Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uzyskać dostęp PlayStation Recovery Menu:
1. Wyłącz PlayStation 3.
2. Przytrzymaj przycisk zasilania; System ponownie włączy i wyłączy się.
3. Kiedy system został zamknięty, ponownie naciśnij przycisk włączenia, aż usłyszysz 2 kolejne sygnały.
4. Po usłyszeniu dwóch sygnałów, zdejmij palec z przycisku włączenia.
5. Będziesz poproszony o podłączenie kontrolera przez USB, następnie naciśnij przycisk PS.
6. Pojawi się Recovery Menu.

Obecnie Recovery Menu umożliwia:
- Restart System: Ponowne uruchomienie systemu PLAYSTATION 3.
- Restore Default Settings: Resetuj wszystkie ustawienia systemu - powrót do ustawień domyślnych.
- Restore File System: Sprawdza uszkodzone/brakujące pliki systemowe.
- Rebuild Database: Odbudowuje System Operacyjny (OS) na PLAYSTATION 3.
- Restore PS3 System: Usuwa wszystko i zaczyna od zera 
- System Update: Aktualizacja systemu PLAYSTATION 3.

 

sciagnij sobie najnowszy update i zgraj na PD lub cd/dvd.

X:\\ps3\update\tutaj plik update

Odnośnik do komentarza

Siemka, przy okazji przeprowadzki posiałem gdzieś odbiornik fal od gitary podpinany pod USB PS3 ;/ Perka i mikrofon stoją smutne bo nie można koncertów dawać.. Mowa jest o gitarze z Band Hero/GH5, ale pewnie inne też by działały... Wiecie może jak to się profesjonalnie nazywa, albo gdzie to znajdę? Z chęcią bym odkupił.. Dodatkowo stopa w perce zaczęła mi się psuć i wiem, że można ją za darmo otrzymać od producenta, wiecie może gdzie to się zamawia?

pozdro

Odnośnik do komentarza

Witam padł mi laser/napęd w PS3. Przeczytałem dwa rozwiązania problemu. Jeden to przywrocenie konsoli do ustawień fabrycznych (komuś tam podobno pomogło),drugi zakup lasera na allegro i jego wymiana. Wykonałem obie czynności uprzednio robiąc backup danych na dysku zew. oraz synchronizację trofeów z serwerem. Wymieniłem laser, odpalilem konsolę,przywróciłem dane z backupu,na powrót zalogowałem się na swoje konto,i...trofeów nie ma.Przyznam że uzyskanie ponownie poziomu 9 może być problematyczne.Nie żebym miał zaraz popełnić samobójstwo, ale proszę....pomóżcie...

Odnośnik do komentarza

Chcę przenieść się na slimkę, więc zrobiłem backup. Na nowej konsoli zrzucam konto, loguje się do PSN-u i wszystko niby działa. Włączam pierwszą lepszą grę, w której zdobyłem juz jakieś trofea na starej konsoli i jak sie tylko uruchomi to lista zdobytych trofeów się zeruje. Pewnie to jakiś antycheatowy system, ale macie jakieś rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza

Siemanko, mam pytanko. Otóż przed ostatnią aktualizacją lubiłem włączyć sobie filmik na necie w PS3. Wiecie, na jakimś filmio czy coś w tym stylu. Owe filmio zwykle odsyłało telewidza do strony megaupload, gdzie po chwili oczekiwania na buforowanie się filmu, mógł go spokojnie oglądać. Teraz ten telewidz tego już czynić nie może. Dlaczego? Z uwagi na to, że po włączeniu filmiku i chwili poświęconej na zbuforowanie nie pojawia się obraz. Owszem, jest dźwięk, ale czy ja do (pipi)y nędzy słucham audycji radiowej w latach pięćdziesiątych? No nie. Sprawdzałem jak się sprawa ma na PC i tutaj już obraz się pojawia, ale niestety mam bardzo słabego PC-ta, więc z oglądania na nim nici.

Pomożecie? No jasne, że pomożecie.

 

BTW: Oczywista oczywistość, filmiki na YT śmigają.

Odnośnik do komentarza
Na PS3 nie ma możliwości instalacji gry wg uznania użytkownika. Jeżeli instalacja jest, to jest ona częściowa i obowiązkowa. Jednak napęd bluray działa tak wolno i cicho że nie ma potrzeby instalacji gier na dysk (co prawda szybciej by sie uruchamiały, ale można przeżyć czekając sekundy dłużej).

 

Troche wprowadzasz w blad. Sa gry, w ktorych instalacja jest opcjonalna[vide Bayonetta, SSF IV]. Niektore pozycje - rzecz jasna - maja obligatoryjna instalacje, inne w ogole jej nie maja.

Odnośnik do komentarza

Siemanko, mam pytanko. Otóż przed ostatnią aktualizacją lubiłem włączyć sobie filmik na necie w PS3. Wiecie, na jakimś filmio czy coś w tym stylu. Owe filmio zwykle odsyłało telewidza do strony megaupload, gdzie po chwili oczekiwania na buforowanie się filmu, mógł go spokojnie oglądać. Teraz ten telewidz tego już czynić nie może. Dlaczego? Z uwagi na to, że po włączeniu filmiku i chwili poświęconej na zbuforowanie nie pojawia się obraz. Owszem, jest dźwięk, ale czy ja do (pipi)y nędzy słucham audycji radiowej w latach pięćdziesiątych? No nie. Sprawdzałem jak się sprawa ma na PC i tutaj już obraz się pojawia, ale niestety mam bardzo słabego PC-ta, więc z oglądania na nim nici.

Pomożecie? No jasne, że pomożecie.

 

BTW: Oczywista oczywistość, filmiki na YT śmigają.

dzisiaj tez tego doswiadczylem, filmik sie odtwarza ale tylko z dzwiekiem. oczywiscie przed aktualizacja na 3.40 bylo ok na tej stronie. wychodzi na to ze zas cos zje.bali z przeglodarka po updacie. naprawia blad wczesniejszy ( dziala juz auto logowanie) to cos innego musza zje.bac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...