Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Na 5 był Kronos, na 4 końcówka Ghost Of Sparta. Coś czuję, że wygra hydra to był w końcu pierwszy mocny strzał w ryj w całej serii GOW.

Na 5 był Kronos i Zeus w trójce exaequo.

 

Nie wiem dlaczego wszyscy skupiają się na walkach z bossami, są inne świetne momenty w serii nie związane z pojedynkami, jak chociażby: ochrona rodziny przed klonami, wejście na tron Boga Wojny, pokonanie sióstr przeznaczenia i zdobycie władzy nad czasem, czy atak na Olimp.

Edytowane przez Solidny (pan)
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czytając Wasze posty dochodzę do wniosku, że proste top5 powinno przerodzić się w top15. Dla mnie seria God of War ma zbyt wiele epickich, świetnych starć by ograniczać się do piątki z nich. I gdzie jest Hades?? Przeca Herkules, mimo iż była to niezła walka, nie zasługuje nawet na pierwszą dychę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam
Mam problem z grą. Kupiłem ją kilka dni temu, doszedłem do poziomu: "Miasto Olimpia" i nie mogę dalej ruszyć. Po pokonaniu centaura i trójosobowego stwora, strzelam z tej wielkiej kuszy do Heliosa. W momencie uderzenia pocisku w rydwan, zacina mi się dźwięk, cut scenka leci dalej, gdy tytan sobie pójdzie, zacinający się dźwięk milknie. Po powrocie do poprzedniej planszy powinny mi się pojawić harpię, dzięki którym można się przedostać się na drugą stronę( tak było w demie). Nie wiem co mam zrobić. Próbowałem już wszystkiego: grania bez dźwięku, z innymi językami, po aktualizacji gry i przed, nawet system sformatowałem i przywróciłem, a tu dalej nic. Po próbie wczytania auto zapisu po strąceniu Heliosa gra się zacina i widać tylko latający loading w dolnym rogu. Liczę na jakąkolwiek pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Napisał przecież, że próbował po aktualizacji gry i przed :P

 

Ja tam miałem inny problem. Po zabiciu wszystkich nie chciała mi się włączyć scenka z rozwaleniem wejścia na wyższy lewel, tuż przed walką z Chimerą. Jak się okazało jeden koleś był zablokowany na lewo od drzwi, którymi wchodzi Centaur. Czy tez nie łądowała się podłoga podczas walki z Chimerą.

Może spróbuj wyłączyć autosave (nie pamiętam czy jest taka opcja), albo nie loguj się do PSN. Zawsze moży być tak, że płytka jest felerna, albo coś z laserem.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie

Pożyczyłem od kumpla jego konsole, którą używa baaardzo sporadycznie i u niego cut scenka normalnie się skończyła i harpie przyleciały. Zadowolony gram dalej, aż dotarłem do tartaru. Podczas walki z Kronosem gra również się zacina, na mojej i jego konsoli, obstawiam więc że to wina płytki. Kupiłem używkę premierową, może były gorszej jakości i po narzekaniach klientów wypuszczają teraz na lepszych płytkach ? Kupiłem nówkę sztukę essentials, miejmy nadzieje, że nie będę miał z nią takich problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...