Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio skorzystałem z możliwości kupienia GoW Collection za pośrednictwem PS Store i od paru dni odświeżam sobie dwójkę. Chyba 3 lata w nią nie grałem jak nie więcej i choć pamiętam ją na pamięć to dalej robi piorunujące wrażenie. Takie odświeżenie tym bardziej uświadamia mnie jak bardzo zmarnowano potencjał GoW3 - dwójka po prostu bije pod każdym względem (nie licząc oczywiście grafy i walk z tytanami) zwieńczenie trylogii.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

W żadnej poprzedniej części tak nie było. Najpierw trzeba mieć zaliczony dany poziom trudności, by można było używać na nim bonusów. Poza tym w tej części nie ma czegoś takiego jak new game +, chyba, że za drugim razem odpalisz itemy zebrane po bogach, wtedy szybko można zdobyć wszystkie skille.

Odnośnik do komentarza

Hej

 

Czy kupując wersje PL mam do wyboru napisy po PL i głosy ANG?? Ile godzin gameplayu ma GOW III?

 

Mi na normalu jakoś 11-12 h

 

edit: i odradzam grać na hard, dla mnie z 1 razem Kratos ma dość łatwo roznosić wszystkich w pył, a nie męczyć się na z cereberem i 3 satyrami :thumbsup: , w końcu to bóg wojny.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów graczy, mam takie pytanie/pytanie. Dotychczas grałem tylko w kieszonkowe przygody Kratos i teraz ukończyłem trójkę i mam taki mały problem. No to tak: w CoO i DS gdy np. ukończyłem grę na poziomie normal i gdy kolejny raz rozpoczynałem grę na tym samym poziomie trudności, to od razu miałem wszystkie bronie i ich ulepszenia zgodnie z poprzednią grą. Dziś miałem znów zagrać w GoW3 na poziomie normal, by odblokować brakujące trofea w tym ,,wszytko na maksa" i zobaczyłem, że na starcie mam tylko ostrza wygnania. Tu pojawia się moje pytanie, czy jak zdobędę dajmy na to szpony Hadesa, to będą miał w nich ulepszenie z poprzedniej gry, czy będę musiał znowu wszystko od nowa ulepszać?

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów graczy, mam takie pytanie/pytanie. Dotychczas grałem tylko w kieszonkowe przygody Kratos i teraz ukończyłem trójkę i mam taki mały problem. No to tak: w CoO i DS gdy np. ukończyłem grę na poziomie normal i gdy kolejny raz rozpoczynałem grę na tym samym poziomie trudności, to od razu miałem wszystkie bronie i ich ulepszenia zgodnie z poprzednią grą. Dziś miałem znów zagrać w GoW3 na poziomie normal, by odblokować brakujące trofea w tym ,,wszytko na maksa" i zobaczyłem, że na starcie mam tylko ostrza wygnania. Tu pojawia się moje pytanie, czy jak zdobędę dajmy na to szpony Hadesa, to będą miał w nich ulepszenie z poprzedniej gry, czy będę musiał znowu wszystko od nowa ulepszać?

nie nie ma NG+, chyba ze skorzystasz z glicha wtedy bedziesz mial. Nie pamietam jak sie go robilo ale dziala bez problemu...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...