Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

hejka,

chwilę temu ściągnąłem i przeszedłem demo i jest...biednie...

tzn animacja oraz teksturki wypadają elegancko, ale wiele szczegółów razi w oczy. No bo po pierwsze - jak w dobie tytułów pokroju Uncharted2, główna postać (tutaj Kratos) wchodząc do wody zupełnie nie zmienia jej biegu, nie rozbryzguje, nie staje się mokry, itp. archaizm rozgrywki jest potworny - całe demo przeszedłem kombinacją L1+kwadrat. Tylko chwyty kółkiem połączone z fajnymi finisherami wyglądają ciekawie i budzą radość. z fajnych patentów - lot w górę na końcu dema. To było ciekawie.

 

Na moje oko, po ograniu dema, ta gra to będzie ślicznie oteksturowany masher przycisków. I nic poza tym. Szkoda, bo czytając Wasze ochy i achy trochę się zaśliniłem (po czym zagrałem w grę, gdzie główna postać - niejaki Pan Kratos - potwornie wściekły i niebywale silny nie potrafi rozwalić drewnianych drzwi w korytarzu - słabo. )

Odnośnik do komentarza

hejka,

chwilę temu ściągnąłem i przeszedłem demo i jest...biednie...

tzn animacja oraz teksturki wypadają elegancko, ale wiele szczegółów razi w oczy. No bo po pierwsze - jak w dobie tytułów pokroju Uncharted2, główna postać (tutaj Kratos) wchodząc do wody zupełnie nie zmienia jej biegu, nie rozbryzguje, nie staje się mokry, itp. archaizm rozgrywki jest potworny - całe demo przeszedłem kombinacją L1+kwadrat. Tylko chwyty kółkiem połączone z fajnymi finisherami wyglądają ciekawie i budzą radość. z fajnych patentów - lot w górę na końcu dema. To było ciekawie.

 

Na moje oko, po ograniu dema, ta gra to będzie ślicznie oteksturowany masher przycisków. I nic poza tym. Szkoda, bo czytając Wasze ochy i achy trochę się zaśliniłem (po czym zagrałem w grę, gdzie główna postać - niejaki Pan Kratos - potwornie wściekły i niebywale silny nie potrafi rozwalić drewnianych drzwi w korytarzu - słabo. )

 

A wziąłeś pod uwagę z jakiego okresu jest to demko? :P

Odnośnik do komentarza

hejka,

chwilę temu ściągnąłem i przeszedłem demo i jest...biednie...

tzn animacja oraz teksturki wypadają elegancko, ale wiele szczegółów razi w oczy. No bo po pierwsze - jak w dobie tytułów pokroju Uncharted2, główna postać (tutaj Kratos) wchodząc do wody zupełnie nie zmienia jej biegu, nie rozbryzguje, nie staje się mokry, itp. archaizm rozgrywki jest potworny - całe demo przeszedłem kombinacją L1+kwadrat. Tylko chwyty kółkiem połączone z fajnymi finisherami wyglądają ciekawie i budzą radość. z fajnych patentów - lot w górę na końcu dema. To było ciekawie.

 

Na moje oko, po ograniu dema, ta gra to będzie ślicznie oteksturowany masher przycisków. I nic poza tym. Szkoda, bo czytając Wasze ochy i achy trochę się zaśliniłem (po czym zagrałem w grę, gdzie główna postać - niejaki Pan Kratos - potwornie wściekły i niebywale silny nie potrafi rozwalić drewnianych drzwi w korytarzu - słabo. )

 

A wziąłeś pod uwagę z jakiego okresu jest to demko? :P

 

tak tak - w tytule dema jest nazwa E3 2009. Ale raczej nie spodziewam się kolosalnych zmian, np. w gameplayu (podejrzewam, że pełną wersję przejdę L1+kwadrat oraz ewentualnie trójkąt od czasu do czasu. Kółka się używa po to, aby zobaczyć fajną animację, ale można sobie ten przycisk darować...)

Odnośnik do komentarza

hejka,

chwilę temu ściągnąłem i przeszedłem demo i jest...biednie...

tzn animacja oraz teksturki wypadają elegancko, ale wiele szczegółów razi w oczy. No bo po pierwsze - jak w dobie tytułów pokroju Uncharted2, główna postać (tutaj Kratos) wchodząc do wody zupełnie nie zmienia jej biegu, nie rozbryzguje, nie staje się mokry, itp. archaizm rozgrywki jest potworny - całe demo przeszedłem kombinacją L1+kwadrat. Tylko chwyty kółkiem połączone z fajnymi finisherami wyglądają ciekawie i budzą radość. z fajnych patentów - lot w górę na końcu dema. To było ciekawie.

 

Na moje oko, po ograniu dema, ta gra to będzie ślicznie oteksturowany masher przycisków. I nic poza tym. Szkoda, bo czytając Wasze ochy i achy trochę się zaśliniłem (po czym zagrałem w grę, gdzie główna postać - niejaki Pan Kratos - potwornie wściekły i niebywale silny nie potrafi rozwalić drewnianych drzwi w korytarzu - słabo. )

 

A wziąłeś pod uwagę z jakiego okresu jest to demko? :P

 

tak tak - w tytule dema jest nazwa E3 2009. Ale raczej nie spodziewam się kolosalnych zmian, np. w gameplayu (podejrzewam, że pełną wersję przejdę L1+kwadrat oraz ewentualnie trójkąt od czasu do czasu. Kółka się używa po to, aby zobaczyć fajną animację, ale można sobie ten przycisk darować...)

 

Ustawisz poziom wyższy niż "normal" to nie masz cienia szans na ukończenie jej twoim sposobem.

Odnośnik do komentarza

Glupie gadanie o przechodzeniu jednym guzikiem, to tak jak bym specjalnie wbil sobie widelec w oko a potwem marudzil ze widelce sa niebezpieczne

 

Broni i ciosow jest masa i moze je z powodzeniem wykorzystac, a jak ktos na upartego wali kwadrat to jego problem

 

Zreszta w ilmiku jaki dalem wczoraj typ mowi ze nie da sie przejsc 1 ciosem, i wymuszaja rozne bronie i strategie na roznych typow

 

 

A demo ma juz rok! Wiec nie mozna na jego podstawie nazekac, niektore gry od zera powstaja 1 rok, to kupa czasu

Odnośnik do komentarza

 

ciekawi mnie czemu niektórzy zastanawiają się jak się skończy ta gra- przecież od początku było wiadomo,że to Kratos wg Sony przyniósł koniec mitologii greckiej więc od pierwszej części wiadomo,że rozpier.doli pokolei każdego z bogów oraz tytanów.To żaden spoiler i zaskoczenie :P

 

Jedyne co zastanawiające to czy Kratos przeżyje czy po final faght nie zaliczy zgona oraz jak będą wyglądać poszczególne walki z bossami :P

Ciekaw jestem szczególnie potyczki z Posejdonem

więc nie wiem jak to wydedukowałeś i naprawdę musisz być niezłą wróżką skoro wiesz jak to sie wszystko skończy

moze uwazniej gral w gow 2 i zauwazyl ze przed jedna z siostr przeznaczenia sa malowidla ktore pokazuja przyszlosc w 3 punktach, 1. wojna totalna, 2. kratos jedynym ocalalym. 3. chrzescijanstwo.

 

moze to zmienia ale watpie

 

 

 

Odnośnik do komentarza

UWAGA NAPISZE SPOILER KTORY BYL NA FILMIKU I JEST OCZYWISTY WIEC GO NIE ZAKRYWAM

trzeba pamietać ze w miedzyczasie kratos zabija hadesa, wiec ciekawe czy bedzie dało sie umrzeć bez tego boga, albo przejmie jego funkcje tak jak kiedys po zabiciu boga wojny itp , z powodu smierci hadesa moze byc jakas spora kombinacja ;p

 

Na filmie widać jak Hades próbuje wyciągnąć duszę z Kratosa, kto wie, czy właśnie tak nie skończy z nim Kratos (w końcu jego broń przejmie).

Odnośnik do komentarza

Jestem po 5 godzinnej sesji z Uncharted 2 po czym odpaliłem sobie demko GoW 3 i gra wygląda po prostu średnio, może to wina bezpośredniego porównania do U2, nie wiem. Szczerze wątpię, żeby tytuł jakoś znacznie zmienił się graficznie do premiery;/ Czy miał ktoś też problemy z dźwiękiem w tym demie?

Odnośnik do komentarza

Jestem po 5 godzinnej sesji z Uncharted 2 po czym odpaliłem sobie demko GoW 3 i gra wygląda po prostu średnio, może to wina bezpośredniego porównania do U2, nie wiem. Szczerze wątpię, żeby tytuł jakoś znacznie zmienił się graficznie do premiery;/ Czy miał ktoś też problemy z dźwiękiem w tym demie?

 

Jeśli zauważyłeś jest to demko z E3 2009 i jeśli widziałeś screeny i ostatni trailer to wiesz dobrze, że gra urywa łeb jeśli chodzi o kwestię graficzną. Demko jest w 720p i dropujące 30fps. Pełna wersja to Full HD 1080p i 30-60klatek(taki przedział w zależności od rozpierdzielu).

Odnośnik do komentarza

To demko zostało przygotowane specjalnie na E3 2009 i w pełnej wersji ten moment został na 100% poprawiony, zresztą tym narzekaczą i zakochanym tylko w Uncharted 2 (nie kwestionuje, że jest to świetna gra, sam przeszedłem wiele razy i w multi też się pograło) polecam obejrzeć dokładnie najnowszy filmik to im wszystkim usta pozamyka i będą się zachwycać jak większość graczy.

 

Skąd niby te info o 1080p? Gra hula w 720p.

Do końca nie będzie wiadome czy gra będzie chodzić w Full HD czy nie, ja słyszałem już wiele wersji na ten temat.

Odnośnik do komentarza

To demko zostało przygotowane specjalnie na E3 2009 i w pełnej wersji ten moment został na 100% poprawiony, zresztą tym narzekaczą i zakochanym tylko w Uncharted 2 (nie kwestionuje, że jest to świetna gra, sam przeszedłem wiele razy i w multi też się pograło) polecam obejrzeć dokładnie najnowszy filmik to im wszystkim usta pozamyka i będą się zachwycać jak większość graczy.

 

Skąd niby te info o 1080p? Gra hula w 720p.

Do końca nie będzie wiadome czy gra będzie chodzić w Full HD czy nie, ja słyszałem już wiele wersji na ten temat.

 

filmik filmikiem - wiele gier na filmach to poezja a w realu... z resztą trochę dywagujemy - mnie demo po prostu nie urzekło (woda, otoczenie - tylko praca kamery to rerwelacja), ale w fulla napewno pogram, bo tłustych momentów będzie dużo :-) peace!

Odnośnik do komentarza

To demko zostało przygotowane specjalnie na E3 2009 i w pełnej wersji ten moment został na 100% poprawiony, zresztą tym narzekaczą i zakochanym tylko w Uncharted 2 (nie kwestionuje, że jest to świetna gra, sam przeszedłem wiele razy i w multi też się pograło) polecam obejrzeć dokładnie najnowszy filmik to im wszystkim usta pozamyka i będą się zachwycać jak większość graczy.

 

Skąd niby te info o 1080p? Gra hula w 720p.

Do końca nie będzie wiadome czy gra będzie chodzić w Full HD czy nie, ja słyszałem już wiele wersji na ten temat.

 

filmik filmikiem - wiele gier na filmach to poezja a w realu... z resztą trochę dywagujemy - mnie demo po prostu nie urzekło (woda, otoczenie - tylko praca kamery to rerwelacja), ale w fulla napewno pogram, bo tłustych momentów będzie dużo :-) peace!

Owszem wiele gier wygląda na trailerach lepiej niż w realu, ale to był filmik z gameplayu a to już co innego.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ta osoba której śmierć oglądamy z jej własnych oczu, ginie na samym początku gry (trzeba było oglądać GTTV) co wskazuje, że tym gościem jest ten Bóg-Szatyn w białej szacie, który nurkuje z Olimpu i wali w klatę jednego z Tytanów. Po za tym, w scenie egzekucji widać kawałek jego białej szaty.

 

PS. Który to Bóg?

Odnośnik do komentarza

Ta osoba której śmierć oglądamy z jej własnych oczu, ginie na samym początku gry (trzeba było oglądać GTTV) co wskazuje, że tym gościem jest ten Bóg-Szatyn w białej szacie, który nurkuje z Olimpu i wali w klatę jednego z Tytanów. Po za tym, w scenie egzekucji widać kawałek jego białej szaty.

 

PS. Który to Bóg?

 

To podobno

Posejdon

, ale coś na fotach, które tutaj były wrzucane wyglądał przecież inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...