Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwole sobie dodac jeszcze komentarze uzykownikow z YT, ktorzy ogladali filmy ktore przedstawilem Wam wyzej:

on the XMB, go to settings, then display settings

 

select Deep Color Output (HDMI) and set it to off

 

and lo and behold, no more snow effect or flickering!!!!

 

oraz:

 

I just replaced oryginal Sony? HDMI cable with High Grade HDMI cat 1.3c? and the problem is gone :-)

 

Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie jest dluzszy niz 2m. Przy czym problem, jak widzisz wyzej, podobno mozna zlikwidowac wlasnie przez zmiane kabla. Koledzy wspominali cos o ekranowaniu. Pod katem jakosci obrazy oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze roznicy nie ma (w koncu to sygnal cyfrowy). Co innego jakosc wykonania samego kabla i wspomniane ekranowanie. Kable mam rzecz jasna wszystkie obok siebie...

Odnośnik do komentarza

Czy konsole w sklepie maja jakąś taką "zaślepke" której brak lub zerwanie świadczy o tym że pudełko z konsolą było otwierane?

Jak kupowałem PS3 w sklepie zgredów (wysyłkowo) to pudełko było otwarte (to w które jest zapakowana konsola). Co mnie zdziwiło. :o

Nic chyba nie stoi na przeszkodzie żebyś przed/po/w czasie zakupu sprawdził, czy nie ma jakichś widocznych uszkodzeń, kurz na wiatraku, czy ślady czyszczenia obudowy/pada.

Odnośnik do komentarza

Czy konsole w sklepie maja jakąś taką "zaślepke" której brak lub zerwanie świadczy o tym że pudełko z konsolą było otwierane?

Jak kupowałem PS3 w sklepie zgredów (wysyłkowo) to pudełko było otwarte (to w które jest zapakowana konsola). Co mnie zdziwiło. :o

Nic chyba nie stoi na przeszkodzie żebyś przed/po/w czasie zakupu sprawdził, czy nie ma jakichś widocznych uszkodzeń, kurz na wiatraku, czy ślady czyszczenia obudowy/pada.

 

jesli by takowe znaki byly nawet po kupnie moge zwrócić konsole do sklepu lub wymienic na inna.

chce po prostu sie ustrzec przed czyms takim dlatego pytam. Slyszalem ze nie ma takich fabrycznych zaslepek czy naklejek ale moze moj informator sie mylil. Z 2 strony w tego typu rzeczach cos takiego bezsprzecznie powinn sie znajdowac.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Mam mały problem z moją ps3 (wersja fat) .

Za każdym razem przy wyciąganiu płyty , muszę się wykazać nie lada cierpliwością. Płyta nie chce po prostu wyjść (wychodzi do połowy i chowa się z powrotem do czytnika).

Trzeba kilka/kilkanaście razy powtórzyć operację , zanim płytę będzie da się wyciągnąć.

 

O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza

padł mi laser, w związku z tym, chciałbym sie dowiedzieć, ile moja konsola naliczyła "dni roboczych" bądź, kiedy po raz pierwszy została podłączona do sieci. jest na to jakiś konkretny sposób?

wszystko stało sie wczoraj, a ja jestem po nocce, wiec nic mi nie przychodzi do głowy.

Dobranoc :P

Odnośnik do komentarza

Czy na PS3 można odtwarzać filmy poprzez pamięć podręczną USB (pendrive, przenośne dyski twarde)?

Jeśli tak to jakie formaty obsługuje konsola ?

 

oczywiscie ze mozna. oczywiscie AVI a jesli chcesz w HD to jest jakis niepopularny z dziwna nazwą (specjalnie nie pamietam) , sciagnij program do konwertowania - ogolnie jest troche z tym zabawy, bo napisy nie dzialaja i trzeba ja wkleic do pliku z filmem co jest rowniez problematyczne (kolejny program) ale jak zrobisz co trzeba to smiga swietnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...