Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pierwszy problem z PS3. Jakiś czas temu zakupiłem słuchawkę Motorola H700,bezproblemowo zalogowałem ją do PS3. Problem leży w tym ,że gdy ją włączam mój Sixaxis się rozłącza z konsola i działa tylko jeśli jest podłączony za pomocą kabla. Wiek ktoś jak temu zaradzić? Jeżeli takie pytanie już było to przepraszam, nie bijcie :ninja:.

Edytowane przez Exus1pl
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sratatata, właśnie wyrzuciłem 40 zł w błoto na jabrę bt 2010, gryzie się z padem i raz działa a zaraz potem nie, próbowałem grać w B:BC i wyszła z tego wielka ku.pa. Pad przestał działać i nic nie szło zrobić, jutro wpadnie kumpel z drugą jabrą i ją przetestujemy, ale powoli się nastawiam na orginalny headset playstation który będzie dodawany do socoma.

Edytowane przez z3r0
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Niedawno sprawilem sobie trojeczke i zamierzam sie do kupna headsetu.Przejrzalem caly temat i nie znalazlem odpowiedzi na dreczace mnie pytanie...Chcialbym kupic HS,ale koniecznie na USB,stereo...Jest w ogole mozliwe aby slyszec w sluchawkach podlaczonych przez USB jednoczesnie dzwiek z gry i rozmowy?Jak pogodzic te dwie rzeczy podczas potyczek w sieci,jezeli jedyna opcja bylby zestaw Bluetooth i sluchawki wpiete pod wyjscie audio?Czy z konsola jest kompatybilny kazdy headset USB z PC?

Z gory dziekuje za pomoc.Wybaczcie za natlok pytan,ale to mnie przerasta.Dzieki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

udio

Jak pogodzic te dwie rzeczy podczas potyczek w sieci,jezeli jedyna opcja bylby zestaw Bluetooth i sluchawki wpiete pod wyjscie audio?

 

Wg mnie słuchaweczka bluetooth to najlepszy wybór, nie dość że jest wygodna (brak kabli, mała waga) to zawsze możesz ją użytkować z telefonem (oczywista oczywistość :) )

Ja robię tak, że jak gram na dużych słuchawach to leci w nich i dzwięk z gry i gadki grających, a bluetootha słuchawę wieszam na kołnierzyku za pałąk. W konsoli, w opcjach zestawu bluetooth audio in ustawiam słuchawkę bt a audio out standardowy dzwięk konsoli. Dzięki temu rozmowy są razem z dzwiękiem z gry.

Takie rozwiazanie sprawdza się świetnie, mikrofon dobrze zbiara a gadki są wyraźne, zreszta siłę mikrofonu i dzwięku rozmów możesz sobie zmieniać.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

witam wszystkich

 

Mój ojciec kupił ostatnio Jabre BT-125 do użytkowania z telefonem. To ja w wolnym czasie postanowiłem z jego gadżetu i połączyć go z PS3. Włączam Manage Bluetooth Devices i pojawia mi się komunikat:

"The Bluetooth device is not registered. Do you want to register it?"

klikam

"yes"

następnie pojawia mi się:

To register (pair), you will need to prepare the Bluetooth device.

For information on preparing the device.. ble ble ble

 

klikam na "start scanning" i tu się kończy moja przygoda z zabawą bluetoothem na PS3 :/

Konsola go nie wykrywa :/

Wyłączałem telefon ojca aby słuchawka go nie wykrywała, ale to nic nie dało.

 

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

 

help

Odnośnik do komentarza

Wierni! łykajcie headsety usb z PS2 SOCOM na USB lub nowsze modele od Logitecha, czemu?

1-lepsza jakość dźwięku po str słuchacza( sami mi koleżkowie mówią że mam głos piękny i jedwabny:) )

2-MIC można zawsze wyciszyć wielkim guziorem na kablu gdzie także znajduje się regulacja głośności

3-odpada problem z- "pogadamy za godz jak HS-a zaladuję"

Wiem to z autopsji miałem wcześniej ze dwa HS na bluetooth i naprawdę lepiej sprawdza się na USB, konsola PS3 to nie PSP więc nie widzę przeszkody wielkiej w postaci dodatkowego kabla. Rzekłem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...