Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was ma Jabra BT-135? Mnie się gdzieś ładowarka zapodziała podczas remontu, a kablem USB<-> mini( czy tam nano)USB mi nie ładuję. W instrukcji jest napisane, że można ładować z komputera... ktoś może to sprawdzić u siebie?

Ja co prawda mam inny model, chyba tańszy (Jabra BT-2010) ale ładowanie z USB działa (z PS3).

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś z was ma Jabra BT-135? Mnie się gdzieś ładowarka zapodziała podczas remontu, a kablem USB<-> mini( czy tam nano)USB mi nie ładuję. W instrukcji jest napisane, że można ładować z komputera... ktoś może to sprawdzić u siebie?

Ja co prawda mam inny model, chyba tańszy (Jabra BT-2010) ale ładowanie z USB działa (z PS3).

Sprawdze z PS3, bo z dwóch komputerów nie dało rady.

 

Edit: Chyba mam jakiś trefny kabel

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza

Kupiłem Bundle Packa Socom Confrontation + Oficjalny Headset który mnie wyszedł dokładnie 207zł.

Headseta sobie zostawiłem dla siebie, gre wyciągnąłem z pudełka i nawet jej nie odfoliowałem.

Potem kumpel powiedział że chce coś nowego na PS3 - dałem mu Socoma a on mi Star Wars Force Unleashed i dopłacił mi 30zł bo moja gra była nowsza i była w folii.

A potem Star Warsy opchałem z 145zł i jest hedset za 32zł :D

Trik już ten nie działa, bo Socom na Allegro jest już strasznie tani - ja to zrobiłem jak gra dopiero co wyszła.

Edytowane przez SzaryFox_PL
Odnośnik do komentarza

kupilem headset jabry 2010 i za cholere nie wykrywa mi ps3 tego settings/accesory settings/manage bluetooth device/ nastepnie yes / nastepnie scan device i tek szuka do usranej smierci i nic moze to sie robi inaczej prosze o pomoc.... telefon ten headset wykrywa bez problemu...

Edytowane przez kAos
Odnośnik do komentarza

no dobra po chyba 2 lub 3 godzinach wyprowadzajacych z rownowagi skonfigurowałem tego jabre 2010

a mianowicie chodzilo o to zeby wlaczyc hedset trzymajac przycisk do tad az zacznie palic sie dioda na stale wtedy ps3 wykryl ten zestaw

bez problemu a myslalem ze cisne nim o sciane a jednak nie dziala :)

 

dzieki za naprowadzenie mnie na dobry tor CHOOMik bo bym na to za zadne skarby nie wpadl... zeby przytrzymac dluzej przycisk w sluchawce hhmmm o tym nawet w instrukcji nie ma napisane...

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

ale masz chociaz instrukcje obslugi? Gdzies mam swoja, wiec moglbym w razie czego Ci ją zeskanowac- o ile jej nie masz :D

 

edyta: o widzisz ;] u mnie wlasnie bylo napisane aby przytrzymac przycisk przez 5 sekund, tyle że ja mam Jabre BT135

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

A masz głosy ludzi w głośnikach tych, z których leci reszta odgłosów?

W opcjach można ustawic czy HS ma słuzyć jako HS czy tylko jako mikrofon.., może tam masz ustawione, żeby HS był używany wasnie tylko jako mikrofon. Zaraz sprawdzę u siebie dokładnie.

 

EDIT: Tak, tam w Audio Device Settings masz wybór urządzenia wejściowego i wyjściowego dla głosów z HS.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sony Ericsson Bluetooth headset HBH-PV702 to chyba najlepszy wybor jesli chodzi o headset do PS3. Dalem za niego jakis rok temu niecale 30 funtow i sluzy do dzisiaj bezproblemowo. Bateria trzyma do 8 godzin ciaglego uzytkowania. Jakosc dzwieku dokladna i jedyne szumy jakich mozna sie dosluchac pochodza od znajomych "po drugiej stronie kabla" jesli maja cos zle skonfigurowane. Ogolnie jakosc/cena 5/5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...