Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ubogiego systemu, to już pisałem, nie musieliby go jakoś mocno wzbogacać, bo choć jest prosty, to daje radochę, ale już dodanie finisherów pod dodatkowy oręż byłoby wskazane. O ile wróci np młot, to chcę zobaczyć jak Kratos tym młotem mieli łeb minotaura, a nie odpala się sekwencja w której bawi się w laryngologa.

Odnośnik do komentarza

i zapewne też bedzie sporo nowych bajerów w stylu tego lotu na skrzydłach w tunelu

 

mialy być tez walki z 50 wrogami itpp

 

nazekanie na brak zmian opiera sie na jednym zdaniu faceta z gazety ktore brzmi "jest malo zmian" , nie wiemy co dokladnie mial na mysli, moze to byl fanatyk ktory uważa ze wszedzie wszystko trzeba zmieniac itp ? z marudzeniem radze poczekać aż pojawia sie konkrety , napalanie mozna zaczac juz teraz patrzac co bylo do tej pory (poprzednie czesci i dotychczasowe info z 3)

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak dwie strony bezcelowej dyskusji. Pamiętajcie że Kratos nie jest pajacem pokroju Bayonetty/Dantego, nie musi podbijać wrogów na 20 metrów i okładać ich kilka minut by zabić. To jest potężny, wku.rwiony skurczysyn, który urywa łeb na miejscu, a nie zbiera punkciki za efekciarstwo. System walki jest kompletny, wiadomym jest że dojdą nowe ciosy dla ostrzy chaosu i pełno nowych dla nowych broni. Developer trzyma się jasno swoich zasad, nie wpycha nic na siłę dlatego, że oo temu panu się nie podoba lub co pomyślą ludzie. To jest gra dla fanów i ludzi rządnych epickiej przygody. Nie zobaczymy tu napisu "Stylish!" za 1000 hitowe combo, zobaczymy flaki i urwane łby. To jest poważna historia z jeśli można to tak powiedzieć "poważnym system walki". Nie jest to też seria, gdzie można sobie pozwolić na jakieś zmiany i inne duperele. Wszelkie większe zmiany byłyby raczej NA SIŁĘ. Nie chcę wspominać o tym, premiera pełnej wersji God of War 3 w marcu i tak naprawdę NIKT NIC NIE WIDZIAŁ, a wszystko to są teksty oparte na 1 recenzji i poprzednich częściach.

Odnośnik do komentarza

S600

no i tu chyba sie wkradają gusta

akurat gralem we wszystkie 3 czesci ostatnio (pewnie nie tylko ja tylko ze reszta w collection a ja na ps2;p)

no i wlasnie w gow2 L1+/\ bardzo lubie, i to walniecie na koniec jest super, mozna je też nakierować (bo rzeczywiscie jest dlugie i czesto rpzeciwnik sie przemiesci w polowie) , bardzo lubie go uzywać

 

za to w jedynce pod L1+/\ jest jakieś dziwne kręcenie sie w locie z walnięciem na koncu ktore praktycznie niekogo nie trafia (ani lot ani koncowka) , o wiele bardzij wole te 3 powolne ciosy z gow2

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

za to w jedynce pod L1+/\ jest jakieś dziwne kręcenie sie w locie z walnięciem na koncu ktore praktycznie niekogo nie trafia (ani lot ani koncowka) , o wiele bardzij wole te 3 powolne ciosy z gow2

 

W dwójce za to w ogóle nieprzydatne bylo zagranie z L1+O i Kratos machał na chama ostrzami, mało to szkody komukolwiek robiło.

 

Nie ma sensu się tak licytować. :ninja:

Odnośnik do komentarza

Ludzie zastanówcie się o co wy się kłócicie, co wy się tak przejmujecie jedną bezsensowną oceną, każdy ma własny gust i oceni sobie grę według własnych upodobań, jednemu się spodoba da może nawet to 10, drugiemu nie to se da 4 i mnie to nie przeszkadza, a wy zachowujecie się jakby od tej oceny gra straciła na swojej świetności, ten gościu uważa że zasługuje na 9 to to uszanujmy tym bardziej, że jest to wysoka ocena, nie ma gry idealnej i nigdy taka nie powstanie.

Odnośnik do komentarza

No to chłopaki dali, trailer dobry, nie było zbyt dużo pokazane ale z pewnością taki mieli zamysł. Z tego co można było zobaczyć to graficzna przesada.

 

Skomentuje sobie, też tą "9" z OPM. To jest bardzo dobra ocena , a po zagraniu w grę zapewne nikt nie będzie pamiętał tej recenzji. OPM przynajmniej po raz kolejny pokazała, że ma jakiś umiar i nie wali ślepo "10" (ja coś czuje, że i tak dychę wystawię, bo jestem lekkim fanatykiem tej serii jak i całej mitologi), tylko dlatego, że to jest jeden z ich najważniejszych tytułów w tej generacji.

 

Byłaby "10" to każdy by mówił, że było wiadomo, że OPM da dziesięć i trzeba poczekać na jakąś inną "bardziej obiektywną" reckę.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac to przeczytalem ostatnie dwie strony i nie chce mi sie komentowac tego co bylo w nich napisane.

 

Zgadzam sie praktycznie ze wszystkim co napisal Estel, oprocz tego ze dla mnie bedzie to warte 200 zl w dniu premiery ;)

 

A gadanie ze to jest gra roku, po tym jak sie w nia nie zagralo wskazuje na IQ porownywalnego do kartki papieru. :)

Odnośnik do komentarza

lol, trailer ktory ma 1,5 minuty a na dodatek ostatnie 40 sek jest warte uwagi?

Tyle zapowiedzi co? - (pipi). Liczylem na jakis gameplay a nie sekundowe zrywki, ale sie chyba przeliczyłem.

Mozna zobaczyc jak kratos dzieży wielki młot ktory pewnie zapral temu szaremu gosciowi oraz blade of olypus - poczatek gry. Jeszcze musza pokazac ta ostatna bron i w koncu jakies czary.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Nom też się spodziewałem czegoś lepszego. Poza tym ten materiał był już pokazywany tyle, że w formie screenów. No ale wrażenie robi, nie ma co.

 

@IKIR4TOS

 

Gratuluję pajęczego zmysłu. Na podstawie minutowego trailera wybierasz grę roku <brawo> i to na dodatek w lutym, gdzie rok można powiedzieć, że dopiero się zaczął.

 

Może znasz jutrzejsze numery w totku?

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja też jestem zwolennikiem takiego "szczątkowego" trailera. Pewno jego zadaniami miało być zwiększenie ciśnienia i oczekiwań oraz klimatyczno-dynamiczne zmontowanie:).

 

Ja jestem w pełni usatysfakcjonowany tą zajawką. Na więcej z chęcią poczekam na drugą połowę marca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...