Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem bo chciałbym kupić sobie dodatki z pss a jak dodaje karte to wyskakuje mi błąd "The credit card information is not valid. Please check your entries carefully." , przeglądałem temat i wprowadzałem dane na różne przedstawione tu i na innych stronach sposoby ale dalej to samo. Moja karta jest z banku PKO BP SA jest to karta debetowa VISA do Superkonta. Za pomoc w rozwiązaniu problemu będe bardzo wdzięczny :) Zdrapki lub przekazywanie konta do doladowania innym odpada ponieważ zależy mi na używaniu mojej własnej karty.

Odnośnik do komentarza

A masz kartę z 3 cyfrowym kodem bezpieczeństwa?

 

EDIT:

Ok, pany chyba coś Sony jednak zrobiło bo u mnie dostaje komunikat, że nie można załadować portfela środkami, a na pewno mam na karcie więcej niż 5$, które próbowałem załadować. Jest to zupełnie inny komunikat niż gdy miałem problemy, tam był błąd liczbowy lub error tekstowy....

 

noż w mordę jeża normalnie!

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Sorki za podwójnego posta, ale zrobiłem jeszcze dwa testy...

 

Nie mogę już używać karty w Hong Kongu, oraz sprawdziłem złotą kartę kredytową, która jest przyjmowana na całym świecie i również nie działa ani w US ani w HK, więc to dla mnie już ostateczny znak, że "kaput" zakupów :( ....zostaje tylko kupowanie zdrapek, ale te są z niezłą przebitką na ebayu czy innych serwisach :(

Odnośnik do komentarza

Ludzie, utnijcie mi łeb przy samej d*pie, bo temat wałkowany był setki razy, ale potrzebuję pomocy z Biling Information.

 

Jakiś czas temu miałem konsolkę PS3, jednak została ona zbanowana. Teraz mam kolejną. Wpisuję jako biling information te same dane, co na poprzedniej konsoli i wciąż wyskakuje mi, że podąłem złe dane.

 

Jestem na polskim PS Store, mam kartę Visa Electron z mBanku. Wszystko na niej aktywne, 50 zł na koncie. Powinno działać.

 

Na stronie mBanku mam zapisany adres jako:

 

MAREK PAWELCZYK

UL. ŚWISTACZA 7 M.2

70-798 SZCZECIN

 

Wpisywałem to na PS Store w ten sposób:

Street Address 1: UL. SWISTACZA 7 M.2

Postal Code: 70-798

City: SZCZECIN

 

Nie zaskoczyło.

Próbowałem wpisywać Swistacza, próbowałem wpisywać 7/2 zamiast 7 M. 2, próbowałem wpisywać 70 798 zamiast 70-798. Wciąż nic.

Próbuję codziennie, aż nie dostanę bana na 24 h. W końcu dzisiaj się poddałem. Nie wiem już co zrobić, żeby to cholerstwo zaskoczyło. Karta ma aktywowane transakcje sieciowe, ustawiony limit. Wszystko powinno działać cacy. Ma ktoś jakiś poradnik gdzieś? Sam szukałem, próbowałem na koncie z UK wpisywać adres fikcyjny z UK, też nie działa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale spytam tutaj - jak mając kartę, płacąc za gry i dzieląc się z nimi z użytkownikami forum zabezpieczyć się, że tak powiem? :) Chodzi o to, żeby jeśli podam komuś dane do konta, to nie miał np. dostępu do moich środków, jakichś save games itd. Zakładam, że nie ma tutaj raczej ludzi złośliwych, ale w ramach bycia przezornym... Czy mam założyć zupełnie nowe konto do takich "akcji" jak składki, a dane o karcie usuwać po każdym zakupie czy jak? Jak Wy to robicie? Z góry dzięki za info!

Odnośnik do komentarza

Składając się z kimś na gre zakładasz nowe konto na konsoli i to je udostępniasz, a karty nie trzeba przypisywać do konta, podczas zatwierdzania zakupów zostaniesz poproszony o podanie wszystkich danych (tym sposobem przy każdym zakupie będziesz musiał podawać te dane).

Osoby którym udostępnisz konto będą miały jedynie dostęp do rzeczy ściągniętych na tym koncie, czyt. będą mogły sobie ściągnać to co było ściągnięte oraz do zasobów portfela.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zebyś udostępniał swoje główne konto na którym grasz, ale tutaj już trzeba mieć zaufanie do ludzi z którymi się składasz np. z bezpośrednimi znajomymi.

Odnośnik do komentarza

Niestety, to nie jest takie proste do zorganizowania z różnych powodów.

Najgorsze i zupełnie niezrozumiałe jest to, że gry region free muszą mieć dlc ze swojego regionu, nawet jeśli to samo leży we wszystkich sklepach. :/

Nie pozostaje nic innego jak znajomości w USA, albo prapaidy, które jednak patrząc na aktualny kurs dolara i prowizje są groteskowo drogie.

 

Martwię się o swoje LBP. Jedynkę mam US, dlc też tam do niedawna kupowałem. I co, teraz kiedy wychodzi dwójka będę musiał o tym zapomnieć? Mam wybór, albo skołować znów wersje US i stawać na głowie żeby jakoś robić zakupy w $ i stracić wersje PL, albo kupić jak każdy normalny człowiek EU i zapomnieć o tym co dotąd kupiłem. Założę się, że nie tylko ja jestem w tej sytuacji odosobniony, ponieważ jeszcze przed sklepową premierą LBP w sklepach wysyłkowych mięli LBP już dwa tygodnie wcześniej i nikt sobie wówczas nie zaprzątał głowy jaka to wersja.

 

 

NAPRAWDĘ?? Właśnie sie przesiadłem z x360 na ps3 wiec pytam, bo na Xie to DLC z europy działało na japońskich grach. Jestem w szoku :(

Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Mam pytanie odnosnie zakupów kartą:

 

Kartę udało mi się dodac poprawnie: po wpisaniu wszystkich danych wyskoczyła informcja że wszystko ok, w wyciagu internetowym pobrało mi 1 zł z karty, gdy natomiast chce coś zakupić lub przelać środki wyskakuje informacja że wpisałem nie poprawne dane i tranzakcja nie może być zrealizowana ("The credit card information is not valid. Please check your entries carefully" )

, mam karte Visa "wypukłą" w banku PKO BP, karta zerejstrowana na żonę tak jak dane konta.

 

Co mam zrobić? Czy po tym jak mi pobrało te symboliczne 1 zł mam czekac jakiś czas żeby dokonywać innych tranzakcji? Jeśli tak to ile?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez oddball66
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...