Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Niebiański miecz.

 

W całym życiu grałem w tego typu siekanki może 15 minut. Odrzucił mnie pierwszy DMC, dwa God of War'y też. A przygoda z Nariko wciągnęła mnie jak ruchome piaski, nie wiem czy to sprawa super grafiki i animacji, klimatu, świetnej reżyserii czy w sumie dość prostego (ale nie łatwego) systemu walki. PSX chyba słusznie wywołał aferę na pół Europy swego czasu przyznając HS bardzo wysoką ocenę :D Jestem oczarowany

 

 

Odnośnik do komentarza

Powrót do Uncharted 1, w dwójkę jakoś na razie nie mam ochoty grać, bo ostatnio kończyłem ją chyba w lipcu.

 

A jednak zdanie zmieniłem i znowu ogrywam dwójkę. :whistling: Z rozpędu już zaliczyłem Borneo. Przy okazji mając obraz jedynki w pamięci, widzę jeszcze lepiej, jak dwójka jest bardziej dopakowana akcją, nie wspominając o oprawie. Gra ma rok na karku, a wizualnie zjada w zasadzie wszystko, nawet Kratos nie daje rady, chociaż i on ma kilku genialnych scen. To jest mega killer w który chce się grać. Jak dla mnie najlepsza gra akcji obok Resident Evil 4, trzyma wysoki poziom od samego początku do końca i co chwilę serwuje coś nowego.

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie 5 minut temu też skończyłem Borneo heh. True niszczy ta gra; swoją drogą śmieszne, że mija rok a właśnie tylko GoW3 zbliżył się oprawą do U2 a jeszcze lepsze, że z grafiką idzie w parze praktycznie wszystko: gameplay, muzyka, postacie, fabuła jak na przygodówkę, humor, akcja.

 

Ideał 10/10.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Od dawien dawna nie miałem takiej sytuacji żebym brał się za 'masterowanie' jakiejś gry ale przy Heavenly Sword zawziąłem się i staram się po przejściu gry zdobyć co najmniej przyzwoitą ilość glifów (czy jak tam się te znaczki zowią) i poodkrywać jak najwięcej stuffu z Nariko i tą całą bandą towarzyszących jej w grze popaprańców.

 

A w kolejce czeka Heavy Rain, na które na razie nie mam czasu więc pobawiłem się tylko z Panem wypychaczem zwięrzątek i niestety co się od razu w uszy rzuca to IMO dość zwalony dubbing Madison :confused:

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zacząłem przygodę z Batmanem i póki co podoba mi się bardzo.

 

Teraz chciałem odpalić Heavy Rain, ale włączyła mi się jakaś aktualizacja, która ma ponad 1GB, więc sobie poczekam <_<

zapewne ta dodajaca obsluge PS Move.

 

Ja w chwili obecnej gram w Black Ops'a - single krociutki i na raz, teraz sieje zadyme w multi :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...