Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, kupiłem konsolę PS3 Slim od użytkownika z tego forum i po podpięciu jego konsoli pod mój lcd hd ready konsola wyświetla obraz, ale jedynie do momentu "PS3" i potem powinien załadować się browser, ale nie włącza się. Co na to poradzić? Przytrzymywałem 30sekund POWER i konsola wyłączyła się, ale to nic nie dało (nadal nie włącza się browser).

 

Czy konsola jest zepsuta?

Edytowane przez Toshirou
Odnośnik do komentarza

jakiś czas temu mogłem ściągać filmy w hd z ps3 youtube hd i oglądać je w hd. teraz całe hd zostało mi zabrane i napisali na stronie jak to z powrotem przywrócić i pisze tam tak copy adres,naciśni start wygumój stary adres i wklej nowy adres naciśni start i powinno wszystko śmigać.. ale nie śmiga proszę o pomoc krok po kroku.

 

pomóżcie kĄsolomaniakowi, ja już mu pomogłem przenosząc to do Waszego kĄsolowego działu :potter: /stona

Odnośnik do komentarza

1. Czy można zawartość katalogu PS3 Save Data Utility skopiować na pendrive? Jeżeli tak, to jak?

 

2. Jak można dezaktywować gry z PSS na danej konsoli?

 

 

ad 1 mozna , aczkolwiek nie wszystkie (nie wiem czemu, po prostu sie nie da) . jak to jak? podłacz pena, wybierz opcje kopiuj na dysk zewnetrzny i ...kopiuj :D

 

ad 2 nie czaje

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

1. Czy można zawartość katalogu PS3 Save Data Utility skopiować na pendrive? Jeżeli tak, to jak?

 

2. Jak można dezaktywować gry z PSS na danej konsoli?

 

 

ad 1 mozna , aczkolwiek nie wszystkie (nie wiem czemu, po prostu sie nie da) . jak to jak? podłacz pena, wybierz opcje kopiuj na dysk zewnetrzny i ...kopiuj :D

 

ad 2 nie czaje

+ Dodał MODERATOR
ja chyba czaje...
II. Deaktywacja konta PSN

a) Logujemy się na konto które chcemy deaktywować

b) Przechodzimy na zakładkę PSN i kolejno: Account Menagment -> System Activation -> PS3 System -> Game -> Deactivate System

 

~~Z jednego konta może korzystać aktywnie 5 osób [5 aktywowanych konsol]

~~Deaktywacja konsoli skutkuje zwolnieniem się tzw. slota. 1 slot = 1 aktywowana konsola na danym koncie.

Odnośnik do komentarza

W pytaniu drugim chodzi o to, że mam kilka gier pobranych z PSS. Wszystkie 5/5 slotów są wykorzystane. Zmieniam konsolę z mojego slima na innego slima i chciałbym, aby te gry były nieaktywne na starej konsoli i były aktywne na nowej konsoli (na tym samym loginie psn). Czyli, aby to uzyskać to mam postępować zgodnie z tym co podał CoATI, tak?

Odnośnik do komentarza

Jesli mozecie to rzuccie okiem na ten film. Idealnie obrazuje on to, co sie dzieje z moja PS3. Ba! Nawet model TV mam identyczny! Zerknijcie i pomozcie rozwiazac mi ten problem, bo sprawa juz nie stala sie irytujaca, co meczaca... Jak mialem X360 nie mialem takich problemow, a odkad kupilem PS3 cos jest k... nie tak. Ajuto ludzie!

 

http://www.youtube.com/watch?v=VVTLJIPXLJI&feature=related

 

Tutaj ten sam problem, ale na innym TV:

 

http://www.youtube.com/watch?v=0CVIPttw1xc&feature=related

 

Moze nie wystepuje to u mnie z taka sama czestotliwoscia, ale jednak wystepuje...

Odnośnik do komentarza

Wybacz, ale troche nie rozumiem o czym mowisz :)

 

Dla dodania napisze, ze w Necie twierdza, ze wystarczy zmiana kabla HDMI, inni ze wylaczenie glebi koloru zalatwia sprawe. Pozwole sobie napisac jeszcze jak wyglada sprawa u mnie.

 

Mam TV z 3 wyjsciami HDMI. Po podlaczeniu konsoli pod wyjscie HDMI1, byl szal macicy. Obraz skakal jak szalony, ostatecznie wywalajac "Brak sygnalu". Gdy podlaczylem dekoder N-ki pod to wyjscie, nie bylo zadnego problemu, obraz zyletka. Na drugim kablu problem jest mniejszy, ale jest mimo wszystko sianie (jak na drugim filmie wyzej). Na wyjsciu HDMI2 i HDMI3 problem jest, ale bardzo rzadko, i jest to jedynie sporadyczne randomowe przeskoczenie ekranu. Konsola ma miesiac czasu, nawet mniej. Nie chce mi sie wierzyc, ze problem tkwi w porcie konsoli... :(

Odnośnik do komentarza

Ekranowanie, ekranowanie - zupelnie nie wiem o co w tym chodzi. :confused:

Niestety przelaczenie zrodla nie wyeliminuje problemuna stgale, a jedynie chwilowo.

Tak jak napisalem, to nie jest problem identyczny z tym, ktory pokazalem w tych filmach. Tam skoki i zaklocenia byly ogromne. mnie wystepuja sporadycznie, i sa to 2-3 przeskoki, raz na jakis czas, bardzo rzadko.

 

Na problem moge przymknac oko, nie przeszkadza w grze, ale mnie osobiscie ten problem martwi, meczy i denerwuje. Specjalnie przerzucilem sie z X360 na PS3, ale to co sie dzieje zwyczajnie mnie irytuje i chcialbym, zeby wszystko chodzilo jak nalezy.

 

Myslicie, ze wylaczenie glebi kolorow moze zalatwic sprawe? Ewentualna zmiana kabla na lepszy? (niby przy wyborze kabli HDMI nie ma zadnej roznicy w jakosci czy cenie...)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...