Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Z pośpiechem to racja, bo właśnie przez to, nie wrzucili do gry

walki z tytanem, a chodzi zapewne o Gaię. Tak przynajmniej gadał Stig. Dlatego dali trochę kiepskie starcie połączone z Gaią i Zeusem, gdzie ta pierwsza nie ma w sumie żadnego udziału. Podobnie było z tytanem znanym z dema, końcówka przygotowała na coś wielkiego i liczyłem na jakąś konkretną walkę, a tutaj Kratos załatwił go jednym strzałem.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

 

No motyw z Kratosem i Pandorą bez sensu. Kuźwa przez całą grę biegamy i możemy dźgać przypadkowych ludzi, a tu nagle Karots lituje się nad dziewczyną z którą nie ma nic wspólnego, heh. No i beznadziejna końcówka z Zeusem, już nawet nie chodzi o ten nieszczęsny zakrwawiony ekran - chodzi o czas, to trwa tak długo że myślałem już, że gra jakąś dziwną zwiechę złapała.

 

 

Ale generalnie gra kozak. Dla mnie najlepszy moment to spotkanie Kratosa z

Herkulesem

.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Szok! Chyba pierwsze takie video pokazujące wycięte sceny:

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/11/03/learn-about-god-of-war-iii-s-deleted-scenes.aspx

 

Rozwaliła mnie finałowa walka z

Zeusem

przecież dokładnie o tym pisaliśmy tu na forum. Że mogłoby to wyglądać tak, że walczymy z nim a w tle przeszkadza nam

Gaia.

 

 

WoW!

Odnośnik do komentarza

Jakby co to na PSS pojawiły się dodatki które były w wersji Ultimate. Czyli 4 stroje, nowe wyzwania i Trilogy OST. Na USStore jest jeszce piąty strój do zassania. Dodatkowo pojawił się jakiś patch ważący 5MB.

 

A co do filmiku to szkoda że nie ma tej zagadki, brakowało czegoś takiego. Natomiast sama walka nie zrobiła na mnie wrażenia 'wow', ale pewnie dlatego że jest to tylko urywek.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

ale się w(pipi).iłem po tym filmiku. To jest właśnie to o czym cały czas pisałem(zresztą nie tylko ja). Pewnie jakby jeszcze poczekali kilka miesięcy z premierą mielibyśmy GoWa wszech czasów a tak dostajemy grę z daremną końcówką.

 

Wywalenie etapu z wodą też jest przegięciem.

Odnośnik do komentarza

Fakt, faktem nie przynosi. Ja osobiscie jednak ciesze sie, ze to powiedzieli. Odbieram to pozytywnie. W moich oczach przyznaja sie tym, bija w piers, ze sie po prostu, po ludzku nie wyrobili i woleli obciac czesc gry. Dali dupy i o tym mowia, a nie kryja po katach i zatajaja prawde.

 

Gdyby tak Kaz potrafil sie przyznawac do bledow i o nich mowic, to byloby swietnie ;)

Odnośnik do komentarza

Wątpię szczerze mówiąc żeby wyszło jakieś dlc do GoW-a szczególnie te z powycinanymi elementami i tym zakończeniem. Choć oczywiście chciałbym... ale GoW to i tak pikuś zobaczcie sobie (kto grał) co powycinali z Heavy Rain. Tam jest dopiero rzeźnia powycinali cholernie istotne sceny tłumaczące

blackouty Ethana, bezsenność Madison

czyli to o co tyle, osób się pruło ;].

 

Gdyby to wrzucili gra tylko by jeszcze zyskała a mimo to CIACH CIACH. Wygląda na to, że wczoraj była jakaś spowiedź exów Sony.

 

Ale ja ani GoW3 ani HR nie daje rozgrzeszenia szczególnie GoW3 ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Szkoda też tego, że jak mieli obszerniejsze lokacje to je obcinali. Pozostaje mieć nadzieje że wydzadzą kiedyś jakieś DLC z tą zawartością. GOTY może, ostatnio pełno takich edycji.

 

Czyli chcesz żeby Sony to był drugi Capcom co robi grę, wycina kawałki i potem sprzedaje jako DLC czy GOTY ? Lepiej nie. Nie wyszło to nie i lepiej niech tak pozostanie. No chyba, że mieliby wypuścić w formie darmowego patcha.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście miałem na myśli darmowe dlc, ale do tego musi byc jakiś pretekst żeby nawet przy dawaniu za darmo, móc na tym jeszcze zarobić. GOTY było by świetną okazją do tego.

Swoją drogą to z każdej części były wycinane rózne rzeczy, czy też lokacje. Niektóre znalazły się w kontynuacji jak np skrzydła Ikara, ale jako że GoW 3 był/miał być zakończeniem serii to niedysyt pozostaje jeszcze większy.

Odnośnik do komentarza

I po co takie pierdzielenie twórców gry o tym braku czasu.

Kogo to obchodzi? Ocenia się finalny produkt, wydaje 200 zł na grę i nie interesuje mnie czy komuś zabrakło czasu na jej skończenie czy też nie.

Nie zagłębiam się w sprawy marketingowe ale prawda jest taka, że końcówka GOW III niestety rozczarowuje.

Odnośnik do komentarza

przecież oni juz dawno temu, zaraz po premierze, mowili że wycieli mase rzeczy, i sporo koncowki obcieli (byly wtedy plotki ze wlasnie alternatywne zakonczenie bedzie jako dlc)

mowili ze cale levele skracali i wycinali bo odstawały poziomem od reszty i nie bylo czasu dopracowac itp

 

to juz bylo wiadomo w marcu

 

To chyba było tak, że nie miało być alternatywnego zakończenia tylko jego dłuższa czy dalsza wersja. Chyba jakoś tak...

 

No właśnie poza tym gadali, że wycięli finałową walkę z Tytanem a w zamian dali coś bonusowego dla fanów.

Do dzisiaj jestem ciekaw co to niby jest.

 

Tak czy siak imo końcówka gry ssie to znaczy finał z zakończeniem na czele. Ładny cyrk tam musiał być, nie wiem może za dużo "dziarskich głów", ja osobiście do dzisiaj nie kupuję końcówki GoW-a ;/ (szczególnie tej je.... Pandory która spie.przyła stronę fabularną TAKIEJ gry...).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...