Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

cos sie ruszylo

 

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=25066

 

jak ktos chce sie wyzalic ze piraty sa zle, ble i sa dzielem szatana to na forum jest stosowny topic na ten temat. pozdro

 

HAHA, ta wiadomość pochodzi z PS3News, a oni są największymi oszustami, złodziejami i chamami sceny PS3! Nawet nie ma co wierzyć w ich "wiadomości".

 

Poza tym tam pisze, że kopie zostały uruchomione na PS3 Test, co oznacza, że NIE MA możliwości odpalenia tego na normalnym PS3.

 

PS3 Test, to konsola developerska, do której mają dostęp tylko developerzy (jak sama nazwa mówi :whistling: ).

 

Nie ma możliwości przeniesienia funkcji PS3 Test do normalnej PS3.

Odnośnik do komentarza

Postęp, że odpalili?

 

To żaden postęp, to zawsze było możliwe, ale nie dla nich.

 

Wersja Test, to wersja developerska, a tam od zawsze dało rade gry z dysku odpalić, bo przecież developer przed zrobieniem gry nie miał jej już wytłoczonej na krążku, prawda?

 

PS3News lubi się chwalić niestworzonymi pierdołami, których nigdy nie zobaczymy w działaniu i tak samo lubią objeżdżać inne projekty, które działają, a które NIE SĄ od nich.

Odnośnik do komentarza

PS3 Test to po prostu debug kit. Nie wiem czemu Sony zaczęło jak tek kretyńsko nazywać. Debugi są rozdawane/sprzedawane redakcjom lub dołączone razem w komplecie z HDK/SDK. Od wieku wieków tak było... Nie wiem jak w przypadku PS3 i konsol Nintendo (z nimi nie miałem nigdy styczności "od kuchni"), ale zawsze biosik z debug pasował do retaila, więc myślę że można byłoby go 'zwyczajnie przekopiować' i po sprawie (chyba, że teraz szyfrują je jakimś s/n czy innym gównem). :}

 

BTW: nie zawsze gry w wersji promo, kioski, dla dziennikarzy itd. odpalą się tylko na debugu. Niekiedy developer stosuje np. klucze na pendrive'ach czy memorkach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

To nie o to chodzi... niech sobie gdzieś wsadzą te filmiki!! Jakby rzeczywiście ktoś coś miał to by pokazal JAK to zrobić... widziałem takich filmików z 10 i zawsze były to fake'i wątpię żeby teraz było inaczej... w sumie to nie kumam po co ludzie robią takie rzeczy..maja zajawkę z dużej oglądalności czy co???

 

PS: Ten Fan test dla 40GB bardziej mi się podobał bo nie było tam żadnego ryzyka, tutaj można przesadzić i ugotować swojego plejaka :)

Odnośnik do komentarza

Pogrzebalem troche w sieci i znalazlem opis mowiacy o tym co dzieje sie na filmiku udostepnionym przez brazylijczyka:

 

"He begins thanking his friends and family.

 

He downloaded Devil May Cry and just unpacked it, so he shows the files in Devil May Cry, maybe ISO (he calls it a DVD-Rip).

 

Then he opens the software used to generate de key file and the PKG. The software generates the key file and “merge” it with the ISO to create the PKG. The key takes 15 seconds to be generated (he shows it, numbers). Then he shows a file with a big name (lots-of-numbers.pkg), don’t know what file is this, he doesn’t makes that clear.

 

He uses ProxyServer to transfer the file to the PS3. He shows it, and also shows there’s no game whatsoever in his PS3 (demo or disc). He shows the router, the cable and his external harddrive receiving the file.

 

He says he must pause the video until the transfer is complete, or else the video would be huge and youtube would not accept it, but he will show everything again.

 

When transfer is at 98% he returns, and shows again there’s no disc in the Ps3. He puts a disc just to show how it’s done (Virtua Fighter) and then, he removes it.

He shows there’s no other PS3 around.

 

By the very end of the movie, Devil May Cry screen apeers, then, on the second video, Devil May Cry strats loading and he installs it, just normally. He pauses it again and returns when 10% is complete to show again theres no other Ps3 around. He shows the HDMI cable and unplugs it to show there’s really one PS3 and the external HardDrive is going crazy installing the game. He also notes there’s no DMC to buy on the PS Store.

 

He talks to the dog! =P

 

He pauses the video again so the video doesn’t becomes huge. He returns when the game installation is complete. He shows the autosave warning, then the creation of the network data. And the game finally running, just like it was supposed. Impressive.

 

He shows again there’s no PS3 around and there’s no disc on his Ps3. He removes the HDMI cable again to show the Tv has no signal. He notes that his external HD is on. He puts the cable again. He shows the DMC intro screen. He press start and configures the game to play (automatic, difficult, etc).

 

He says the video is going to be longer because he really wants to show to some as*holes and non-belivers that a brazilian can do something for his friends.

 

He starts a mission and start playing, describing what he’s doing.

 

He states the important thing is not the game, but show he method is true.

 

He says: “It’s more then proved that i cracked the PS3 without any firmware ou hardware mods”

 

He thanks, says that some as*holes wants their names on the video and says bye.

 

I almost forgot, somewhere in the video, he says the method transforms a full game into a demo, fooling the PS3.

 

I really think it’s true.

 

Brazil got it! YEAH! =D"

 

 

Na samym koncu znajduja sie dwie, ciekawe informacje:

1. “It’s more then proved that i cracked the PS3 without any firmware ou hardware mods

2. "he says the method transforms a full game into a demo, fooling the PS3."

 

Czyli nie ma zadnej ingerencji w firmware lub hardware. Brazylijczykowi udalo sie w jakis sposob oszukac PS3. Konsola odpala pelne wersje gier, myslac, ze to dema. Mam nadzieje, ze nie da sie tego w prosty sposob zalatac wydajac nowe firmware.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

no ale póki co można by było parę zaległości nadrobić:P

 

Zresztą, i tak nie mam zamiaru rezygnowac z kupowania oryginałów, ale tytuły, w które bym się raczej nie zaopatrzył a które przykuwąły moją uwage z pewnością bym chciał oblukac.

 

Najbardziej mnie ciekawi kiedy cąły ten sposób zostanie zaprezentowany tak, aby można był z tego skorzystać.

Odnośnik do komentarza

Zanim byśmy odpalili taką grę to (o ile ten sposób jest prawdziwy) to musielibyśmy kupić sobie

1-większy twardy do ps3

2-większy twardy do pc

3-nagrywarkę/odtwarzacz blu-ray do pc(no chyba,że by się z neta ściągało :P)

4-ja bym sobie musiał kupić routera :) (bo mam neta w konsoli bezpośrednio)

Odnośnik do komentarza
nie za szybko panowie, nie za szybko.

 

Poczekajmy na konkrety.

 

Popieram. Przyznam sie szczeze, ze jestem zyciowym optymista i wierze, ze ten brazylijczyk rzeczywiscie odkryl jak odpalac kopie bezpieczenstwa. Obawiam sie tylko, ze szybko moze to zostac zalatane przez Sony, skoro nie ma tam zadnej ingerencji w firmware.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

http://rapidshare.com/files/107736872/Filme1.wmv.html cały jego filmik jak odpala iso na hdd (przetransformowane na pkg a konsola traktuje je jak demo)

 

http://rapidshare.com/files/107660466/PKG_Loader.zip zahasłowany loader, nie podał hasła jeszcze

 

http://www.orkut.com/CommTopics.aspx?cmm=49854813

tutaj on postuje jako PSDN, jak chcecie coś zrozumieć to polecam babelfish

 

no i jest ogromny thread na ps3hax.net po normalnemu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.