Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Sony zapewnia, że w GoW3 nie będzie żadnych cut scenek. Wszystko na silniku gry. sic! Czyli co? Ostatni trailer jest prosto z gry? SUPER laugh.gif .

Źródła:

http://www.connectedconsoles.com/ps3-Little-Elf-Was-Original-God-Of-War-Main-Character.cfm

http://www.playstationuniversity.com/sony-no-cg-cutscenes-in-god-of-war-iii-2512/

 

 

Odnośnik do komentarza

podejzewam ze nie straci wszystkich mocy tylko zyska nowe (np rękawice) , dziwi mnie na jakiej zasadzie wymienią mu bronie, bo jeszcze wyssanie mocy czy coś to coś tam wymyslą, ale kwestia "wyrzucam młot i dzide i biore rękawice bo nie mam nieskonczonych kieszeni jak solid snake" brzmi dziwnie :P

 

 

a co do ogolnie straty mocy podejzewam ze podczas wchodzenia na olimp bogowie dadzą czadu i zrzucą kratosa razem z tytanem przez co dozna uszczerbku na zdrowie i straci niektore rzeczy, nie spoileruje tego bo to kompletna spekulacja :P

Odnośnik do komentarza

No i co teraz, znowu straci moce? W dwójce w miarę sensownie było to wytłumaczone, ale teraz muszą się jakoś lepiej postarać, by nie wrzucić jakiegoś banału.

Może tego nie wytłumaczą wcale po prostu zaczniemy bez żadnych mocy jak dante w każdym devil may cry , aczkolwiek w dwójce było to świetnie i sensownie zrobione.

Odnośnik do komentarza

No i co teraz, znowu straci moce? W dwójce w miarę sensownie było to wytłumaczone, ale teraz muszą się jakoś lepiej postarać, by nie wrzucić jakiegoś banału.

Może tego nie wytłumaczą wcale po prostu zaczniemy bez żadnych mocy jak dante w każdym devil may cry , aczkolwiek w dwójce było to świetnie i sensownie zrobione.

 

To będzie dno jak tak zrobią. W sequelach DMC akcja nie następuje chwilę po końcu poprzednika, tak jak ma to miejsce z God Of War 3, więc muszą to jakoś konkretnie wytłumaczyć.

 

balon1984 mnie uprzedził. :potter:

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

podejzewam ze nie straci wszystkich mocy tylko zyska nowe (np rękawice) , dziwi mnie na jakiej zasadzie wymienią mu bronie, bo jeszcze wyssanie mocy czy coś to coś tam wymyslą, ale kwestia "wyrzucam młot i dzide i biore rękawice bo nie mam nieskonczonych kieszeni jak solid snake" brzmi dziwnie :P

 

 

a co do ogolnie straty mocy podejzewam ze podczas wchodzenia na olimp bogowie dadzą czadu i zrzucą kratosa razem z tytanem przez co dozna uszczerbku na zdrowie i straci niektore rzeczy, nie spoileruje tego bo to kompletna spekulacja :P

 

Jedno jest pewne na 100% w bardziej lub mniej racjonalny sposób straci ostrze olimpu , które zapewne odzyska na końcu gry robiąc zeusowi sushi z bebechów .

Odnośnik do komentarza

Może Kratos będzie sobie sam radził z bogami na Olimpie, nagle pojawi się ten jego brat (wątek do tej pory pomijany), okaże się jakimś kozakiem i spuści mu wpierdol, albo przyczyni się do porażki Kratosa. Potem odbiorą mu moce, zginie jak zwykle na 101 sposobów, ale poprzysięgnie zemste i wróci. :potter:

Tak, na pewno tak właśnie będzie... :ninja:

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Chodziło mi raczej o to, że ogólnie będzie madafakiem takim samym jak był na końcu drugiej części, ale oczywiście z nowymi broniami i czarami (Wiadomo, stolica). Nie zauważyliście, że w demie radzi sobie bez problemów z takimi zgrajami przeciwników, z którymi miałby spory kłopot w drugiej części? IMO, Kratos robi się coraz bardziej potężny. I bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...