Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

A na (pipi) mnie Steelbox ??

 

No nic teraz zacznie się kombinowanie z sklepem PE wysyłka do UK i pewnie mnie to będzie kosztować z 200 funtów zamiast 110 ... w(pipi)iłem się poleca jakieś warny zaraz

 

a musisz skladac preordera?

Myslisz ze nie bedzie ultimate box w dniu premiery w jakims normalym sklepie z grami?

pamietam ze rzucił mi sie w oczy skin kratosa z niebieskmi pasami zamiast czerwonych na ciele a nie pamietam jego nazwy i w jakim zastawie bedzie sie znajdowal a w internecie nie widze zeby byl wymieniany przy ktoryms z zestwów. ktos w tym temacie go pokazywal wiec prosze o przypomnienie.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Przejrzałem fragment screena z zapowiedzi nowego numeru konkurencji i mimo, że treść jest niewidoczna to dojrzałem, że

 

 

W kolumnie po lewej widoczne są następujące oceny: Grafika - 10, Dźwięk - 9, Miód - 10, Design - 9

 

 

Interesujące...

A zarazem oczywiste;].

 

To było pewne jak w mordę strzelił.

Odnośnik do komentarza

http://www.gram.pl/news_8QvrG,67_VG247_podaje_termin_wydania_God_of_War_III.html

 

USA - 16 marca

Europa - 17 marca

Australia i Oceania - 18 marca

Wielka Brytania - 19 marca

Ja zamówiłem w empiku i tam mają 24marca!!??

 

Pozdro and poćwicz...pre-order w Empiku? :) Lepiej anuluj to zamówienie i zamawiaj na jakieś porządnej stronce jak ultima.pl czy sklep.psxextreme.pl albo lOOknij do najbliższego Media Marktu czy Saturna i sprawdź czy nie mają pre -ordera może akurat trafi się dobra cena...ja miałem to szczęście :P

Chciałem w ultimie ale już nie mieli edycji kolekcjonerskiej, a cena taka sama jak w empiku, a nawet empik wysyła gratis.

Tyle ze sobie troszke dłużej poczekam.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie mam przed sobą reckę Goda 3 w Neo ale nie wiem czyn ie ma spoilerów bo oni czasami potrafią tak zasolić, że szok. Czytał ktoś, można bez obawy się zapoznać?

 

Edit: nie radzę czytać , sam musiałem ominąć połowę akapitów, bo spoilery smaczki z dalsze części gry lecą jak z rękawa, ehh

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Ocena z Neo ( plusy i minusy ).

 

 

 

 

+ Masakryczny początek, suty wygrzew, zagadki i poziomy

- Niewiele nowego, finał powinien być jeszcze grubszy

Ocena końcowa: 9.5

 

 

 

 

To dali najniższą notę z całej serii. Pierwsza część i Chains Of Olympus zgarnęły u nich 9.8, a dwójka 10/10. Ocena jest bardzo wysoka, ale i tak spodziewałem się, że dadzą wyższą.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...