Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Orson

Mnie jak się zwiesi, tak że nie da rady przywołać XMB to dotykam eject i czekam na watchdoga aż zresetuje. Możesz też wyłączyć, przecież to bez znaczenia. ;]

 

Chodzi ci oczywiście o normalne wyłączenie przyciskiem Power ??

Nie wolno wyłączać zawieszonej konsoli pstryczkiem z tyłu !!!, można naprawdę utracić wszystkie dane z dysku!.O uszkodzeniu systemu w ten sposób NIE słyszałem.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o twoje dane: Save'y z gier,filmy,muzykę,gry demo,"instalki" itp. wszystko to co ty instalujesz i "wgrywasz" do PS3.

 

Dlaczego miał by utracić dane? nie wiem, zapytaj specjalisty dlaczego tak może się stać ;)

Powiem tyle ze z praktyki ta rzecz mi się przytrafiła (nie mojej konsoli model 80).Zresztą jak wyłączysz tak PS3 to pojawi się komunikat po włączeniu systemu że trzeba wyłączyć konsole i jeszcze raz włączyć przytrzymując przycisk do 2dzwięków, ponieważ możesz stracić dane lub doprowadzić nawet do uszkodzenia systemu! (jak pisałem o tym drugim nigdy nawet nie słyszałem, raczej to niemożliwe).

Odnośnik do komentarza

a) odnosnie takich i innych problemow jest juz temat!

b) twoj opis nie nie mówi

c) to moze byc:

~~ trzeskajacy plastik [pod wplywem ciepla zmienia swoja objetosc]

~~ laser glosno chodzi [przy niektórych grach faktycznie potrafi hałasować]

~~ uszkodzony system chlodzenia

~~ milion innych rzeczy...

 

To na 99% trzaskająca obudowa, chyba każda PS3 tak ma wiec nie ma się czym martwić.

Czytnik nieraz głośno pracuje lecz nigdy nie trzaska.

Odnośnik do komentarza

zauwazylem ze przy uruchamianiu ps3 jest wszystko ok cicho, ale po jakis 10-15 minutach konsolka jest coraz glosniejsza, ten stan rzeczy caly czas sie utrzymuje, konsolka troszke buczy, czym to moze byc spowodowane? robilem fun testy itd.

tu zobaczcie na youtube, moze jakosc nie jest rewelka ale cos tam powinno slychac..

 

Edytowane przez Pioro
Odnośnik do komentarza

Najpierw żadna z moich konsol nie chciała się podłączyć do internetu. Potem zadziałało wii i ds, na koniec udało mi się podłączyć ps3. Wyskoczyło mi coś o aktualizacji więc włączam. Najpierw mnie wywaliło przy 0% potem skakało o pare oczek do dychy. A potem znowu zero! Zresetowałem konsolkę po czym internet znowu przestał działać (w ogóle!). Tym sposobem tymczasowa frustracja zamieniła się we wściekłość. Jestem bezsilny. Proszę o pomoc. (mam wersje slim 250 gb, i router firmy D-link, model Dl - 524)

 

wywalam do działu dla kĄsolomaniaków :potter: / Stona

Edytowane przez stona
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Z tego co się orientuję płyty nie pękają same z siebie. Na nową raczej koledze nie wymienią, ale żeby sytuacja się nie powtórzyła, to możesz mu powiedzieć, że gry nie służą do pizgania o ścianę.

acha to teraz idz i se dychnij bo bredzisz ;)

zdarza sie ze pekaja od tak. Mi np w napedzie pekla. I nie rzucalem ta plyta o sciane tak ja mowisz....

 

 

co do wymiany -> dzwon na infolinie scep ( jesli to gra wydana przez nich) i tam bedzie rozpatrywana twoja sprawa

Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientuję płyty nie pękają same z siebie. Na nową raczej koledze nie wymienią, ale żeby sytuacja się nie powtórzyła, to możesz mu powiedzieć, że gry nie służą do pizgania o ścianę.

acha to teraz idz i se dychnij bo bredzisz ;)

zdarza sie ze pekaja od tak. Mi np w napedzie pekla. I nie rzucalem ta plyta o sciane tak ja mowisz....

 

 

co do wymiany -> dzwon na infolinie scep ( jesli to gra wydana przez nich) i tam bedzie rozpatrywana twoja sprawa

podobno juz z nimi gadal i oni nie wymieniaja...

i tak..plyty pekaja ot tak

z tego co kojarze to EA wymienia plytki

Odnośnik do komentarza

Przeglądając różne fora można natknąć się na wiele postów mówiących o problemach z komunikacja przy połączeniu DI-524UP + PS3, polecam wymienić go na banalny w konfiguracji a zarazem bardzo funkcjonalny D-Link DIR 300 - zero problemów od 2 lat.

 

Zero problemów z DIR-300 mam dopiero od wersji firmware 1.05 - wcześniej musiałem reklamować router 2 razy bo się chrzanił totalnie.

Faktycznie od ponad roku nie mam problemów z nim. No i tani jest więc też mogę polecić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...