Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z dodaniem karty visa electron z mbanku, przy podawaniu danych nie mogę wpisać polskich znaków i czy tą kartą można wogóle kupować na pss?

Można spokojnie kupować. Wiele osób jej z powodzeniem używa. Aktywowałeś kartę i ustawiłeś limity na mLinii?

 

https://store.playstation.com/login.gvm - tutaj spróbuj ją dodać z polskimi znakami.

 

 

Tak kartę aktywowałem i ustawiłem limity a na stronie podanej przez ciebie wyskakuje mi taki błąd :

 

You have used invalid characters in your name.

Odnośnik do komentarza

czesc.

chce kupic DLC do H.R. ale nie przyjmuje moje karty zagranicznej VISA.

czy jesli dostne karte (ps'stores), odpowiednia na zakup w dziale PS'Store to Polskie PS'Store ja zaakceptuje?

czy sa podzialy na Regiony, Kraje?

dzieki i czesc.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

czesc.

chce kupic DLC do H.R. ale nie przyjmuje moje karty zagranicznej VISA.

czy jesli dostne karte (ps'stores), odpowiednia na zakup w dziale PS'Store to Polskie PS'Store ja zaakceptuje?

czy sa podzialy na Regiony, Kraje?

dzieki i czesc.

jednak sa podziały na regiony.

masz pecha :P

Odnośnik do komentarza

Witam.

Ja mam takie nietypowe pytanie.

Powiedzmy że kupiłem grę na swoim koncie na swojej konsoli.

Pozniej ide do znajomego,loguje się na swoje konto i sciagam/instaluje gre.

Pozostawiam swoj profil na jego konsoli BEZ HASŁA,poprostu tylko po to by gra działał.

I teraz pytanie,jesli gra została sciągnieta na jego konsoli przy pomocy MOJEGO konta pss to czy on wchodząc ze swojego własciwego profilu/konta pss na rynek moze tą gra jeszcze raz pobrać? Czy widzi ją w historii pobrań,ew moze wyszukać i pobrać? Ze swojego właściwego konta,do mojego konta pss nie ma hasła.Uff.Troche pokręciłem ,ale może ktoś rozszyfruje ;)

Odnośnik do komentarza

Gdy kupowałem Crasha 3 myślałem,że zapłaciłem 18 zł,ale skubnęło mi z karty jeszcze 12 zł...czemu tak? :P

 

Minimalne doładowanie konta to 20 lub 30 zł. Jak kupujesz grę za 18zł to z karty bierze 20-30zł i reszta zostaje w portfelu.

Zawsze wydawało mi się że z karty zabiera 20zł ale możliwe, że jest to 30, nie pamiętam dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Gdy kupowałem Crasha 3 myślałem,że zapłaciłem 18 zł,ale skubnęło mi z karty jeszcze 12 zł...czemu tak? :P

 

Minimalne doładowanie konta to 20 lub 30 zł. Jak kupujesz grę za 18zł to z karty bierze 20-30zł i reszta zostaje w portfelu.

Zawsze wydawało mi się że z karty zabiera 20zł ale możliwe, że jest to 30, nie pamiętam dokładnie.

 

Bierze tyle ile kosztuje gra. Sprawdzone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...