Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

cena dość zacna(ja mojego oficjalnego HS wyczaiłem za 100zł by Wełna) choc i tak pewnie o wiele tańsza niż gdy pojawi się w oficjalnej polskiej dystybucji.

Trzeba też przyznać,że jakościowo oficjalny HS jest świetny,może nie ma kolosalnej różnicy w porównaniu z innymi HS w podobnych cenach ale na pewnoe nie jest od nich lepszy no i ma wsparcie dla dodatkowych opcji :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W koncu mam oryginalny hs sony i pierwsza rzecza ktora mi przeszkadza to to ze jest niewygodny =/ Za bardzo jestem przyzwyczajony do sluchawek dousznych i mam wrazenie ze zaraz mi ten hs wypadnie. Druga sprawa to to ze podobno slabo mnie slychac. Testowalem go z Figlarzem ( dzieki ;p ) jednak on nie posiada hs wiec mozliwe ze jest cicho tylko dlatego ze leci przez glosniki dzwiek.

Czy ma ktos hs, bym mogl sprawdzic jak sie rozmawia prawidlowo z polaczkami? Najlepiej mozna jeszcze poszpilowac w burnouta badz w lbp ;p

Odnośnik do komentarza

ja mam też oficjalny HS więc możemy popróbować-z tym,że LBP mam aktualnie pożyczony ale mam np Burnouta

 

Co do słabego słyszenia na 100% to wina ,że głos leci z tv,dużo też zależy od gry np w Fifie komunikacja głosowa jest słaba,a np w Home,Res2 słychać już wszystko świetnie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
W koncu mam oryginalny hs sony i pierwsza rzecza ktora mi przeszkadza to to ze jest niewygodny =/ Za bardzo jestem przyzwyczajony do sluchawek dousznych i mam wrazenie ze zaraz mi ten hs wypadnie. Druga sprawa to to ze podobno slabo mnie slychac. Testowalem go z Figlarzem ( dzieki ;p ) jednak on nie posiada hs wiec mozliwe ze jest cicho tylko dlatego ze leci przez glosniki dzwiek.

Czy ma ktos hs, bym mogl sprawdzic jak sie rozmawia prawidlowo z polaczkami? Najlepiej mozna jeszcze poszpilowac w burnouta badz w lbp ;p

 

 

ja mam też oficjalny HS więc możemy popróbować-z tym,że LBP mam aktualnie pożyczony ale mam np Burnouta

 

Co do słabego słyszenia na 100% to wina ,że głos leci z tv,dużo też zależy od gry np w Fifie komunikacja głosowa jest słaba,a np w Home,Res2 słychać już wszystko świetnie

 

Mam headset Nokii z chęcią z Wami przetestuje - będę w domu dziś po 20.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mam kilka pytań: po pierwsze jak wygląda rozmowa przez headset ? Trzeba nacisnąć jakiegoś buttona na padzie/headsecie, żeby mówić czy słychać wszystko co się mówi ?

Po drugie: można rozmawiać tylko w grach, które mają taką opcję, czy przez samo PS3 też ?

Po pierwsze: Zależy od gry - w niektórych grach wszystko co mówisz słychać (niektóre headsety też mają przycisk MUTE [przynajmniej moja nokia BH-301 oraz oficjalny headset Sony])- czyli wyciszenie (wtedy tylko słyszysz). W innych grach (jak np. WipEout) aby "nadawać" trzeba nacisnąć jakiś button na padzie.

Po drugie: PS3 obsługuje video chat (lub sam chat) z poziomu XMB - jeśli gra nie ma obsługi HS'a (są jeszcze takie?) to nie pogadasz ;)

Odnośnik do komentarza
Czytając temat o HS doszedłem do wniosku, że JABRA BT2010 daje radę tak? i działa bezproblemowo z PS3?

 

Zamierzam taki nabyć w sobotę dlatego pytam się raz jeszcze, czyli go polecacie?

 

pozdrawiam

Rade da, tylko po co płacić za coś co raz dwa może się rozsypać (gó.wniany pałąk). To już lepiej dołożyć dychę czy dwie i kupić jakiegoś plantronics'a np. explorera (może być najniższy model). Nie dość że wykonanie solidne w ch..j to bateria trzyma dłużej niż w jabrze. Zresztą zestawy bt plantronicsa to jakość sama w sobie.

 

 

Ps. no chyba że płacisz za tą jabrę 20 zł, za 2 dychy to może być hehe

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dzięki za radę ale przyznać się muszę, że bardziej mi chodziło czy ten HS kompatybilna z ps3 i da rade w miarę się komunikować, bo faktycznie mam możliwość nabyć za niezbyt wygórowaną cenę. Jak się rozwali zaczep na ucho to przymocuje do jakiejś opaski i będę jak Rambo

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam słuchawkę nokii i nie wiem z czym to się je. Zarejestrowałem ją i chyba działa, ale mam kilka pytań. Gram w zasadzie tylko w Resistance 2 i czy wszystko co mówię słychać? Na słuchawce jest tylko przycisk włączenia, głośno cicho oraz odebrania połączenia. Proszę o opisanie działania słuchawek w PS3, dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...