Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zubdejtować (tak sie to piszę?) firmware moim ps3 do 3.41. Przez internet nie dało rady, postanowił zrobić to przez usb. Ściagnąłem oprogramowanie z oficjalnej strony Sony, a tu mi na konsolce wyskakuje, że nie znaleziono oprogramowania. Nie mogę w nic pograć, proszę o pomoc.

 

Zrób na pamięci USB folder: PS3 a w nim folder UPDATE i tam wrzuć plik który pobrałeś. Wielkość liter ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Zawsze wklejalem napisy do flimu i wszystko smigalo oczywiscie. Gdzies wyczytalem ze ps3 czyta napisy srt. Mam napisy w srt + film w avi, wszystko w tej samej nazwie a napisow mi nie czyta. Why?

 

 

ps3 czyta tylko wklejone napisy

 

Chciałbym zubdejtować (tak sie to piszę?) firmware moim ps3 do 3.41. Przez internet nie dało rady, postanowił zrobić to przez usb. Ściagnąłem oprogramowanie z oficjalnej strony Sony, a tu mi na konsolce wyskakuje, że nie znaleziono oprogramowania. Nie mogę w nic pograć, proszę o pomoc.

 

 

dlaczego "przez internet nie dało rady"?

Odnośnik do komentarza

mam dziwny problem

problwalem sobie obejzec film na dvd przed chwila, orginalny itp , wsadzam plyte , odpalam i.. dupa

przez chwile ejst ciemny ekran, przez chwile widac ten zegarek w rogu pokazujacy ze konsola "mysli" a potem nic.. ekran zachowuje sie jakby stracił kontakt z konsolą (odłaczony kabel) i po chwili sie wyłacza

naciskanie czegokolwiek na padzie nie daje zadnych efektów

dodam że uzywam monitora podłaczenego przez hdmi

 

wtf?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nie ma niekompatybilnych routerów. Przy tak małej ilości informacji co Ci można doradzić? Nic. Jak większości pytających, którzy nie zdają sobie sprawy że router to nie budzik na półkę.

 

Z postu wnioskuję że skoro już raz się połączyłeś z internetem przez ten router na PS3 tzn, że konfig masz ok. Może masz za małą siłę sygnału (w większości można ustawić).

Odnośnik do komentarza

Przy graniu i podłączonym usb,ładowanie na max. trwa 1,5h.

Szybciej się nie da, mogę Ci doradzić co ja robię, ja jak włączam komputer to podpinam Duala kablem do PC i się ładuje cały czas, i tak na okrągło więc nie gram i nie ładuje Pada jednocześnie. Fakt jest to uciążliwe i trzeba przestawiać kanapę, fotel ze względu na długość kabla.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam prośbę do osoby mającej czas aby...

Jestem w sanatorium a tu nie ma TV z wejściem HDMI więc nie mogę podłączyć PS3 a tym bardziej zmienić ustawienia wyświetlania przez zwykły kabel od PS3.

Prosił bym tą osobę aby opisała mi krok po kroku jak zmienić ten tryb wyświetlania gdyż chcę to zrobić NIE WIDZĄC OBRAZU czyli po omacku

Odnośnik do komentarza

witam, mam pytanko: gdzie można sprawdzić do kiedy dana gra wspiera online? konkretnie chodzi mi o grę "Pure". czy może jest jakiś stały okres działania online dla każdej gry?

Takich rzeczy to chyba nie określa się z góry. Sądzę, że wszystko zależy od popularności danej gry. Np. w Battlefield 2 na PS2 serwery ciągle działają, a w jakiejś grze Codemaster po roku (albo wcześniej) od premiery zostały wyłączone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...