Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przewaliłem chyba cały XMB i dalej nie wiem gdzie można zaznaczyć aby konsola wyłączyła się po skończeniu ściągania. Jest w ogóle taka opcja czy tylko ja nie potrafie znaleźć?

W zakładce User masz "Turn off the system" (czy jakoś tak) - jak w to wejdziesz będziesz miał opcję zaznaczenia aby wyłączyć po zakończeniu pobierań (gratis instaluje [jeśli grę/demo ściągasz]i dopiero wyłącza).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Czy u was na najnowszym FW (3.1 czy jaki to tam jest) jest tak że wypowiedzi w czacie tekstowym powyżej 32 znaków czy tam ileś, są ucinane i trzeba wchodzić w podgląd czata aby przeczytać całość ? Na 3.0 był wyświetlany cały tekst czyli 64 znaki jeżeli sie nie myle. Strasznie to wkurzajace.

Odnośnik do komentarza

A to dziwne bo jestem pewny, że na 3.0 wyświetlało mi całość.

Ja mam nadal 3.0 i na 100% niestety ucina tekst.

A na jakich grach sprawdzałeś ? bo ja czata używam jedynie w Burnout Paradise i nie ma możliwości żebym się mylił.

No nic, trza mieć nadzieje że w nowym fw to zmienią.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Witam. W następnym tygodniu prawdopodobnie kupię PS3, ale zanim to zrobię chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy:

 

1. Jaką konsolę najlepiej kupić na dzień dzisiejszy? (PS3 Slim 250GB?) i na co zwracać uwagę?

2. W jaki sposób zgrywa się gry na dysk?

3. Jak działa online? Czy po podpięciu konsoli kablem do internetu, muszę coś jeszcze skonfigurować? Czy muszę zakładać jakieś konta?

4. Co powinienem jeszcze wiedzieć ;)

5. Aha póki co będę podpinał konsolę pod zwykły telewizor kineskopowy ze złączem euro, rozumiem, że w zestawie dostaję kabel euro? :P

 

Sorry, za pytania tzw z dupy, ale już dawno temu zatrzymałem się na PS2 i do tej pory nic tak na prawdę o nowych konsolach nie wiem. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam. W następnym tygodniu prawdopodobnie kupię PS3, ale zanim to zrobię chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy:

 

1. Jaką konsolę najlepiej kupić na dzień dzisiejszy? (PS3 Slim 250GB?) i na co zwracać uwagę?

2. W jaki sposób zgrywa się gry na dysk?

3. Jak działa online? Czy po podpięciu konsoli kablem do internetu, muszę coś jeszcze skonfigurować? Czy muszę zakładać jakieś konta?

4. Co powinienem jeszcze wiedzieć ;)

5. Aha póki co będę podpinał konsolę pod zwykły telewizor kineskopowy ze złączem euro, rozumiem, że w zestawie dostaję kabel euro? :P

 

Sorry, za pytania tzw z dupy, ale już dawno temu zatrzymałem się na PS2 i do tej pory nic tak na prawdę o nowych konsolach nie wiem. Dzięki za pomoc.

 

1. To zalezy co potrzebujesz. Chcesz walnac linux'a to Fata. Nie To raczej slim. co do wielkosci to sam sobie odpowiedz ile potrzebujesz. Ja wolalem wziasc 120 i roznice do 250 przeznaczylem na gry

 

3. zakladasz konto na psn.

 

5. dostaniesz kabel kompozytowy.

Odnośnik do komentarza

Zależy mi na dużym dysku, bo chciałbym odpalać z niego większość gier.

 

Gier wydanych na płytach nie da się zgrać na dysk. Część gier wymaga instalacji danych na dysku, ale płyta nadal jest wymagana do grania. Z dysku odpalają się tylko gry i dema pobrane z pss. Bierz dysk 250 gb. Ja kupiłem fata z dyskiem 40gb i po roku wymieniłem dysk na 250gb, bo 40 to śmiesznie mało jak masz dużo gier

Odnośnik do komentarza

Zależy mi na dużym dysku, bo chciałbym odpalać z niego większość gier.

 

Gier wydanych na płytach nie da się zgrać na dysk. Część gier wymaga instalacji danych na dysku, ale płyta nadal jest wymagana do grania. Z dysku odpalają się tylko gry i dema pobrane z pss. Bierz dysk 250 gb. Ja kupiłem fata z dyskiem 40gb i po roku wymieniłem dysk na 250gb, bo 40 to śmiesznie mało jak masz dużo gier

Możesz też spokojnie inwestować w 120GB.

Odnośnik do komentarza

Panowie czy mógł by mi ktoś powiedzieć jak to sprawa wyglada na PS3

 

- granie po necie za free ?

-w grach jest system nagród jak na x360 (achivements )?

-czy PS3 głośno pracuje

- jest mozliwość instalacji gier na HDD

- sklep PSN (chyb ) co tam kupić gry itp sprawy ?

- jak z biblioteka gier na ta konsole jest w o grac ?

 

Sorry za pytania bo może lamerskie ,ale rozważam przejscie na stronę sony lub posiadanie obu konsol.

bede wdzięczny za odpowiedzi

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Panowie czy mógł by mi ktoś powiedzieć jak to sprawa wyglada na PS3

 

- granie po necie za free ?

-w grach jest system nagród jak na x360 (achivements )?

-czy PS3 głośno pracuje

- jest mozliwość instalacji gier na HDD

- sklep PSN (chyb ) co tam kupić gry itp sprawy ?

- jak z biblioteka gier na ta konsole jest w o grac ?

 

Sorry za pytania bo może lamerskie ,ale rozważam przejscie na stronę sony lub posiadanie obu konsol.

bede wdzięczny za odpowiedzi

1. tak

2. tak - trofea

3. nie

4. dużo gier wymaga przerzucenia części danych na dysk

5. gry itp sprawy idzie tam kupić

6. nie, nie ma w co grać <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...