Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym ponowić pytanie o błędy podczas gry w Fife 09. Bo nie wiem czy to że mi się zawiesiła konsola dwa razy podczas treningu (loading przed meczem) to wina zbugowanej normalnej sklepowej wersji gry bez patchów czy coś z konsolą. Miał ktoś coś podobnego? Jest też ten czarny ekran o którym już wspomniałem. Po prostu na chwile mi wyłączyło obraz a potem wrócił. Miałem tak ze 3-4 razy. Wczoraj i dzisiaj po razie a konsole mam od soboty, a zacząłem użytkować normalnie w niedziele. I troche mnie to niepokoi.

Odnośnik do komentarza

Mam kolejny problem: na początku moje ps3 było podłączone do tv HD Ready, poNiej przeucilem sie na FULL HD i nie było żadnych problemow. Lecz gdy ponownie podlaczam go do HD Ready to brak jest obrazu i słychać tylko dźwięk. NIE MAM zielonego pojęcia jak sobie z tym poradzić a próbowałem chyba wszystkiego... Niech mi ktoś doradzi co zrobić bo już mnie (pipi)ica bierze z tym... Dziekuje!

Odnośnik do komentarza

zacytuje sam siebie:

 

taki maly up tematu ;]

 

ok mam takie cos:

recovery425ps3.jpg

 

mam rozumiec, ze opcje 3,4,5 wywalą mi cala zawartość hdd? co wybrac? xD

 

opcja:

1- nie daje nic

2- nie daje nic

3- jeszcze nie wiem

4 j.w

5. nie chce tego robic xD

6. nic nie da bo mam najnowszy fw

 

własnie o te sloty mi chodzi... no i o save'y...

 

jak dzwonilem do centrum sony to konsultant powiedział: wszystko jedno co sie stało i tak najprawdopodobniej dostane nową konsole...

 

 

EDIT//////////

 

 

Działa !!!111111111 xD

4x robilo sie restore file system O_o

 

zrobilem restore file system 100% - restart - kolejny restore bo cos zdupane - restart i tak 4x

 

 

czyli co konsola działa?opisz na spokojnie co zrobiłeś i co naciskałeś by zostało to udokumentowane na przyszłość,dysk ci sformatowało?.

 

Jeśli działa to się niezmiernie cieszę,że poniekąd udało mi się pomóc w uratowaniu Twojej PS3 :)

 

I kudosy dla sony,że wprowadzili taką opcję od softu 2.50 bo wcześniej w podobnych przypadkach jak miał Coati jedynym wyjściem byłoby oddanie konsoli do serwisu ,a jakby nie miał już gwarancji to pewnie bardzo droga naprawa-a tak samemu można naprawić :)

 

 

w moim wypadku wygladalo ta tak:

 

wchodzimy do recovery menu: trzymamy caly czas power na konsoli - konsola sie uruchamia, a nastepnie wyłącza - puszczamy palec - znowu naciskamy - konsola robi 1bip! i chwile puźniej 2xbip!. po tych 2xbip puszczamy "power" - wyswietli sie menu proszace nas o podpięcie kablem pada i przyciśnięcie klawisza PS.

 

wyswietli sie menu z 6 opcjami [screen na poprzedniej stronie]

 

u mnie 2 pierwsze opcje nic nie daly, wiec zabralem sie za 3 z nich. konsola po 4-krotnym naprawieniu file system dziala normalnie ;]

 

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie.

W najbliższym czasie opuszczam nasz kraj i będę jakiś czas w Niemczech. Biorę z sobą moje malutkie ps3 i chciałbym mieć je podłączone do internetu lecz z racji iż będę często zmieniał miejsce zamieszkania pojawia się problem.

 

Mam do was pytanie czy da się teoretycznie a tym bardziej praktycznie podpiąć taki internet korzystając z oferty telefonii komórkowej niemieckiej - chyba że jest jeszce inne alternatywa?

 

Domyślam się że nie da się adaptera podpiąć bezpośrednio do ps3 przez USB gdyż pewnie wymaga WINDOWSa stąd mam myśl żeby puścić sygnał przez WIFI od PC(np. laptopa). Czy to jest możliwe?

 

Czy wystarczy kupić adapter WIFI i podłączyć go jakoś(jak?) do laptopa i po problemie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie odnośnie przenoszenia/udostepniania plików z kompa na ps3 i odwrotnie, da się ? na razie używam PS3 Media Server, ale jakbym chciał skopiować coś z PS3 na dysk kompa to już nie da się, albo nie wiem jak to zrobić. Jak ktoś wie to niech da znać, dziękuję.

Kup sobie PENDRIVE'a i po kłopocie. :P

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Którą wersje konsoli wybrać? 40gb czy 80gb. Chodzi mi w szczególności o to która jest mniej awaryjna, i która ciszej chodzi.

awaryjność ta sama,ponoć ciszej chodzi 80gb(ale 40gb też jest cicha),jeśli różnica w cenie nie jest duża to bierz 80gb-będziesz miał dwa razy większy dysk bo wbrew pozorom jeśli ps3 będziesz używać jako centrum multimedialne(mp3,filmy,zdjęcia) i będziesz mieć dużo gier z ps store to szybko w 40gb będzie Ci brakować miejsca(ja wymieniłem w mojej po niecałym roku dysk na 250gb)

Odnośnik do komentarza

40GB dysk to za malo bo bedzie trzeba sie liczyc z niedostatkiem miejsca i czesto kasowac by cos nowego na HDD zmiescic, mi sie udalo 40GB po 2 dniach zapelnic kilkoma demami, nawet nei wiem czy jakby wszsytkie dema sciagnac to by sie na 80Gb zmiescilo, wiec sama 40GB to za malo, 80GB wydaje sie takim minimum...

wersje 40GB a 80GB maja wiele roznic

niestety ale panuje przekonanie ze 40GB bardziej awaryjna, ale na pewno nikt nie jest w stanie stwierdzic co jest prawda bo nich badan nie prowadzi, wiec zadnej opinii nie mozna kwestionowac

40GB wersja nie bedzie w nizszej technologii wykoanania a co za tym idzie mniej pradu zuzywala jak i mniej ciepla produkowała a w 80Gb jak kupi odpowiednia wersje to jzu bedzie ta z ukladami w mniejszej technologii

po za tym w 80GB wersji przeciez ma DS3

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Ja mam problem i prosze was o pomoc. A mianowicie mam konto na ps3, zakładajac te konto podałem adres email i hasło i własnie nie wiem jakie podałem hasło podczas rejestracji a przypomnienie hasła też nie działa ponieważ podczas rejestracji podałem inna date urodzenia i teraz nie pamietam jaką podałem :( wiec nie może mi wysłać mojego hasła na adres email który podałem :( Jeśli wiecie jak rozwiązac mój problem to prosze was o pomoc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...