Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę że to raczej VISA wprowadziła pełną weryfikację danych - wcześniej można było jakikolwiek adres wpisać - teraz już to nie przechodzi niestety i przez to "źródełko" zostało odcięte. Ciekawe czy na amazonie wysyłają kody na maila bo nawet niezłe ceny są.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko jak kupię zdrapkę za 100 zł. To bedę mógł tej kasy używac na wszystkich kontach ?? czy po prostu tylko na tym koncie na którym ją załaduje ?? Czy te zdrapki tylko na Europe przeznaczone ???

 

Karty zdrapki działają tylko na polskich kontach PSN. A kupować możesz wszystkie rzeczy z Europejskiego PSS ;]

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem zielony w PSS i mam nadzieję, że mnie trochę oświecicie :)

 

1. Dzielenie się slotami wygląda tak, że kupujemy grę na jednym koncie, a potem pozostałej czwórce osób udostępniamy login i hasło do tego konta, zgadza się?

 

2. Slot jest przypisany do konsoli i działa na wszystkich kontach?

 

3. Czy ściągnięcie gry na PS3 i na PSP zabiera 2 sloty?

 

4. Działają debetówki z Mbanku czy tylko płatnicze?

 

Z góry dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza

Jestem zielony w PSS i mam nadzieję, że mnie trochę oświecicie :)

 

1. Dzielenie się slotami wygląda tak, że kupujemy grę na jednym koncie, a potem pozostałej czwórce osób udostępniamy login i hasło do tego konta, zgadza się?

 

2. Slot jest przypisany do konsoli i działa na wszystkich kontach?

 

3. Czy ściągnięcie gry na PS3 i na PSP zabiera 2 sloty?

 

4. Działają debetówki z Mbanku czy tylko płatnicze?

 

Z góry dzięki za info :)

1.tak

2.tak

3.Nie wiem, nie sprawdzałem nigdy tego ;)

4.Tak, ale trzeba zmienić limity transakcji internetowych poprzez stronę mbanku lub mlinię

 

Następnym razem radze przewertować temat, wszystkie odpowiedzi nie raz padły.

Odnośnik do komentarza

Pytanie od laika jeżeli chodzi o pss store. Problem tego typu. Na jednej konsoli można założyć 16 różnych profili. Mam już komplet i nie mogę założyć kolejnego (a potrzebuję do ściągania nowych gier). Usunąć nie mogę żadnego, bo stracę dane przypisane do danego profilu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...