Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj padła mi konsola (60 gb, ze wsteczną kompatybilnością), gwarancja skończyła mi się właśnie dwa miesiące temu... Pierwsze co sobie wymyśliłem, to zakup slima. W związku z tym mam pytania:

 

1.To dobre rozwiązanie? Czy może lepiej poczekać, aż będą jakieś nowsze modele slima, bo te które są teraz są awaryjne (nie wiem, pytam dla pewności, bo nie orientuje się w tym)?

 

2.Jest możliwość przełożenia dysku z fata do slima, ewentualnie przeniesienia danych z jednego dysku na drugi (chodzi mi głównie o save'y, z grami z PSS domyślam się że nie ma takiej możliwości)?

 

Sorry, trochę nie ten temat, no ale już trudno ;]

Edytowane przez Grigori
nie sorry, tylko wystarczy poprosić o przeniesienie we właściwe miejsce
Odnośnik do komentarza

Czy ja źle mam ustawioną przeglądarkę w PS3 SLIM czy wy też tak macie:?

 

Nie da się odpalić strony mojego routera więc bez PC jest lypa (TP-LINK)

onet - góra strony ok potem kilometr pustki i reszta strony

po szkole - gry się odpalają ale nie można ich obsługiwać

gamelo - obrazki się odpalają ale nie da się ich rozwiązywać

 

wydaje mi się ze to sprawa obsługi flesha.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Czy z poziomu PS3 można coś pobrać z Megauploadu (tudzież Rapida)? Jeśli tak to jakim sposobem- wczoraj próbowałem coś zassać z Megauploadu, przycisk "pobieranie" jest nieaktywny (oczywiście na PC działa).

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Mam pytania odonośnie ładowania padów w PS3.Czy pad ładuje się tylko wtedy kiedy konsola jest włączona?bo jeżeli tak to lipa bo kabelek,który łączy pad z konsolą jest tak krótki,że siedzie oczami przy Tv.Ile czasu potrzeba by pad naładował się na maxa?Pozdro

tak tylko gdy masz wlaczonePS3, mozesz go ladowac z dowolnego USB, w laptopie , kompie czy TV.

 

Laduje sie okolo godziny

Odnośnik do komentarza

Mam pytania odonośnie ładowania padów w PS3.Czy pad ładuje się tylko wtedy kiedy konsola jest włączona?bo jeżeli tak to lipa bo kabelek,który łączy pad z konsolą jest tak krótki,że siedzie oczami przy Tv.Ile czasu potrzeba by pad naładował się na maxa?Pozdro

tak tylko gdy masz wlaczonePS3, mozesz go ladowac z dowolnego USB, w laptopie , kompie czy TV.

 

Laduje sie okolo godziny

 

Podłączyłem pada przez usb do lapa i świecą się 4 diody na czerwono,które migotają.Czy to oznacza,że ładuje się?Skąd będe wiedział,że pad naładował się na maxa?

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

No chyba mam podobny problem.Kupiłem dziś Slimkę 250 gb i po odłączeniu kabla usb, zaczynają migać wszystkie diody i pad nie reaguje na komendy.Po podłączeniu USB wszystko działa i miga jedna dioda.Konsola włączona grubo ponad godzinę, więc raczej powinien być naładowany .Spotkał się już ktoś z czymś takim?

Aha.po wyłączeniu konsoli powerem diody wciąż migają i konsola się sama włącza.

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...