oczywiste, że bardzo łatwo jest to wykryć (trik z DNS też, ale już działać nie będzie o ile Sony wprowadziło challenge/response przy połączeniu z PSN).

Nie wspominając o betach/pre-retail gier, które uważam że wyciekają specjalnie aby się jacyś (sorry) frajerzy złapali.

 

- - -

 

Ja nie dostałem żadnego listu, ale też nie pozwalałem się konsoli łączyć z PSN (samej w tle też nie) kiedy był okres, nazwijmy to, podwyższonego ryzyka. Nie używałem też nigdy powyższych cudów.

 

też dostałem meila. Co ciekawe miałem wgrany CFW od geohota jeden dzień i wróciłem do OFW. 3.56 mam od momentu kiedy wyszło, więc tak się zastanawiam czy naprawdę muszę formatować dysk?

 

Zrób nowe konto na konsoli. Zaloguj się na nie, wyczyść pushlisty programem Ninja. Usuń program. Usuń to konto. Oczywiście jeśli masz jakieś foldery/pliki, które nie istnieją na "normalnej konsoli" to też je usuń. Jeśli używałeś fix permissions (powinni nazwać to broken permissions :P) globlanie dla całego dev_hdd0 to wtedy najlepiej sformatuj (bo można to sprawdzić zdalnie, a odwrócić nie ma obecnie czym).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...