Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Co do jabry BT2010 to prawdopodobnie jest kompatybilna sądząc po wypowiedzi:

Ja mam słuchawkę Jabra BT 2010, jest to słuchawka za śmieszną cenę a spisuję się dobrze!!

 

PS3 dalej nie może znaleźć mojej jabry....

 

Ta słuchawka niestety spisuje się do d.upy z PS3, rozłącza się, robi problemy przy konsoli, jest złym wyborem do PS3.

 

Jest kilka opinii na ten temat na zagranicznych forach, np. gamespot

Odnośnik do komentarza

Witam. Zamówiłem już na allegro słuchawe Sony Ericsson HBH-PV703 i kurde boję się czy nie będe miał problemów z podłączeniem jej ;/ Według listy na wikipedii którą ktoś wcześniej podał ten model nie pasuje ;/ Plejki jeszcze nie mam, a HS i tak mi sie przyda więc po prostu pomyślałem że skoro od sony to musi działać... ma ktoś może ten model ... ?

Odnośnik do komentarza
Nadszedł czas abym kupił nowy headset, mógłby ktoś jakiś polecić? Najważniejszą opcją dla mnie jest możliwość wyłączenia mikrofonu przyciskiem i dobra współpraca z konsolą.

niedługo premiera socoma, a wraz z grą do sklepów trafi oficjalny headset PS3

http://www.ps3site.pl/socom-z-data-premiery/

Odnośnik do komentarza
Witam. Zamówiłem już na allegro słuchawe Sony Ericsson HBH-PV703 i kurde boję się czy nie będe miał problemów z podłączeniem jej ;/ Według listy na wikipedii którą ktoś wcześniej podał ten model nie pasuje ;/ Plejki jeszcze nie mam, a HS i tak mi sie przyda więc po prostu pomyślałem że skoro od sony to musi działać... ma ktoś może ten model ... ?

Nie martw sie zawczasu. Dzialaja wszystkie sluchawki BT. Problemy zwykle wynikaja tylko z lamerstwa uzytkownikow, wiec jesli bedziesz mial jakis problem to wlasnie Ci wyluszczylem dlaczego ;)

Odnośnik do komentarza
Co o tym myślicie?

 

Nadszedł czas abym kupił nowy headset, mógłby ktoś jakiś polecić? Najważniejszą opcją dla mnie jest możliwość wyłączenia mikrofonu przyciskiem i dobra współpraca z konsolą.

 

 

Trochę drogi. Choć Datel nie powinien bubla wypuszczać to za te same pieniądze a nawet mniejsze masz Plantronicsa (dużo większe doświadczenie ma ta firma w tego typu sprzęcie niż Datel). Nie dość że taniej coś wyrwiesz to taki np model nie dość że tańszy (za 80/90zł nówke wyrwiesz), lekki i solidny w wykonaniu (mocny pałąk) to trzyma o 2h dłużej niż ten Datel. W komputroniku nówka za 99 zeta.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko napisać że już nie będe miał problemu, że może mi się nie połączy hs z ps3 bo go zgubiłem... miałem go.. hmmm 4 dni ? Wypas. Jutro jeszcze idę go poszukać tam gdzie byłem, bo dzisiaj za ciemno, ale szanse są.. w zasadzie ich nie ma, ale żeby mieć sumienie czyste pójde poszukam. ehhh szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Mam maly problem :) Mam sluchawke ale nie wiem jak zrobic zeby PS3 ja wykryla... Jak musze w PS3 ustawic zeby dzialala ??

 

W opcjach konsoli dajesz zarejestruj nowe urządzenie (menu accesories), czasami trzeba też słuchawkę w tryb parowania ustawić (w instrukcji na bank jest podane jak), najczęściej jest to długie przytrzymanie przycisku na słuchawce podczas włączania a kod urządzenia który podajemy np w tel lub konsoli to 0000 (też jest w instrukcji)

Odnośnik do komentarza

chyba masz racje :) bo jakby byla w trybie gotowosci to ma swiecic na niebiesko a wogole nie swieci(tzn nie jest w stanie parowania). Dluzsze przytzymanie przycisku podczas rejestracji zadziala (o ile dobrze zrozumialem) ?? Pozdro i dzieki za odpowiedz :)

 

................................................

 

Wiec tak.... nadal nic... w instrukcji pize aby dluzje trzymac przycisk.. - nie dziala.. popatrzylem trosze na necie i piali niektorzy ze dawaja przyciski podglaszania i sciszani jednoczesnie ale nadal u mnie nic :/ Kupilem newke ... nie uzywana wiec powinna dzialac.. W jaki jescze ssposob odpalic ten tryb parowania ?? Pomocy!!

Edytowane przez Montray
Odnośnik do komentarza
chyba masz racje :) bo jakby byla w trybie gotowosci to ma swiecic na niebiesko a wogole nie swieci(tzn nie jest w stanie parowania)

 

bez żadnej złośliwości ale... naładowałeś wogóle tą słuchawkę ?

Tak ... Jak podlaczam ja do pradu (specjalnie jeszcz 1 spradzalem) swieci sie na zielono (co wdl instrukcji oznacza pelne naladowanie)

 

Odnośnik do komentarza

NIe wiem jak jest u Ciebie. Zwykle to albo przycisk wlaczajacy trzyma sie dlugo (3 sekundy) albo kombinacje przyciskow.

 

Poza tym nie zdradziles nam jaka masz, a moja szklana kula sie zaciela :P

 

A widze juz... H800... Popatrze

 

Zobacz cos takiego znalazlem (koncowka instrukcji):

 

Resetting the Headset

If the phone and headset fail to communicate, you may need to reset the headset.

Step

1 Plug the headset into the charger (see âHow to Chargeâ on page 11).

2 Wait 5 seconds.

3 Detach the headset from the charger.

Note: Resetting the headset does not affect paired links or device data.

 

Innymi slowy podlaczasz ladowarke na 5 sekund do sluchawki. To dla HS800.

 

Dla innych sugeruja wylaczenie sluchawki i urzadzenia na 10 sekund

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Ok juz spradzam czy zadziala. Podlaczyc ladowarke do sluchawki (i po podlaczeniu wlaczycsluchawke) odczekac 5 min i odlaczyc od kadowarki?? Czy caly czas z zamknieta sluchawka (chodzi mi o odbieranie polaczen... w tej sluchawce odbieranie polaczen polega na wysunieciu sie klapki..) Dobrze zrozumialem??

 

Noi nadal nic... zrobilem tak: przy normalnie wylaczonej sluchawce... potem podlaczylem sluh=chawke i nacisnalem przycisk polaczenia (zeby sie wysunela klapka) i przy odrazu wlaczonej sluchawce - oczywiscie wszystko z udzialem Ladowarki

 

PS: Dzieki Grzes_1 ze zainteresowales sie i poszukales cos na ten temat - jestem Ci baaardzo wdzieczny :)

Moja sluchawka to Motorola H800 (nie HS800)

Moze ja cos robie zle ??

Edytowane przez Montray
Odnośnik do komentarza

Masz odczekac tylko 5 sekund. 5 minut to normalne ladowanie.

 

Klopot w tym ze Motorola nie publikuje resetu. Czy sluchawka daje sygnal szukania urzadzenia? Czy sparowales ja z telefonem?

 

Czesto jest tak ze sluchawka juz sparowana niechetnie szuka innego urzadzenia i stad reset jest potrzebny. Czasem PS3 wystarczy zrestartowac - sluchawke tez...

Odnośnik do komentarza

Sluchawka nie daje sygnalu szukani urzadzen :/ Powinna migac na niebisko a wogole nie miga :/ Przyladowaniu a kolory i jak rozladowana tez wiec sprawna jst napewno tylko ciezko wlaczyc zeby ja :/

PS: Nie sparowalem ja jeszcz z rzadnym urzadzeniem. Ona ma mi tylko do PS3 sluzyc :)

A mam takiejesczepytanie : sluchawka powinna tak czy sak wyszukiwac (i swiecic) urzadzen - naet jesli nie jest wlaczony Bluethoot??

Edytowane przez Montray
Odnośnik do komentarza

Na pewno ma migac? Inne sluchawki motoroli migaja zanim zaczna nawiazywac polaczenie. Jesli nie mruga, musisz wylaczac sluchawke na 10 sekund.

 

Tak powinna szukac caly czas, dopoki nie sparujesz.

 

Sprobuj to 5 sekund poladowac sluchawke - pamietaj - 5 sekund nie minut. Mozliwe ze sluchawka po 5 sekundach daje sygnal jakims mignieciem.

Odnośnik do komentarza

wiec tak...klikajac na przycisk polaczenia wysuwa mi sie ta klapka... i wdl instrukcji powinnien zaczac sieeeeeeeeeeeecic kolor niebieski jesli placzy sie z urzadzeniem .. jesli miga to mam ja wylaczyc i wlaczyc za 10 sek, - tylko ze problem jest taki zejak ja wlacze przyciskajac przycisk "polaczenia" ( klapka sie wysunie) ale wogole nie swieci.

 

A z tym 5 sek. pod ladowarka 0 to mam z rozunieta klapka zrobic czy nie ?? jak mozesz to na youtubie zobacz filmik : Motorola H800 (tam jest filmik chyba 50sek .) jest pokazane jak gosc ja uzywa jak sie wysuwa i jak sie swieci). Bo juz zwariuje :D

PS: to szybkie wylaczanie mam robic przy wlaczonym wyszukiwaniu urzadzen w PS3?? iCZY TA CZY SIAK NAWET JAK NIE MA UAKTYWNIONYCH URZADZEN BLUETHOOT SLUCHAWKA POWINNA SWIECIC ??

Grzes_1 - WIELKIE DZEKI ZA POSWIECENIE DLA MOJEJ SPRAWY :) MAM NADZEJE ZE NAM COS Z TEGO WYJDZIE :)

Edytowane przez Montray
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...