Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby dostać eKartę trzeba złożyć na nią wniosek. Jest na stronie mBanku. Karta kosztuje 20zł rocznie i bezproblemowo można kupować dzięki niej różne rzeczy w internecie.

 

No to że jeszcze nie mamy polskiej czcionki uważam za skandal. Jak ktoś ma powiedzmy nazwisko z literą 'Ł" to nie będzie mógł kupować na PS Store bo dane muszą się zgadzać.

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza

ja wpisal zamiast imienia i nazwiska cycki karoliny, adres ulica blotna, numer cv i numer karty orginalny, i przyjelo na usa i polske, mowa o karcie z ing bank slaski przedplaconej visa, zadnych problemow w internecie z nia nie ma, polecam, oplata za karte za dwa lata to 24 zlote, ile se ja doladujesz za tyle kupujesz , nawet w hipermarketach idzie bulic, tylko do bankomatu nie pasuje, polecam!

Odnośnik do komentarza
Żeby dostać eKartę trzeba złożyć na nią wniosek. Jest na stronie mBanku. Karta kosztuje 20zł rocznie i bezproblemowo można kupować dzięki niej różne rzeczy w internecie. [...]

 

Złożyłem w dniu kiedy zakładałem konto. Aktywowałem ją też na ichniej stronie jak zalecały teletubisie na mlinii. :/

Odnośnik do komentarza
jesli mam konto na pss'ie i zakupioną gre podziele pomiedzy 5 userow to czy z tego konta beda mogli kozystac tez inni userzy? czy jesli kupie cos innego to moge to "rozdac" pomiedzy innych userow?

 

np:

program A - dostalo 5 userow [w tym ja]

program B - dostalo 4 innych userow [i ja]

Niestety, ale program B musi mieć tych 4 pierwszych userów, tamci już nie będą mogli nic ściagać, wejda na twoje konto, ale nic więcej, właśnie miałem ten sam problem :)

Odnośnik do komentarza

Zgłupiałem już. Czyli "ekartę debetową" muszę "aktywować do płatności internetowych"? Tak chyba uczyniłem na stronie, czy może to jest jej aktywacja w ogóle żebym mógł jej używać np. w sklepie? Dlaczego nikt mnie na mLinii o tym nie poinformował jak się pytałem. No wk*ć się można... :/

 

Nigdy przedtem nie używałem żadnych kart płatniczych, ani tym bardziej nie dokonywałem żadnych zakupów przez sieć. Stąd taka ciemnota we mnie. ;]

Odnośnik do komentarza
eKarta ... karta stosowana jedynie do płatności internetowych. Wybierasz czy ma być ona w $, Euro czy w funtach.

Jaką walute lepiej wybrać ?? np. jak wybiore Euro, a będe chciał coś zakupić na PSS US to będe stratny ?? (jak to jest z przelicznikami).

 

Czy na PSS UK jest to samo co na PL, czy są jakies bonusy ??

Odnośnik do komentarza
Dla zabezpieczenia przed nieuprawnionym wyczyszczeniem konta (co jest i tak baaardzo mało prawdopodobne) możesz sobie poustawiać limity ilości wykonywanych operacji i ich wartości.

 

co jest baaaaardzo prawdopodobne - dane kart i ich posiadaczy krążą po sieci i stanowią normalny towar do sprzedaży. nie dziś , nie jutro, nie za miesiąc - może w przyszłe święta?

 

ja polecam ekarte - no risk, max fun

Odnośnik do komentarza
wie ktos czy jest mozliwosc zaplacenia na polski PSS karta debetowa zalozona w brytyjskim banku?

 

Raczej niewiele osób Ci na to odpowie.

Spróbuj dodać tą kartę do konta PSN (najlepiej poprzez stronę na PC - https://store.playstation.com/login.gvm )

 

Jeśli uda Ci się dodać kartę, to możesz bez problemu kupować ze sklepiku gry :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
wie ktos czy jest mozliwosc zaplacenia na polski PSS karta debetowa zalozona w brytyjskim banku?

 

Raczej niewiele osób Ci na to odpowie.

Spróbuj dodać tą kartę do konta PSN (najlepiej poprzez stronę na PC - https://store.playstation.com/login.gvm )

 

Jeśli uda Ci się dodać kartę, to możesz bez problemu kupować ze sklepiku gry :)

 

Nie ma takiej mozliwosci i na odwrot tez nie ma. Nie mozna zrobic zakupów na na brytyjskim PSS majac polska karte.

 

Mam pytanie: czy DLC do gry sciagniete z US PSS bedzie dzialalo na PALowskiej wersji gry czy tylko na NTSC??

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...