Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę potestowałem i słuchawka nokii działa ok. Mam tylko pytanie do kogoś kto się orientuje ja zrobić żeby mikrofon był wyłączony ale żebym słyszał co ludzi mówią w słuchawce. Jak naciskam przycisk odebrania telefonu to słuchawka nie wyłącza się (miga zielona dioda) ale to co ludzie mówią idzie przez telewizor.

Odnośnik do komentarza

Co sadzicie o tym headsecie:

http://www.allegro.pl/item549376013_logite..._ps3_skype.html

??

Jak wyglada sprawa rozmawiania w home? Jakosciowo jest na tyle dobrze zeby sie dogadac? łacze 1mbit z netii wystarczy mi zeby w pelni cieszyc sie rozmowami online poprzez home czy lepiej sobie nie zawracac głowy i odpuscic taki zakup ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
A ja zupełnie nie wiem o co chodzi z headsetami do ps3 .

Mam jabre z zestawu warhawk i mi trzeszczy ludzie mówią jaki dobry jest headset sony a i tak mi trzeszczy ;/ jakiś nie czysty ten dźwięk może to wina że ameykańce takie głosy mają ;o

 

HS z Warhawka i HS Sony to całkiem cos innego... Orginalny HS Sony tylko z grą Socom - premiera 18 marca lub na allegro ale moim zdaniem nie opłaca sie kupowac samego HS bo z grą jest troszke drozej a sama gra jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza

Starczy spoko, mówię każdemu z własnego doświadczenia:

Mam Nokię BH 202 i headset oceniam bardzo dobrze, lecz polecam z całego serca headset'a Logitecha na USB, może nie tyle, że Logitecha, ale na USB, mniej problemu z baterią i lepiej słychać trochę :).

 

Tylko wada taka, że nie mogę zrobić tak bym jednocześnie miał dźwięk z gry i to co mówią inni na słuchawkach :/.

Odnośnik do komentarza

NAJLEPSZY JEST HEADSET SONY OFICIALNY!!

 

Argumenty ZA:

 

-lepszej jakości dźwięk/sygnał - niestety wykorzystywany przez niektóre gry

-redukcja szumu/dźwięków otoczenia !! najważniejsza dla mnie opcja, o której nikt nie mówi/nie bierze pod uwagę.

Chodzi o to że dźwięk z mikrofonu naszeszego headseta jest obrabiany i nie wysyłany jest dźwięk z gry, szumy suszarki itd.

Szkoda, że headset sony nie jest dostarczany wraz z konsolą, bo jak się gra w cod'a lub killzona to procz glosu ludzi slychac i wszystko inne - bo reszta headsetów w połączeniu z ps3 tego nie robi - nie eliminuje sygnałów innych niż ludzki głos. ( Oczywiście nie zawsze headset sony się sprawdza).

-wykonanie i długość pracy na baterii

 

Wady:

- szkoda, że ps3 nie ma usb wejscia z tyłu, bo jak ładuje headseta to musze mieć z przodu usb zajęte i wszystko jakoś wygląda troche słabo

- na ekranie telewizora ps3 wyświetla informacje o stanie baterii headseta i trybie połączenia HQ lub normalne. Szkoda, że nie wyświetla się taka informacja za każdym razem, jak wciśniemy home na padzie, kiedy headset jest włączony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...