Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce kupuję PS3 i telewizor LCD, zastanawiam się jakiego kabla potrzebuje, czy zwykły kabel z wyjściami HDMI-HDMI się nada, czy też musi być specjalnie dedykowany do PS3? Nie orientuje się czy PS3 ma jakieś specjalne wyjście, czy po prostu zwykłe HDMI.

Proszę o odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza

zwykły dmi-hdmi.PS3 ma swoje wejście ale to jest te osobne ,znane od czasów PSX służące do podłączenia do zwykłych tv albo do componentu

 

Edit.widać ,że PiotrB jest dobrym konsolowym kierowcą :P uprzedził mnie w odpowiedzi o długość maski :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mam takie dosc dziwne i pewnie banalne pytanie. Wczoraj stalem sie szczesliwym posiadaczem PS3, i co mnie zdziwilo to ze jak konsola laduje plyte robi to na "okraglo" to znaczy obkreca nosnik - sam nie wiem jak to opisac. W pracy mam PS3 i w nich plyty laduja sie normalnie. Zastanawiam sie czy mam cos z(pipi)ane czy moze cos sie w sposobie ladowania plyt do konsoli zmienilo. Bede bardzo wdzieczny jak ktos rozwieje moje watpliwosci.

Odnośnik do komentarza

Pewnie chodzi o to, że przy wkładaniu płytki w szczelinę PS3, ta jest zasysana* tak, że płytka się obkręca.

Możliwe, że jedna z rolek trzymających płytkę przy "zasysaniu" kręci się wolniej i przez to mamy do czynienia z obrotem. Jeżeli przez to nie ma żadnych śladów na nośniku, a sam napęd pracuje jak powinien, nie widzę tu podstaw do niepokoju.

 

edit: Całe wieki temu miałem nagrywarkę CD firmy Toshiba w moim PC, która też połykała płytki na okrągło. Jakoś nie zwracałem na to uwagi, bo uważałem że tak właśnie powinien ten proces przebiegać.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Pewnie chodzi o to, że przy wkładaniu płytki w szczelinę PS3, ta jest zasysana* tak, że płytka się obkręca.

Możliwe, że jedna z rolek trzymających płytkę przy "zasysaniu" kręci się wolniej i przez to mamy do czynienia z obrotem. Jeżeli przez to nie ma żadnych śladów na nośniku, a sam napęd pracuje jak powinien, nie widzę tu podstaw do niepokoju.

Dokladnie o to mi chodzi...tylko teraz pytanie...czy to jest normalne w niektorych modelach PS3 czy cos po prostu jest popsute...bo do 7 dni moge konsole wymienic od reki...i teraz zastanawiam sie czy tego nie zrobic...

Odnośnik do komentarza

Może różnice są w nasmarowaniu rolek? Nie wiem.

Jeżeli nie daje Ci to żyć, leć i wymieniaj. Nie ma nic gorszego niż życie ze świadomością, że można było czemuś zaradzić i czerpać z tego pełną satysfakcję. W końcu właśnie o satysfakcję tu chodzi, nie ćwierć, pół produkt, a to za co wyłożyliśmy ciężko zarobione pieniądze, co nie?

Odnośnik do komentarza
Może różnice są w nasmarowaniu rolek? Nie wiem.

Jeżeli nie daje Ci to żyć, leć i wymieniaj. Nie ma nic gorszego niż życie ze świadomością, że można było czemuś zaradzić i czerpać z tego pełną satysfakcję. W końcu właśnie o satysfakcję tu chodzi, nie ćwierć, pół produkt, a to za co wyłożyliśmy ciężko zarobione pieniądze, co nie?

Wiesz zlal bym to, gdyby np sie okazalo ze w jakiejs serii konsol SONY to sobie tak rozwiazalo. Ale jezeli dzieje sie tak tylko u mnie to oznacza ze po prostu cos jest zejbane...albo nie dziala prawidlowo...

Odnośnik do komentarza
Pewnie chodzi o to, że przy wkładaniu płytki w szczelinę PS3, ta jest zasysana* tak, że płytka się obkręca.

Możliwe, że jedna z rolek trzymających płytkę przy "zasysaniu" kręci się wolniej i przez to mamy do czynienia z obrotem. Jeżeli przez to nie ma żadnych śladów na nośniku, a sam napęd pracuje jak powinien, nie widzę tu podstaw do niepokoju.

 

edit: Całe wieki temu miałem nagrywarkę CD firmy Toshiba w moim PC, która też połykała płytki na okrągło. Jakoś nie zwracałem na to uwagi, bo uważałem że tak właśnie powinien ten proces przebiegać.

 

Chcialem tylko dodac ze mam konsole z oznaczeniem kodowym CECHH04 moze to jakos pomoze? Moze ktos z was ma wlasnie konsole z tej serii i moglby sie wypowiedziec jak u niego przebiega ladowanie plyt? Dotychczas zrobilem wywiad wsrod kumpli i w sprzecie ktory mam w robocie i wszystkie PS3ki ladowaly nosnik normalnie...kurde sam nie wiem co o tym myslec...moze ktos jeszcze bedzie mi w stanie pomoc...

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza
czy headset z zestawu SOCOM 1 będzie działał z PS3 ?

Akurat ten sam mam :)

Jak jeszcze go nie masz to jak jesteś szczeniakiem (żart:) ) to jest ok. Na moją głowę jest trochę za ciasny. poszukaj czegoś większego.

Odpowiadając na twoje pytanie: TAK i pewnie wszystkie pod USB działają (zgaduję).

 

CYTAT(Sephirath @ 4 06 2008, 22:50) *

Ja mam PS3 60GB oznaczenia nie kojarzę, wersja PAL kompatible wstecz.

 

Płytka dowolna wsuwana w otwór leciutko się kręci, ale bez jakiejś przesady. Tak ze smakiem i elegancją tongue.gif

 

 

Ze tak sobie pozwole spytac - dawno kupiles?

W mojej 60tce bez smaku i elegancji nie kręci się.

Kupiona 02.07.2007 w sklepie zgredów.

Edytowane przez BQG
Odnośnik do komentarza
Ja mam PS3 60GB oznaczenia nie kojarzę, wersja PAL kompatible wstecz.

 

Płytka dowolna wsuwana w otwór leciutko się kręci, ale bez jakiejś przesady. Tak ze smakiem i elegancją :P

 

Ze tak sobie pozwole spytac - dawno kupiles?

 

Okolice 20 listopada 2007 :)

 

I robi tak od samego początku.

Edytowane przez Sephirath
Odnośnik do komentarza
Pewnie chodzi o to, że przy wkładaniu płytki w szczelinę PS3, ta jest zasysana* tak, że płytka się obkręca.

Możliwe, że jedna z rolek trzymających płytkę przy "zasysaniu" kręci się wolniej i przez to mamy do czynienia z obrotem. Jeżeli przez to nie ma żadnych śladów na nośniku, a sam napęd pracuje jak powinien, nie widzę tu podstaw do niepokoju.

 

edit: Całe wieki temu miałem nagrywarkę CD firmy Toshiba w moim PC, która też połykała płytki na okrągło. Jakoś nie zwracałem na to uwagi, bo uważałem że tak właśnie powinien ten proces przebiegać.

 

Chcialem tylko dodac ze mam konsole z oznaczeniem kodowym CECHH04 moze to jakos pomoze? Moze ktos z was ma wlasnie konsole z tej serii i moglby sie wypowiedziec jak u niego przebiega ladowanie plyt? Dotychczas zrobilem wywiad wsrod kumpli i w sprzecie ktory mam w robocie i wszystkie PS3ki ladowaly nosnik normalnie...kurde sam nie wiem co o tym myslec...moze ktos jeszcze bedzie mi w stanie pomoc...

Lol, nie wiem co napisać. Wczoraj się okazało, że u mnie płytka też robi te pół obrotu zanim zniknie w szczelinie napędu PS3. Nigdy wcześniej nie zwracałem na to uwagi ( albo może to wina tego, że przez miesiąc nie wyciągałem z niej płytki GTAIV ).

Czyli lvl 9 to jakieś ograniczenia ?

 

Lv. 9 to równowartość gry od 18 latek. Przykład - GTAIV.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...