Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jaka macie przyjemnosc w ogladaniu jak ktos inny gra w gre, w ktora wy zagracie za pol roku najwczesniej...

 

Rozumiem, ze lubicie pozniej tak sobie isc i przypominac sobie wszystko co widzieliscie albo co przeczytaliscie tu i tam... Jesli tak, to gratuluje. Najwyrazniej jestem jakis inny.

 

Naprawde nie interesuje mnie, czy ktos komus urwal glowe, bo dla normalnego gracza, jak ja, co woli grac sam, a nie obserwowac innych - to sa SPOILERY i naprawde w d.upie mam Wasze opinie o TRESCI GRY wiec spoilerujcie je!!!

 

Ja nie ogladam wiekszosci trailerow gier, ktore chce kupic. Mysle, ze jeszcze paru podobnych, dziwnych graczy sie znajdzie wiec uszanujcie to. Uzycie spoilera jest bardzo proste.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Zwróćcie uwagę na moment jak wyrywa oko z mordy cyklopa. Widać wszystko bardzo dokładnie. Każdy szczególik. Można powiedzieć że Gow dzięki mocy obliczeniowej nowej konsoli podnosi brutalność i jakość jej przedstawiania na zupełnie nowy level.

 

Flaki z wnętrza centaura, dosadne wyrywanie oka cyklopa czy świetnie (aż dziwnie brzmi) pokazane oderwanie głowy Heliosa to pewnie tylko początek brutalności nowej generacji.

 

Ciekawe gdzie gra będzie zakazana;]

Odnośnik do komentarza

Na pierwszy rzut oka, rzeczywiscie, to wyglada jak GoW HD. Mechanika gry jak z poprzdnich czesci, praca kamera podobna, i wiele innych elementow. Ja jestem jednak przekonany, ze obecny build niewiele ustepuje Uncharted 2, a koncowy to bedzie ten sam poziom. Dziwi mnie to, ze ogladajac metarialy z sieci, ludzie panikuja mowiac "slaba grafa, slabe tekstury". A wiadomo jaki jest Killzone 2 na naszych LCD, a na filmikach z sieci- zupelnie inne gry :) Don't worry, wszystko bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

tak zwany 'wspomnień czar'.

wiem jak jest, sam temu nierzadko ulegam. ale faktycznie tu wszytko jest dużo bardziej plastyczne, że nie wspomnę o ilości detali.

co do jakości na filmikach (nawet HD) a tego co widzimy potem na HDTV, to nie ma co porównywać. ale jak najbardziej słuszne jest prównywanie trailerów z U2 oraz GOW3, co (póki co) wychodzi na niekorzyść Kratosa. ale who cares, gra nawet jeśli będzie mniej atrakcyjna to i tak będzie królem w swojej kategorii... no chyba, że Bayonetta okaże się tak bardzo mocarna, choć brutalności na miarę wyczynów Kratosa nie ujrzymy.

Odnośnik do komentarza
Całe demo jest na IGN. Na gamespot brakuje może kilkunastu sekund.

Kratos wylatuje na zewnątrz, atakuje go Tytan, a on rzuca się na jego twarz z wyciągniętymi ostrzami. Sojusz nie był zbyt trwały ;)

 

 

 

Tytan w demo to Perses (?) Jakiś nowy.

 

rzuć linkiem jak możesz bo szukam na IGn i nie widzę filmiku z całego dema i jego końcówki.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Możliwe że "bagnecica"? :P zarządzi,ale ja sie dobrze bawiłem z poprzednimi 2 częściami,3 jest dla mnie musowa,ze względu na zakończenie historii(nie moge się jej doczekać jak dalszych postępów w MGS3 SE)poza tym lubie grać tym bydlakiem Kratosem.,bo tutaj nikt ci nie powie że lubisz być tępbym osiłkiem :P

Odnośnik do komentarza
W CoO była jena rękawica. To jest nowa broń. Do tego można nią machać na łańcuchach.

 

zimzvm - tak jak mowi kolega rekąwice są nowe, bo w COO była tylko jedna i to zuplnie inna, swoja droga mi sie bardziej podobała tamta, bo wygladałą jak ogromna rękawica a nie jak głowy lwów

w dodatku z jednej strony fajnie ze nowe rekawice są na łancuchach bo to doda wiele mozliwosci, ale z drugiej strony obawiam sie ze przez to staną sie kobią blade'ów

 

jak by ktoś nie widzial :P (to byla pierwsza poboczna bron z gow ktora byla na tyle fajna ze od momentu jej zdobycia juz jej nie wypusciłem z rąk XD no moze z jakims małym wyjątkiem)

 

http://img198.imageshack.us/img198/8190/snap005c.png

http://img200.imageshack.us/img200/3441/snap007s.png

 

a wracajac do gow3 - co z tego ze ktos sie dopatrzyl słabej tekstury - z gry wydobywa sie tak ogromna moc ze juz moge sobie wyobrazuic ze bede grałz okrzykiem na ustach "kurrrrrwaaaa!! zabijac!!!!!!" :P

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, nie rozumiem, dlaczego niektórzy sugerują, jakobym narzekał na grafikę lub na samą grę. Jestem jedną z ostatnich osób, która by tak robiła. Po prostu chciałem poruszyć wątek i zastanowić się, dlaczego ma miejsce zjawisko "brak opadu szczeny". Tyle :).

 

Po drugie, zgadzam się z Grzesiem, że powinniście spojlerować. Na pewno wielu z nas już sobie nie raz takimi działaniami zepsuło wrażenie w przeszłości. Chcecie robić ten sam błąd? Ok, ale zmuszajcie do tego innych. :rolleyes:

 

Po trzecie, wszyscy i tak ulegamy "magi wspomnień", lub określając to dosadniej, idealizujemy przeszłość. Znam wielu, którzy odpalili pierwszą cześć GOW na PS3 (a więc już skalowane do wyższych rozdzielczości, co spowodowało lepszy wygląd niż na PS2) to o mało się nie porzygali, tak to obrzydliwie wyglądało. Ja tam sobie nie trzepie przy grafice, więc nawet Final Fantasy VII nie powoduje u mnie niesmaku, ale znam ludzi co chcą mieć wszystko najlepsze graficznie. I oni właśnie mają w pamięci pięknego GOW i GOW 2, a jak patrzą własnymi oczami, to wymiotują.

 

Po czwarte, Ficuś, za Chiny ludowe się z tobą nie zgodzę, jakoby postać Kratosa miała dużą ilość polygonów. Wygląda mocno średnio, choć mnie to zwisa - ja to tylko komentuję od strony graficznej. Nie zaważy to ani na mojej ocenie o grze, ani na samym graniu.

Odnośnik do komentarza
niektóre foty z GoW3 rozwalają jeśli chodzi o wykonanie,kurcze chciałbym te demko ocenić na własne oczy na moim ps3.

 

http://i44.tinypic.com/2mwausz.png

http://images.gamersyde.com/gallery/public...0/1708_0005.jpg

 

ps.z wyprzedzeniem,ta druga fota to gameplay a nie żaden render....

 

Ta pierwsza fotka to też z gry jest normalny real-time po wykonaniu świetnego QTE

Odnośnik do komentarza

Nie no, to trzeba przyznac, ze postac Kratosa podkrecili maksymalnie! Zreszta, cala gra wyglada fajnie i klimatycznie. Bedzie kolejny wielki tytul i wspaniale zakonczenie trylogii.

 

To wykorzystanie harpii do przenoszenia sie w rozne niedostepne miejsca srednio mi sie podoba. No, ale za to urwanie glowy Heliosowi to juz najwyzsza liga :D

Odnośnik do komentarza

guuut!

 

Ja i tak łykam tę grę w ciemno, ale gdyby wprowadzili jakieś znaczące nowości w porównaniu z poprzednimi częściami, to bym się, że tak powiem, nie pogniewał.

Sama forma rozgrywki jak dla mnie jeszcze nie stała się archaiczna i nudna. Ale chciałbym przejść GOW3 nie używając tylko jednej broni i magii dlatego, że tak jest najwygodniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...