Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Co do przycieć to single chodzi genialnie jedynie na multi rwie głos co czesto kończy sie nieodzownie restartem.Sama gra miód cud i pomada.Wszyscy kochają cod 4 jak dla mnie B:BC zjada go razem z butami.A co do znisczalności otoczenia to mamy tu setki zeskryptowanych wybuchów jak dla mnie, co cieszy oko ale nie angażuje specjalnie mocy obliczeniowej procesora, co zreszta widać bo nawet w gęstym dymie i ogniu nie zwalnia ani trochę. Jedyne co należałoby podszlifować to v-sync, ale nic poza tym, tak zieloniutkiej i przyrodniczej gry nie widziałem od czasów obliviona, a przecież wojna własnie w takich miejscówkach smakuje najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Noo w koncu godny następca CODa 4 w kwestii miltiplayer. Przyznam że w poprzednie cześci na PC nie grałem toteż wojna na dużych i otwartych terenach, przy dostępie do pojazdów, z możliwością zaawansowanej destrukcji jest czymś świeżym i nowym.

 

Singiel taki sobie- o dziwo na normalu zginąłem sporo razy więc jest trudno. Postacie w scenkach wykonane sa genialnie- świetnie widać fakturę materiału, czy doskonale tekstury twarzy. O wiele lepiej niz w cod4. Otoczenie już niestety nie błyszczy- jednak za możliwośc destrukcji, plus gdzie niegdzie bardzo dobre teksturki (skały np) ogólnie oceny za oprawę powinny oscylowac w granicach 9.

 

Za to rozgrywka w multi to już rzeź totalna. Na poczatku cięzko się połapać. Wszystko wybucha, ludzie umierają, jeżdżą czołgi czy motorówki. Chaos? Bynajmniej. Po lekkim wczuciu się w realia systemu można niezłe akcje odpierdzielać. I nie trzeba wcale pół magazynka wystrzelac w przeciwnika aby go posłac do piachu- na bank mniej niż w MGO:D

 

W demko multi pogram sobie jeszcze i ocenię go trochę surowszym okiem;p

Odnośnik do komentarza

Tez pogralem troche i brdzo mi sie podoba. Multi swietne, grafa slabsza od cod4 ale sporo lepsza od haze( btw nie kupujcie tego goowna ). Odglosy wojny jak z szerowca rajana. Klimat jak w kompanii braci. Zniszczenia budynkow sa imo skryptowane, dziury po grantach w glebie sa sporym osiagnieciem, dym i ogien wyglada fachowo. Chyba warhawk wkoncu przejdzie do lamusa. Jezeli MGO znudzi mi sie do 25.06 to BBC kupie w dzien premiery.

Odnośnik do komentarza

Coś czuje że musze poczekać do PS4 żeby płot zniszczony przez shotguna rozwalał się na strzępy ale tam zostawał,a nie znikał zanim dotknie ziemi,Bo to szczegóły ale właśnie takie coś mi się podoba.No i chce w 100% zniszczalnego otoczenia,bo nie raz jest tak że kolo się schowa w zgliszczach i nawet nalot mi nic nie zrobi bo autorzy zaplanowali że ten budynek bardziej się nie zniszczy

Odnośnik do komentarza

ano. rozumiem, że zniszczenia są skryptowane, ale to że nie mogę z szczotgana czy choćby m4a1 drzwi drewnianych rozwalić, to głupie jest....

albo szczelam z granatnika, bądź z czołgu w dom gdzie wróg się niecnie chowa i wywala tylko ścianę, a on dalej sobie (pipi), choć widzę, że koło niego wybuchło.

 

rozumiem jednak, że to jest pierwszy krok w kierunku pełnego zniszczenia terenu, bez użycia komputera z przyszłości do odpalenia Crysis. zobaczymy co nowy red faction przyniesie.

 

a i pograłem trochę dłużej w multi BC i gra daje radę. jakoś więcej tej mapy zwiedziłem i to małe miasteczko naprawdę "robi", bo trzeba je autentycznie dewastować, by móc się rozsądnie poruszać. granatnik stał się moim najlepszym kumplem i szkoda tylko, że tak mało granatów do niego dają. jeśli mi do premiery nie przejdzie przyjemność z grania, to może nawet kupię jak mgs4 skończę. mam nadzieję, że da się wtedy jakieś ziomalskie mecze zrobić, bo wybitnie tu przyda się gra drużynowa.

Odnośnik do komentarza

gierka wdg mnie jest za(pipi)sta i skladam pre ordera szkoda ze nie w psx ale cos nie moga dodac tego pre ordera ;/ lecz do rzeczy swietnie sie gra i panuje swietny klimat multi jest najlepsze oczywiscie najbardziej nie podoba mi sie to ze nie raz zawieszal mi sie obraz na 5-10sek i ze nie slyszymy sie po 10minutach gry tzn jak wchodzimy do gry z party to wszystko dziala lecz pozniej juz nastepuje cisza wtf?!

Edytowane przez OlooS
Odnośnik do komentarza

Dmg zadawany przez granatniki jest żałosny, dosłownie aby zabić kolesia to chyba trzeba mu w przyłożyć lufę do jaj i jeszcze zdjąć gacie bo inaczej to raczej za flashbang robi ew. wywalanie skryptowanego miejsca ściany. A co jeśli wiem, że wróg siedzi w rogu pokoju i tam mu chce walnąć jak tu proszę skrypcik. Latanie helikopterami to porażka, sensu dopiero nabiera latanie jak w dwie osoby się wsiądzie. Fajną miałem sytuacje kiedy to zakradłem się do bazy przeciwnika i skosiłem wielu gości, oczywiście nie mogli pozostać mi dłużni to po spawnie wszyscy poszli na mnie idą po schodach, a ja sru i uciekłem przez świeży otwór w ścianie ^ ^

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Źle nie jest? Alez ty krytyczny xD Ja osobiscie bardzo sie ciesze, ze gra nie ma klimatu PCtowego BF2, jest od niego o niebo lepsza. Rozgrywka jest bardziej intensywna i dynamiczna. Ta gra jest poprostu geeniealna. A do osob ktore nazekaja na chaos : 3ba sie do tego gameplay'u przyzwyczaic. Ja nie mialem z tym problemu, bo gralem w BF2 na PCcie, ale jesli ktos nie gral to musi sie z gra oswoic, ale i tak naszczescie nie trwa to za dlugo. Szczerze mowiac to mam

dylemat, bo po tym, jak zagralem w demko, to nie wiem czy kupowac MGS4, czy czekac na BFa xD.

Odnośnik do komentarza
Dmg zadawany przez granatniki jest żałosny, dosłownie aby zabić kolesia to chyba trzeba mu w przyłożyć lufę do jaj i jeszcze zdjąć gacie bo inaczej to raczej za flashbang robi ew. wywalanie skryptowanego miejsca ściany. A co jeśli wiem, że wróg siedzi w rogu pokoju i tam mu chce walnąć jak tu proszę skrypcik. Latanie helikopterami to porażka, sensu dopiero nabiera latanie jak w dwie osoby się wsiądzie. Fajną miałem sytuacje kiedy to zakradłem się do bazy przeciwnika i skosiłem wielu gości, oczywiście nie mogli pozostać mi dłużni to po spawnie wszyscy poszli na mnie idą po schodach, a ja sru i uciekłem przez świeży otwór w ścianie ^ ^

Bardzo dobrze, ze granatnik jest slaby, w kazdej innej grze z poteznym granatnikiem ( bf2, cod4 ) konczy sie to blokada granatnika na wielu serwerach i ligach.

A ze heli jest dobre dopiero w 2 osoby to tez dobrze, w koncu pilot to nie strzelec ;]

Odnośnik do komentarza

Ja tym heli to w ogóle latać nie potrafie. Sterowanie do dupy.

 

Gra mnie coraz bardziej przekonuje do siebie, szczególnie jak rozegram jakiś dobry meczyk jak przed chwilką: 479 score a drugi za mną miał 260. Zabójstw 27/11. Gra jest cholernie dobra. Całkowicie inna niż COD4. Więcej tutaj jednoosobowej partyzantki aniżeli zespołowego działania ale jak do jednego czołgu wdepnie 3 chłopa to rzeź nie z tej planety:D

 

Ciekawi mnie ile będzie dostępnych mapek w pełnej wersji. Sama oasis jest świetnie skonstruowana i można tutaj nawet sie nieźle poczaić.

 

Kupuję na 100%- w koncu jakiś następca Coda w strefie strzelanin przez sieć.

Odnośnik do komentarza

A ja wciąż nie jestem pewien co do tej gry, tzn na pewno ją kupie (no a jak !) ale w porównaniu do tego co oferował BF 2....... , system zniszczeń nie jest aż tak satysfakcjonujący jak myślałem. Nie wiem, miłą odmianą po COD 4 na pewno jest, ale po demku (a samej grze na pewno) spodziewałem się więcej ! .

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj miałem kilka takich meczy,gdzie drużyny były mega wyrównane,nie mogliśmy zdobyć nawet jednej bazy,tak jak oni w rewanżu naszej.Polatałem troche helikopterkiem(strzelałem do swojego,wylądował klnąc na mnie,ja wsiadłem i skumał o co mi chodziło :P ),ale najgrubsza akcja miała miejsce w drugiej bazie.Wziełem łódeczke,popłynełem do pierwszej bazy przeciwników,gdzie jest te wielkie działo i z tyłów tłukłem w nich,sporo punktów nabiłem aż ktoś się wkurzył i po mnie przyjechał :P

Odnośnik do komentarza

W demku dostaniecie chyba tylko 3 creditsy na bronie po tym jak osiągniecie najwyższy lvl w demku wiec dobrze nimi rozporządźcie. Oczywiście odblokowałem hp(chyba nieskoczenie często można się healować :) ), binokle z naprowadzanym pociskiem(czas ładowania nie jest długi, a po tym jak się namierzy przeciwnika ma się kilka sekund na schowanie) i największą snajperkę, nie zdążyłem jej jednak wypróbować bo zmieniłem taktykę(ta standardowa spluwa z granatnikami+hp) do tego wbijasz blisko rzezi(nie za blisko) i łupiesz sto razy więcej ludzi niż snajperką. Zamiast 2/1 ratio można spokojnie utrzymać sobie 4/1 średnią tym sposobem.

Odnośnik do komentarza

Szanuje Wasze zdanie ale... mnie ta gierka nie zachwyciła... jestem zawiedziony... byłem przekonany, że to będzie kolejny tytuł do mojej kolekcji, a po zagraniu w demo stwierdziłem, że prędzej wróciłbym do COD4 (po przejściu GTA). Mam wrażenie, że to Bad Company to nie ta liga co COD... niestety :(

 

Ale dam jeszcze tej gierce szanse jutro na multi... zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza

Snajperki

 

P.S też się zawiodłem na BC. To nie tak miało być! Pamiętam jak porównywali humvve do tego z cyrsisa i nie było prawie żadnej różnicy, a spójrzcie teraz. DMG wszystkich broni powinien być zwiększony!

 

P.S2 proszę o odjęcie mi ostrzeżeń :)

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Piszecie że płot znika po zniszczeniu... nie tylko płot - wszystko znika po zniszczeniu, płot, drzewa, ciała, pojazdy...

dziwnie to wygląda gdy sieje się z cięzkiego karabinu do ciężarówki, a ta wybucha pozostawiając po sobie kłebek dymu i biegnących pasażerów.

mimo to ogolnie jest calkiem dobrze, gra sie przyjemnie, ale jakos szczegolnie mnie do tej pozycji nie ciagnie.

Odnośnik do komentarza

Ja zawiodlem sie na zniszczeniach... pic na wode.. jak mialem podejrzenia.. rozwalac tylko mozna to wyznaczone sciany i jest ich bardzo mało... ale i tak mi sie podoba... piszecie ze nie ma klimatu BF z PC a moim zdanie jest.. grałem duzoe we wszystkie BF i brakowało mi na konsolach tej serii i teraz jest.. super. Mialem obawy ze przy takiej małej ilości graczy w porównaniu z BF2 na pc to ta wojenka bedzie mała i nudna ale nie, udało im sie skumulowac jak zapowiadali, całą armie w jednym miejscu i walka jest piekna. Graficznie nic rewelacyjnego ale moze być.. nie przeszkadza.. kolejny klasyk FPS do kolekcji.. jeszcze tylko Counter Strike i bedzie wszystko na konsolach hehe

Odnośnik do komentarza

Zniszczenia faktyczne jakoś nie zachwycają, pojazdy i wszystko co zniszcyliśmy znika ale ogólnia gra jest spoko. Troche dzwnie sięceluje i jakoś ze snajperki ciężko kogoś ustrzelić (przynajmniej mi). Demko dwa razy już się zawiesiło i zdobycie 4lvl mnie przeraża wystarczy zdobyć zaledwie 140 000 000punktów :) Jeśli chodzi o znikające czołgi to akurat jest to dobrze pomyślane bo wystarczyło by ustawic blokade z kilku pojazdów rozwalić je i przeciwnik nie przejdzie.

 

I najważniejsze, czy wiecie co dają nieśmiertelniki ? Raz gdy atakowlaiśmy już ostatnią skrzynię na małym ryneczku przytrzymałem O i na ekranie pojawiły mi się nieśmiertelniki. Jakiś pomysł co one dają ?

 

 

ogólnie gra daje rady i myśle że spokojnie może zastąpić COD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...