Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wlasnie probowalem wejsc z amerykanskiego kona na amerykanski ps store i po dluzszej chwili wyskoczyl error ze usluga jest niedostpena w moim regionie.. wtf? zaczeło rozpoznawac prawdziwą lokacje czy co?

 

edit az mnie wylogowalo, ale ponownym zalogowaniu problem zniknął

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie, jak działa sprawa ze slotami na PS Store? Użyczyłem kuzynowi slota na Final Fight: Double Impact, i pierwsze co było po jego aktywacji to 24 godziny przerwy od aktywacji na innym systemie PS 3 i musiałem czekać. Potem odpaliłem, on też odpalił i graliśmy razem, ale teraz próbuję włączyć i znów ten komunikat o 24 godzinach potrzebnych do przeczekania. OCB? Da się to jakoś ominąć, czy jak?

Odnośnik do komentarza

no wlasnie o to chodzi. z jedna ekipa np. kupie mgs wiec zakladam na ps3 konto mgs, potem kupie tekkena z innymi ludzmi i zakladam konto tekken, tak?

 

czyli trofea itd. nigdy nie beda na moim glownym koncie?

 

da sie ustawic w konsoli tak, zeby zawsze automatycznie logowalo moje glowne konto, nawet jesli ostatnio gralem na innym?

Odnośnik do komentarza

Po ściągnięciu zakupionych rzeczy, możesz w nie grać na swoim głównym koncie. Czyli i w MGSa i w Tekkena możesz grać na swoim koncie. Jężeli gra posiada trofea to bedą wpadać na koncie na którym grasz, czyli w tym przypadku na twoim.

Da się ustawić aby automatycznie logowało. Na głównym profilu wciskasz trójkąt i zaznaczasz odpowiednią opcje.

Odnośnik do komentarza

aha czyli mam glowny profil w konsoli "olszman", skonczyla sie skladka na finala 9, zalozylem profil "ff9", zassalem gre. moge w nia grac bedac zalogowanym na profilu olszman, ale konto ff9 musi zostac bo inaczej gre szlag trafi?

 

 

moge ustawic tak, zeby automatycznie logowal mi sie profil olszman? zebym nie musial na starcie wybierac?

Odnośnik do komentarza

aha czyli mam glowny profil w konsoli "olszman", skonczyla sie skladka na finala 9, zalozylem profil "ff9", zassalem gre. moge w nia grac bedac zalogowanym na profilu olszman, ale konto ff9 musi zostac bo inaczej gre szlag trafi?

 

 

moge ustawic tak, zeby automatycznie logowal mi sie profil olszman? zebym nie musial na starcie wybierac?

Gra po prostu się nie uruchomi witając cię komunikatem że nie masz uprawnień, czy coś takiego. Jeżeli usuniesz konto to zawsze możesz je na nowo założyć i gra będzie działać.

 

Dwa posty wyżej już Ci odpisałem

Da się ustawić aby automatycznie logowało. Na głównym profilu wciskasz trójkąt i zaznaczasz odpowiednią opcje.

Odnośnik do komentarza

NIe wiem cy to dobre miejsce ale zaryzykuje.

 

Jak można kupić dodatki do Uncharted 2 dostępne na multi.

Jak to działa, znajdę gdzieś wyczerpujący opis ?

Nie wiem o co Ci chodzi więc zaryzykuje :)

 

Logujesz się -> wchodzisz do Playstation Strore -> wyszukujesz co Cie interesuje (np. w Add Ons powinny być dodatki lub opcja Search) -> dodajesz do koszyka wszystko co chcesz kupić -> dajesz Check Out -> płacisz kartą kredytową, płatniczą czy bankomatową - who care xD (trzeba ją najpierw dodać do konta [ale to osobny temat]) lub wcześniej doładowujesz wirtualny portfel zdrapką kupioną np. na Allegro (kod wpisujesz w Redeem Code - wielkość liter ma znaczenie). -> potwierdzasz z dwa razy (pokaże Ci się ile w sumie masz zapłacić i ile masz aktualnie w portfelu) -> dajesz na koniec Download All -> koniec

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Możesz to zrobić przy kupowaniu - system zapyta jak chcesz zapłacić - czy kodem czy kartą

 

lub (po angielsku pamiętam - lub PL odpowiednik XMB)

 

Account Management-> Edit Billing Information -> Wybierasz typ kart (VISA) Wpisujesz imię i nazwisko jakie są na karcie oraz wszystkie dane jakie wymaga system (numer karty bez spacji).

Card Security Code - to ten 3 cyfrowy kod na drugiej stronie Twojej karty obok miejsca na podpis (mam też z mBanku - Delfin?).

Na koniec podajesz adres właściciela - jeśli coś pomylisz system Ci o tym powie (o ewentualne błędy już nie pytaj tylko poczytaj ten temat)

Możesz to też zrobić przez www - https://store.playst...n.com/login.gvm

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dzwoniąc na mLinię i ustawiając limity ilościowe transakcji internetowych - domyślnie są zawsze na 0 [zero] (miałem parę lat temu ten sam problem).

 

E: Było to już parę razy poruszane w tym temacie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...