Opublikowano 7 lipca 200915 l Obecnie 2 raz inFamous evil side a w kolejce czekaja Stranglehold + Red Alert 3
Opublikowano 7 lipca 200915 l Killzone 2 multi gdy mam czas i Sacred 2 gdy muszę od czasu do czasu odejść od konsoli
Opublikowano 7 lipca 200915 l KZ2 online i MS:PR online Poza tym przymierzam sie powoli do Fallouta 3 (poki co zniecheca mnie kaleczny widok TPP i bugi juz w pierwszej godzinie gry <_<)
Opublikowano 9 lipca 200915 l Dead Space - czemu ja w to wcześniej nie grałem? Mega Wypas z Przytupem. Kto nie grał - niech sprawdzi. Polecam. Edit: Z wrażenia zamówiłem sobie Dead Space Downfall na Blu Ray'u (oficjalny animowany prequel do głównej gry). :> Edytowane 9 lipca 200915 l przez POL_SouL
Opublikowano 9 lipca 200915 l FNR 4 - multi rządzi tylko padow szkoda. Wipeuot HD - niesamowicie wyglada, a gra sie jeszcze lepiej.
Opublikowano 10 lipca 200915 l GTA IV -WYMIATA Resistance 2 UNCHARTED fallout 3 Red faction- mozna łatwo sie odstresowac rozwalajac OOOGROMNE mosty,budynki..... WSZYSTKO!!! jesdynie młotkiem... buzz -swietne na impreze
Opublikowano 10 lipca 200915 l inFamous - takiej gry mi było trzeba. Można usiąść na pół godziny - godzinę i zaliczyć parę misji bez konieczności "wsiąkania" w świat gry. Świetne sterowanie daje dużo radości z gry i czuję, że tym razem nie odpuszczę sobie trofeów. Virtua Fighter 5 - w to gram raczej z konieczności aby grając z kumplami nie dać ciała
Opublikowano 10 lipca 200915 l Prototype - można się odstresować ... ^_^ Ratchet & Clank:Tools of Destruction - wszystko za(pipi)iście,ale te checkpointy zaczynają mnie w(pipi)iać Edytowane 10 lipca 200915 l przez MYSZa7
Opublikowano 11 lipca 200915 l Głównie battlefield 1943. Od czasu do czasu gram w LittleBigPlanet, bo staram się zdobyć trofea Play, Share i Booty Master. Nie ma lekko Od biedy włączę Castlevanię SotN a w kącie czekają Final Fantasy VII i pierwszy Resistance. Plus WipEout HD, którego nie włączałem od dłuższego czasu.
Opublikowano 11 lipca 200915 l The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition Naprawdę wciągająca i fajna gra. Jestem po około 20 godzinach gry, a wykonałem jednego questa fabularnego. Jeszcze sporo przede mną więc idę grać.
Opublikowano 11 lipca 200915 l Burnout, a czekam aż wyjdzie jakis porzadny jRPG, bo bieda jest na soniaka bieda.
Opublikowano 12 lipca 200915 l inFAMOUS na 100% (Aktualnie 60%) zmiana płyty Uncharted na 100% zmiana płyty Killzone 2 na 100% i będę grał multi
Opublikowano 12 lipca 200915 l Pykam w K2 na elite i w multi. Czasem pogram w PoP który mnie totalnie zawiódł i strasznie mnie nudzi. Poprzednie części były jakieś fajniejsze Opócz tego Puzzle Quest: Galatrix, Wolf i Bomberman, ale też bez rewelki. Ogólnie nie ma w co grać. Dobrze, że od wtorku zaczynam wakacyjne wyjazdy. Na granie czas będę mieć dopiero we wrześniu tak na prawdę i do tego czasu postaram się już niczego nie kupować co by mieć siano na holiday season. Z ostatnich premier do nadrobienia mam Call of Jaurez i InFamous, ze starszych Bioszoka :o Nie wiem kiedy to ogarne. Ahhhhhhhh ten czas.
Opublikowano 18 lipca 200915 l Prototype -fajniej mi sie gra niz w infamous Fight Night 4 - z bratem, Tyson vs Lenox Grid - drugi raz przechodze - chyba najlepsza scigawka jak jak dotąd wyszła na ps3.
Opublikowano 19 lipca 200915 l Obecnie Command & Conquer: Red Alert 3 - Ultimate Edition za(pipi)ioza
Opublikowano 19 lipca 200915 l Obecnie po raz drugi przechodzę inFamous (tym razem na hardzie i jako zły). Powoli kończę jeszcze Haze.
Opublikowano 19 lipca 200915 l Staram sie zaczac grac w resistance2, bo zalega na regale, a wolalbym wymienic ta gre na cos nowszego xD pomijajac r2, gram jeszcze w bf1943 i whd
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.