Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki jeszcze raz. :)

 

Dla mnie ten moment to również kaszana, spodziewałem się walki a'la ta z Ikarem - latamy wokół Tytana niszcząc po kolei paluszki, a dalej rączki skurczybyka ,a ten trzymajac się skał odpiera nasze ataki ciskajac czym popadnie w nas. Dalej juz odpowiednie Fatality na spadającym Persesie bez łap i finito - bomba akcja. I dopiero po tej akcji powino byc te dłuzsze lecenie w góre unikajac spadajacych rusztowac bądź ta przyspieszona sekwencja wspinania się na łąncuchu z pięknym widokiem na zatopione tereny wokół Olimpu (a nie na pikselowe fch.uj posągi :teehee: ). Wyje.banie motywu Pandory róniez wyszło by na plus. Olanie nici przeznaczenia (spodziewałęm się masy podróży w czasie i niszczenie krok po kroku kazdego z bossów) i sprowadzenie Blade of Olympus (a myslałęm, że większą role odegra)do roli trzecioplanowej róniez uwazam za minus.

Jeszcze co nieco by się znalazło, praktycznie połowa gry do wyje.bania i napisania od nowa, 1/4 do poprawy lekkiej i Gaja wraz z Kronosem zostaja i powstał by tytuł godny noszenia nazwy God of War. Tak, miałem duze wymagania co do tej czesci, ale to nie moja wina - jest/była masa mozliwosci rozwiazania tej koncowki serii w iscie epicki sposob i dziwie się, ze Stig mial takie problemy by ja genialnie skonczyc (wieksza ilosc czasu na developing nic by mu nie dałą bo labirynt czy jaskinie to porazka totalna i widze ze nie wpadl by na nic lepszego z wieksza iloscia czasu). Zeby jeszcze ta końcóka trzymałą poziom to niesmak by został tylko mały, a tak to przepraszam, idź łysa pałko pograj w "jedynke" czy "dwójkę" i dopiero bierz się za GOW III.

Edytowane przez XM16E1
  • Plusik 4
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Wydaje mi się, że mocno przesadzacie i po prostu z natury narzekacie. Oczekiwania były duże, wyszło jak wyszło, nigdy nie zadowoli się wszystkich. Końcówka fakt jest kiepska, ale reszta jest bardzo dobra. Zresztą oceny 9/10 i 10/10 w większości liczących się rankingach mówią same za siebie.

Sam odczułem lekki niedosyt po skończeniu gry, ale nigdy bym nie powiedział, że ta gra to syf czy też to że 3/4 gry jest do wywalenia.

 

Dla mnie 2 > 3 > 1

Odnośnik do komentarza

To świetna gra i jedna z najlepszych w tej generacji. Po prostu cala seria przyzwyczaiła nas do za(pipi)istości i tyle. Trzecia część pod tym względem wypada najsłabiej ale mimo to jest hitem przez duże H. Graficznie nie ma sobie równych.

 

Obecnie zacząłem gre na poziomie Chaos i wcale nie jest aż tak łatwo a dotychczas najwięcej problemów sprawił mi

Posejdon, z którym zmagałem się ponad godzinę

 

Odnośnik do komentarza

dla mnie też jedynka najlepsza moja pierwsza gra na ps2 zachwyciła mnie od początku do końca mam każdą część i uważam tą serię za najciekawszą głownie dzięki kratosowi a czy końcówka aż taka zła.Już od pierwszego trailera było wiadomo że na końcu zostanie tylko chaos :diablo:

Odnośnik do komentarza

Widocznie producenci uznali, że tak będzie najlepiej zakończyć historię. Być może nie chcieli sprawiać nam jakiegoś w miarę przewidywalnego happy endu. Nie twierdzę, że zakończenie trylogii jest jakieś denne i pozbawione sensu, bo Kratos

po prostu zniszczył wszystko i stracił nadzieję, zrozumiał, że już i tak nic nie wróci mu rodziny i spokoju od dręczących go wizji. Położył kres wszystkiemu. Mam nadzieję, że to co widzimy po creditsach jest jakąś wskazówką w stronę rozwoju tego uniwersum, w innej mitologii...

 

 

Podsumowując, trylogia jest mroczna, więc i zakończenie musiało być po części takie a nie inne. Jak wypowiedział się niegdyś reżyser projektu Stig Assmusem, że DLC nie jest koniecznie, bo to kompletna historia.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam problem. Jestem w misji 'Jaskinia' albo 'Jaskinie' no jakoś takoś i pokonałem już te cyklopy i minotaury na tym wielkim sześcianie, otworzyłem dwie skrzynki, i teraz nie wiem co dalej. Kawałek obok wisi na takich łańcuchach jakiś dziadzio. Domyślam się że mam do niego doskoczyć tylko pytanie jak? Miałem prawie roczną przerwę od GoW i nie czaje już tych skoków itd :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ok grę ukończyłem :)

 

Nie spodziewałbym się że tak mi się GoW spodoba, a jednak :thumbsup: Nawet chyba wezmę się za wymasterowanie, tylko szukanie tych gó.wien :confused:

 

@Rozi: No tak, ale jeszcze ten Boski Dobytek... w sumie i tak muszę grę przejść jeszcze raz na hardzie więc co mi tam :rolleyes:

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

"Boski dobytek" leży na drodze i prosi się by go zebrać. Reszta również sama w łapy włazi. Po prostu, za każdym razem (prócz dwóch) kiedy ginie bóg szukaj w pobliżu artefaktu.

 

Mi przy pierwszym przejściu wpadło tylko trophy za załadowanie całego paska czegoś tam, czyli zbieranie oczu Gorgony (trophy - Okulista). Boski dobytek nie wpadł. Patrzę teraz też na wyzwania Olimpu i z tego co widzę może nie być łatwo. Ale teraz biorę się za Labirynt :)

Odnośnik do komentarza

"Boski dobytek" leży na drodze i prosi się by go zebrać. Reszta również sama w łapy włazi. Po prostu, za każdym razem (prócz dwóch) kiedy ginie bóg szukaj w pobliżu artefaktu.

Chodzi bodajże o Zeusa i Dedala, tak?

Odnośnik do komentarza

Kurde. Labirynt zrobiłem i wszystkie wyzwania Olimpu też oprócz jednego ;/ 'Ukamieniowany' za cholere nie mogę wbić ;/ Najdalej byłem przy 7 posągach ;/

 

POdchodź do gorgony i próbuj je łapać, po tym zagraniu zawsze będzie Cie zamieniać w kamień i tak non stop. Quest jest prosty, jeśli musisz to wejdź na youtube i zobacz jak to robią inni.

Odnośnik do komentarza

Niewiarygodne. Raz cudem doszedłem do 9. Na yt byłem i dużo mi to nie dało. Ten trick z łapaniem po czym one od razu zamieniają nas w kamień trochę pomaga ale później te Chimery i inne wojowniki mnie rozwalają i do widzenia.

 

E: Ok sprawdze to. Ostatnia nadzieja :D

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Skonczyłem dziś GoWa 3. Gra jest według mnie świetna. Poza zakończeniem. Nie mam na myśli jednak sposobu w jaki gra się kończy - jest wg u mnie ok, chodzi mi o

 

nude, która bije w ostatnich aktach tej opowieści psując jak dla mnie odbiór całej trylogii. Sto pięćdziesiąt walk z Zeusem, gonienie w tym mroku i słuchanie dziesięć razy powtarzanych bredni Pandory i Ateny. Ehh...nie mogli tego skończyć, krótko, mocno i odważnie, tak jak seria nas przyzwyczaiła? Wielki minus dla scenarzystów za sztuczne i nieumiejętne przeciąganie opowieści

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Miałem to samo, również nówka prosto z folii.

 

 

Pograłem kilka godzinek, jestem zaraz po Hadesie i w sumie pomimo żrących schematów i dosyć monotonnego systemu walki nieźle się w to gra. QTE chyba nigdy mi się nie znudzi. Przy okazji, zdążyłem już wcześniej obcykać FFXIII, Heavy Rain i Uncharted 2, ale szczerze, to takiego szczękopadu (dokładniej szczękojebu) jak teraz jeszcze nie przeżyłem. Gameplay jak gameplay, ale oprawa miażdży jajca z siłą uderzenia Kratosa.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...