Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś z okładkami? Bo niedawno wyczytałem, że ta z okiem ma być europejska, a kiedy wszedłem na oficjalną stronę GoW 3 (USA) zobaczyłem że jest preorder i jest tam okładka z okiem i była to na 100% wersja amerykańska-były tam symbole, oznaczenia amerykańskie, osobiście bym wolał aby nasza okładka zawierała całego Kratosa, a nie jego minimalną część :D

Odnośnik do komentarza

Z bossami wszystko się zgadza. Wątpię żeby Kratos walczył z każdym bogiem. Kilku pewnie zostanie załatwionych tak jak Helios (nikt do bossów go chyba nie zaliczy). Trzeba pamiętać, że głównymi graczami są bogowie i tytani.

Mam wrażenie, że niejednokrotnie będziemy pomagać jednej lub drugiej stronie i patrzeć jak wrogowie padają martwi (Perses i Helios w demie).

 

 

Na filmiku widać też Hermesa (dosłownie przez sekundę). To do niego Kratos krzyczy żeby wyszedł, a nie chował się jak tchórz.

 

 

Mnie najbardziej ciekawi jak Kratos zabije jakiegokolwiek tytana. Jak o tym pomyślę, to przychodzi mi na myśl tylko dostanie się do wnętrza i poszatkowanie serca/mózgu.

Odnośnik do komentarza

Marne to demko. Powinni dać jakiś nowszy kod a nie z przed roku. Ciemno wszędzie a nie ma w opcjach konfiguracji obrazu. Mogliby też pokombinować z mo-capem tam gdzie się da bo niektóre animacje są takie sobie. Walka z chimerą świetna a Helios za łatwo ginie jak na boga. No i te 2,5 GB. 10 godzin ściągania. 20 minut gry. Oczywiście pełna wersja pewnie prezentuje się znacznie lepiej ale złe wrażenie pozostaje. Gra w zasadzie niczym się nie różni od wcześniejszych części. Z jednej strony to dobrze ale wielu osobom ta formuła się przejadła.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Ja osobiście chciałbym zobaczyć nowy build pokazujący ten sam level.

 

Szczerze? Oglądają te nowe materiały, to poziom grafiki z czysto technicznego punktu widzenia nie zmienił się wcale. IMO.

 

otóż to, niektórzy widzą w demie czy na nowych materiałach (video, screeny, gify) grafikę lepszą/taką samą jak U2...tiaa jasne, ciekawe gdzie.

 

Gra wygląda bardzo dobrze i tyle do U2 nie ma najmniejszego startu pod względem technicznym (efekty, ilość obiektów na ekranie, tekstury).

Za to gra będzie miała kozacki design i solidną porcję siekania + wielkich bossów, więc nie ma co płakać że oprawa graficzna jest o klasę/dwie niżej od U2.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście chciałbym zobaczyć nowy build pokazujący ten sam level.

 

Szczerze? Oglądają te nowe materiały, to poziom grafiki z czysto technicznego punktu widzenia nie zmienił się wcale. IMO.

 

otóż to, niektórzy widzą w demie czy na nowych materiałach (video, screeny, gify) grafikę lepszą/taką samą jak U2...tiaa jasne, ciekawe gdzie.

 

Gra wygląda bardzo dobrze i tyle do U2 nie ma najmniejszego startu pod względem technicznym (efekty, ilość obiektów na ekranie, tekstury).

Za to gra będzie miała kozacki design i solidną porcję siekania + wielkich bossów, więc nie ma co płakać że oprawa graficzna jest o klasę/dwie niżej od U2.

 

Następny...:turned: Ludzie z taką opinią tylko się ośmieszają moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza

ja za to jestem ciekaw co to jest za bron z 13:55 bo nikt o niej nie wspomnial. Ma inny znaczek niz wszystkie widziane (blade of ofympus, blade of chaos, cestus, od hadesa) w gornym rogu po lewej i jakies elektryczne specyfikacje

 

Wnioskuję, że ta broń może pochodzić od Zeusa, czyli można się domyślać, iż niejednokrotnie z nim zawalczymy podczas gry. Rzecz jasna, to tylko moje domysły.

Odnośnik do komentarza

Wracając do kwestii grafiki. Postać Kratosa którą wstawił Yano to chyba nr 1 gra pod względem wykonania postaci. Może otoczenie jest gorszej jakości niż powiedzmy w takim Uncharted 2, dodatkowo tam mieliśmy możliwość operowania kamerą czego w GOWie nie ma, ale wygląd Kratosa do dla mnie najwyższa półka.

 

Tutaj małe porównanie Kilku postaci z gier które IMO są najwyższą półka na tej generacji póki co:

 

characters.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Na tej fotce Kratos prowadzi wykonaniem. Zwróćmy jeszcze dodatkowo uwagę na to, że God of War III może oferować większe przestrzenie do eksploracji, stąd widzimy troszkę gorsze wykonanie otoczenia względem choćby Uncharted 2. Choć na tych filmikach, które dwa dni temu puściło w obieg GT TV były pokazane fragmenty gry w pałacach, które wykonaniem praktycznie podchodzą pod U2. Wizualnie zaszaleli, nie ma co.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...