Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Mną też ten trailer nie pozamiatał. Może jakby skupili się trochę dłużej na każdej scenie i było by widać "troszkę" więcej. Ot wygląda tak jak się tego można było spodziewać. Mówiono wcześniej, że gra będzie epicka, szczególnie walki z bosami, i w sumie tak to sobie wyobrażałem. Tak to wyglądało w mojej głowie, więc nie ma szoku;]

 

A graficznie IMO nie jest ładniej niż w Uncharted 2.

Odnośnik do komentarza

Byloby milej gdyby dali minutowy gameplay nieprzerwany, te urywki takie irytujace, nie lubie takich miszmaszy.

No ale gra bedzie wypas, to nie trzeba trailera do tego, oczywiscie zawsze moze sie okazac ze zeby obejsc smietnik bedzie trzeba wcisnac 4 klawisze, no ale

Taaa, a ja bym chcial zeby juz wydali gre. :D

Trailer jest fajny, jak chcesz gameplay to masz, prawie 11-minutowy:

 

To demo doslownie urywa leb - juz dwa razy w nie gralem, na prawde swietne ! :)

Odnośnik do komentarza

moze maly szczegół ale mnie zaliekawił - blades of chaos sa teraz żółte a nie czerwone jak to bylo poprzednio.

tez zwróciliście na to uwage?

W 2 części przecież się miało Athena's Blades, które były żółte.

 

Edit: Ja nie grałem w demo ;)

W dodatku też na początku robiły takie słitaśne iskiereczki w czasie ataków.

Też nie, ale epicki zestaw mnie ma.

Odnośnik do komentarza

moze maly szczegół ale mnie zaliekawił - blades of chaos sa teraz żółte a nie czerwone jak to bylo poprzednio.

tez zwróciliście na to uwage?

W 2 części przecież się miało Athena's Blades, które były żółte.

 

Edit: Ja nie grałem w demo ;)

 

byly zółte tylko wtedy kiedy kratos mial jeszcze boska moc lub jak w ng+ zalozylo sie zbroje z poczatku gry. Tutaj ich normallny stan jest taki - moze zmiana?

Odnośnik do komentarza

Wrzuciłbyś to w spoilera może?

 

BTW: Pyt. odnośnie 2 części:

 

 

Z tego co pamiętam to ostatnim bossem w GoW2 był Zeus. Chyba zabiłem dziada, jak to się stało że jednak przeżył, bo już nie pamiętam?

 

 

Edit2: Albo nie wrzucaj. Chuj z tym.

 

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

To Zeus dostaje takie baty ? :D

 

to kratos dostaje baty i jest (pipi)nięty o ściane :P

 

rzeczywiscie ta druga osoba to chyba zeus , w sumie ciekawe co wymyslą podczas walki z nim , w koncu juz raz byl finalowym bossem

 

 

 

Z tego co pamiętam to ostatnim bossem w GoW2 był Zeus. Chyba zabiłem dziada, jak to się stało że jednak przeżył, bo już nie pamiętam?

 

 

prawie sie go zabijało, ale jednak uciekał, a kratos zabijał atene, a potem wkurzony zbiera ziomali (tytany) i robi wjazd na chate zeusowi

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Bezsensu. Z tego co pamiętam to

 

 

Atena przecież była naszym ziomem. Głupi ten Kratos.

 

 

masz ostry zanik pamięci ;p

 

pomijając to że atena robila w (pipi)a kratosa to

 

na końcu gdy kratos chciał dobić zeusa przez przypadek wlazła na linie ognia i dostała kose w brzuch zamiast zeusa, nie zabił jej specjalnie tylko przypadkiem, potem sobie gadali jeszcze

 

Odnośnik do komentarza

pomijając to że atena robila w (pipi)a kratosa to

 

na końcu gdy kratos chciał dobić zeusa przez przypadek wlazła na linie ognia i dostała kose w brzuch zamiast zeusa, nie zabił jej specjalnie tylko przypadkiem, potem sobie gadali jeszcze

 

 

Właśnie brak w tym konsekwencji

Atena została raz przebita i już po niej, Zeus podczas QTE, został jeszcze gorzej zmasakrowany, a i tak spierdolił, chociaż na upartego Kratos też przeżył przeszycie Ostrzem Olimpu :ninja:

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

 

Atena nie robiła Kraka w uja tylko ostrzegała go przed jego fanatycznym "ONLY CHAOS! GROAR!". Mówiła, że inni bogowie się od niego odwrócą, ale ona chce mu pomóc. Chyba ;p

 

 

@Zwyrodnialec

 

 

Atena to pion, wiec nic dziwnego że padła na strzała. A Kratosa uratowała Gaja, tylko nie wiem jakim prawem/cudem, bo przecież to tytan ziemi, a nie życia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pierwsza gra na PS4? ;)

2vl38u8.jpg

 

http://i48.tinypic.com/11t1yc1.jpg

 

http://i45.tinypic.com/ff1q84.jpg

 

Zapowiada się kolejna gra po Uncharted 2, która wyznaczy nowe standardy. Co po GoWIII? Resistance 3, KZ3? PS3 nadal zaskakuje.

No nie mogę.

 

Oglądam te gify i aż nie chcę mi się wierzyć, że za ponad miesiąc zobaczę takie akcje u siebie na własnym tv. Albo jeszcze lepsze, wygląda to .... obłędnie.

 

A Kratos i jego w(pipi)iona morda to już w ogóle moc.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To Zeus dostaje takie baty ? :D

 

b6va6g.jpg

 

Baty na tym gifie raczej dostaje Kratos, który ląduje na ścianie.

A co do trailera, to dla mnie mistrzowski. Dużo nie pokazał, a wzbudził napięcie. A i te akcje co są na trailerze, to pewnie nic w porównaniu z tym co dopiero zobaczymy w marcu. :]

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Pierwsza gra na PS4? ;)

2vl38u8.jpg

 

http://i48.tinypic.com/11t1yc1.jpg

 

http://i45.tinypic.com/ff1q84.jpg

 

Zapowiada się kolejna gra po Uncharted 2, która wyznaczy nowe standardy. Co po GoWIII? Resistance 3, KZ3? PS3 nadal zaskakuje.

 

Drugi gif.

Jak Kratos będzie tak szalał z tym Lewiatanem to Gai całą dłoń upierdoli, heh.

 

Odnośnik do komentarza

dla wyjaśnienia - murzynki z hiphop gamer widzieli już w styczniu ten trailer plus grali w wersję demo z levelem z leviathanem na gaji. tak samo zresztą jak inni dziennikarze zaproszeni na ten zamknięty pokaz.

 

O to mi wcześniej chodziło, to graczom pokazują jakieś screeny i trailer (z którego wiele zobaczyć się nie da), kiedy dziennikarze widzieli znacznie więcej i to już wcześniej. Powinni pokazać gameplay i tyle w temacie. :ninja:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...