Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ty czytasz uważnie? Miałem film na pen'ie, 2.14GB i normalnie go było widać w katalogu video, ale nie włączał się. Tak samo kodowany film mniejszy niż 2GB działał. FAT32 nie ma z tym nic wspólnego. Może teraz konsola obsługuje większe pliki video - nie sprawdzałem - ale wątpię.

 

Czytam, czytam. Wybacz ale nie jesteś dla mnie ekspertem co do struktury plików w ps3 to i staram się znaleźć przyczynę. Swoją drogą to nie musi być wina wielkości tego pliku.

O ile dobrze myślę to nawet na pena nie da się wrzucić filmu hd tak żeby był później widoczny z poziomu konsoli. To chyba ta opcja odpada.

Odnośnik do komentarza

No teraz to wychodzi na to, że to Ty niestety nie wiesz co mówisz. Jak to się nie da na pena wrzucić pliku tak żeby go konsola widziała? I jak wyjaśnisz to, że z tego samego filmu 2.16GB wycięty sampel (sprawdzałem kodowanie i było identyczne) działał?

 

 

Żeby odtworzyła nie tylko widziała. film hd w 720p ma ok 7-8gb i już masz ograniczenia fat 32(a pen musi być tak sformatowany żeby konsola widziała strukturę plików). Można oczywiście podzielić, ale to już obejście problemu. Nie znam się na tym zbyt dobrze to są jedynie moje domniemania.

Edytowane przez zwolak6
Odnośnik do komentarza

hmmmm.... hmmmmm.... no dziala ;] plik nieco ponad 3gb. nie spodziewalem sie.

 

Source...............: 1080p.BluRay.DTS.x264-hV
Frame Rate...........: 23.976

Container............: AVI

Audio Codec..........: AC3
Audio Bitrate........: 448 Kbps
Channels.............: 6

Video Codec..........: XviD
Resolution...........: 720x304
Aspect Ratio.........: 2.35:1
Video Bitrate........: 2000 Kbps
Bits/(Pixel*Frame)...: 0.381

Odnośnik do komentarza

Można ustawic tak konsolę, żeby po upływie jakiegoś czasu sama się wyłączyła ??

Włączyłem wczoraj oszczędzanie energii na 1 godz. zasnąłem, ale przebudziłem się w nocy i konsola nadal była włączona. Czy coś źle zrobiłem ? Oglądałem film na przeglądarce. Może to przez to, ale też zaznaczyłem, żeby wyłączyła się w wyjątkowych okolicznościach, bo tam była taka opcja.

Odnośnik do komentarza

elo mam pare pytan

 

1. ta wersja slim to sie oplaca? z tego co wyczytalem to poza mniejszym rozmiarem i mniejszym poborem mocy to nie ma wiekszych roznic.

 

2. do czego sluzy ten hdd? nie chce pobierac dem, zgrywac muzy itd. ewentualnie filmy, ale niekoniecznie. potrzebny mi 250gb czy 120 wystarczy?

 

3. gry sie wklada i gra czy tak jak na X trzeba je instalowac?

 

4. mozna podlaczyc do zwyklego tv przez euro? wiem, ze sie pytalem juz o to, ale nie pamietam. bede mial nowy tv, ale dopiero w przeciagu chyba miesiaca.

 

 

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

1. nie ma dotykowych przyciskow, jest drozsza, mniej zre, ale niewiele mniej, mniej wazy, ma wiekszy dysk.

2. hdd sluzy do dem, do instalowania gier, i do innych standardowych rzeczy.

3. niektore sie nie instaluja w ogole, niektore przymusowo, ale jednorazowo.

4. można.

 

ja mam 80 i przy regularnym czyszczeniu z instalek gier ktorych juz nie mam, i wywalaniu dem ch,ujowych mam 30 giga wolnego, jak sie chce to 80 w zupelnosci starczy.

Odnośnik do komentarza

2. hdd sluzy do dem, do instalowania gier, i do innych standardowych rzeczy.

 

ja mam 80 i przy regularnym czyszczeniu z instalek gier ktorych juz nie mam, i wywalaniu dem ch,ujowych mam 30 giga wolnego, jak sie chce to 80 w zupelnosci starczy.

ad. 2 i do save'ów, albo ściągania dodatków do gier płatnych albo nie oraz do ściągania aktualizacji do gier oraz samej konsoli.

Ja mam 60 GB i jest prawie pełna, nie mam już miejsca na dema.

Dysk podobno można zmienić na większy.

Odnośnik do komentarza

wg mnie sprawa prosta- jeśli nie ma dźwięku TYLKO w tej grze to wina płyty. Jeśli problemy pojawiają się w innych multimediach- wina konsoli. Najlepiej weź płytę i sprawdź u kogoś czy problem się pojawia. W Burnouta grałem i nie miałem problemów, chociaż nie mówię o Ultimate Box

Odnośnik do komentarza

Demo i Burnout...do tego mówisz, że kumplowi działa (ta sama kopia gry- jak mniemam) . Jeśli masz gwarancję na PS3- oddaj konsolę. Nie masz gwarancji, no cóż, przeboleć musisz to (bo póki co oddawać do odpłatnej naprawy nie warto)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...