Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli moja młoda powinna zadzwonić do mBanku i poprosić o aktywację "usługi do płatności internetowych" po czym jak będę rejestrował kartę na PSS to podać normalnie jej dane i wszystko będzie oka? Czy dobrze zrozumiałem?? Nie będzie to miało znaczenia, że konto na PSN jest zarejestrowane na moje nazwisko, a karta będzie na jej?

Edytowane przez gilber7
Odnośnik do komentarza
Czyli moja młoda powinna zadzwonić do mBanku i poprosić o aktywację "usługi do płatności internetowych" po czym jak będę rejestrował kartę na PSS to podać normalnie jej dane i wszystko będzie oka? Czy dobrze zrozumiałem?? Nie będzie to miało znaczenia, że konto na PSN jest zarejestrowane na moje nazwisko, a karta będzie na jej?

 

To nie ma znaczenia.

Dzwoń i aktywuj tą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Czy wam także wszystkie filmiki z gier czy tam zapowiedzi filmów na blu-ray'a odtwarzają się bez 5.1 ? :/ Psuje to całkiem efekt, na marketplace z tego co pamiętam to jak była jakaś zapowiedz filmu w 720p to i z dzwiękiem 5.1, albo coś w ustawieniach muszę zmienić ? Odpiszcie, dzięki.

 

U mnie tez jest 2.0 w każdym filmiku... chyba nic na to nie poradzimy...

Odnośnik do komentarza

proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić :(

 

wpisuję myślę poprawne dane ale cały czas mam błąd

 

moje dane w banku: http://pe.gameplace.pl/other/bank.png

wprowadzone dane karty kredytowej (oczywiście podmienione ;) ): http://pe.gameplace.pl/other/pss1.png

dane adresowe: http://pe.gameplace.pl/other/pss2.png

komunikat błędu: http://pe.gameplace.pl/other/pss3.png

 

karta VISA z GE Money Bank

 

co źle wprowadzam?

Odnośnik do komentarza
To jest konto PSN Polskie czy Amerykańskie? lub jeszcze jakieś inne?

polskie...

 

No to jedyne co mi przychodzi do głowy to np.

 

- karta moze potrzebować doładowania gotówki na nią, a żeby dodać kartę do konta PSN, to trzeba mieć powyżej 20ZŁ na karcie (najlepiej dla pewności załadować 25ZŁ), a po dodaniu karty zostanie automatycznie pobrane 1ZŁ (w celach weryfikacyjnych), lecz później (po kilku dniach) zostanie zwrócone

 

Odnośnik do komentarza
To jest konto PSN Polskie czy Amerykańskie? lub jeszcze jakieś inne?

polskie...

 

No to jedyne co mi przychodzi do głowy to np.

 

- karta moze potrzebować doładowania gotówki na nią, a żeby dodać kartę do konta PSN, to trzeba mieć powyżej 20ZŁ na karcie (najlepiej dla pewności załadować 25ZŁ), a po dodaniu karty zostanie automatycznie pobrane 1ZŁ (w celach weryfikacyjnych), lecz później (po kilku dniach) zostanie zwrócone

problem rozwiązany, wystarczyło poczekać więcej jak 24h po aktywacji karty i zadziałało... ale dzięki za chęć pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Mam do was pytanie: czy z polskiej karty kredytowej da rade kupowac rzeczy z amerykanskiego PSstore? Jesli tak, to jak? Bo probowalem na konto US dodac karte, no ale niestety, adresu poprawnego tam sie podac nie da (w koncu mam polski adres).

 

Tak da się. Ja mam kartę kredytową prepaid z WBK - VISA i normalnie obsługiwana jest przez PSS US/HK/JP/PL, tylko sklep UK nie chce mi jej przyjąć, ale to chyba norma, bo słyszałem, że tam u nich to loteria z kartami zagranicznymi.

 

Szczególnie polecam PSS HK, mają bardzo niskie ceny, np Bionic Commando Rearmed 45HKD co wychodzi jakies 25zł :) spora różnica? ;p

 

A jak konto założyć? proste! google > szukaj hotel US > wybierz jakiś hotel > spisz adres > wpisz do swojego konta > profit :) to samo z HK.

 

Co do JP store, to niestety jestem w pracy na nocce więc nie mam dostępu do PS3, jak będę jutro w domu to zobaczę co takiego wypisywałem żeby założyć konto w JP.

Odnośnik do komentarza
Mam do was pytanie: czy z polskiej karty kredytowej da rade kupowac rzeczy z amerykanskiego PSstore? Jesli tak, to jak? Bo probowalem na konto US dodac karte, no ale niestety, adresu poprawnego tam sie podac nie da (w koncu mam polski adres).

 

Tak da się. Ja mam kartę kredytową prepaid z WBK - VISA i normalnie obsługiwana jest przez PSS US/HK/JP/PL, tylko sklep UK nie chce mi jej przyjąć, ale to chyba norma, bo słyszałem, że tam u nich to loteria z kartami zagranicznymi.

 

Szczególnie polecam PSS HK, mają bardzo niskie ceny, np Bionic Commando Rearmed 45HKD co wychodzi jakies 25zł :) spora różnica? ;p

 

A jak konto założyć? proste! google > szukaj hotel US > wybierz jakiś hotel > spisz adres > wpisz do swojego konta > profit :) to samo z HK.

 

Co do JP store, to niestety jestem w pracy na nocce więc nie mam dostępu do PS3, jak będę jutro w domu to zobaczę co takiego wypisywałem żeby założyć konto w JP.

 

Jestes pewny,ze mozesz kupowac na JP Storze?? Zadna karta mi tam nie przeszla.

 

Odnośnik do komentarza
Mam do was pytanie: czy z polskiej karty kredytowej da rade kupowac rzeczy z amerykanskiego PSstore? Jesli tak, to jak? Bo probowalem na konto US dodac karte, no ale niestety, adresu poprawnego tam sie podac nie da (w koncu mam polski adres).

 

Tak da się. Ja mam kartę kredytową prepaid z WBK - VISA i normalnie obsługiwana jest przez PSS US/HK/JP/PL, tylko sklep UK nie chce mi jej przyjąć, ale to chyba norma, bo słyszałem, że tam u nich to loteria z kartami zagranicznymi.

 

Szczególnie polecam PSS HK, mają bardzo niskie ceny, np Bionic Commando Rearmed 45HKD co wychodzi jakies 25zł :) spora różnica? ;p

 

A jak konto założyć? proste! google > szukaj hotel US > wybierz jakiś hotel > spisz adres > wpisz do swojego konta > profit :) to samo z HK.

 

Co do JP store, to niestety jestem w pracy na nocce więc nie mam dostępu do PS3, jak będę jutro w domu to zobaczę co takiego wypisywałem żeby założyć konto w JP.

 

Jestes pewny,ze mozesz kupowac na JP Storze?? Zadna karta mi tam nie przeszla.

 

Na pewno pomyłka, ŻADNA karta nie działa na JPN Store (przynajmniej żadna Polska karta)

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Witam.

Nie mam mozliwosci uzyskanie karty kredytowej a znalazlem taka stronke:

https://www.wirecard.com/wirecard/app

I chce dodac wirtualna karte kredytowa na Polskie konto PS Store. Jedyny problem jaki mam to niepewnosc, bo na tej Wirecard jest jedna waluta: Euro. Czy dodajac Euro na Polskie konto PS Store zostana one zmieniona na PLN'y zgodnie z aktualnym kursem ? I czy w ogole zostana zamienione na pln'y ?

Edytowane przez Mihau_ALU
Odnośnik do komentarza
Witam.

Nie mam mozliwosci uzyskanie karty kredytowej a znalazlem taka stronke:

https://www.wirecard.com

I chce dodac wirtualna karte kredytowa na Polskie konto PS Store. Jedyny problem jaki mam to niepewnosc, bo na tej Wirecard jest jedna waluta: Euro. Czy dodajac Euro na Polskie konto PS Store zostana one zmieniona na PLN'y zgodnie z aktualnym kursem ? I czy w ogole zostana zamienione na pln'y ?

 

Kasa zostanie przewalutowana... jeśli w ogóle Wirecard zadziała z kontem PSS :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...