Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrywam sobie rekreacyjnie w dwie gry z gatunku 'tych jajcarskich':

- Saints Row: The Third- jak dla mnie zabawa lepsza niż GTA4- płytka ale luźna, niewymagająca i efekciarska.

- wspomniane parę postów wyżej Shadows of The Damned- ok, gameplay śmierdzi późnymi latami 90tymi tak mocno, że aż trzeba uchylać okno, ale IMO kozacki klimacik dość skutecznie to maskuje. Pod względem humoru i dubbingu mistrz :D

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

Shank 2. Już nie robi takiego wrażenia wizualnie jak poprzednia część, ale nadal gra się fajnie. Za mało jest jednak nowych broni i dalej nie ma żadnego rozwoju postaci, czy broni. Trochę lipa, bo po co w takim razie używać słabych pistoletów, czy miecza, kiedy można cisnąć z lepszymi zabawkami typu piła, czy sztylety do rzucania.

Odnośnik do komentarza

Little Big Planet skończone z laską - co się nawkur.wiałem w levelu Bunkier z tym wielkim kołem to moje. Masakra. W parę osób to jużciężko to przejść - musiałem samemu, żeby kamera była dobrze wycentrowana. nie spodziewałem się takiego hardkoru w końcówce LBP. Ogólnie bezwładność i sterowanie szmaciankami (zmiany planów) to nie najmocniejsza strona tej gry. Ogólnie 8/10 (dla grających par 8+/10). Pozdrawiam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dead Space 2 na poziomie trudnosci Hardcore, zeby zdobyc ostatnie trophy "Hard to the Core" i jest jazda :) Gra nie jest juz zabawa, nie ma beztroskiego parcia naprzod, nie ma checkpointow. Giniesz (a giniesz nader czesto) i powrot do osatniego sejwa, 2 godziny gry na marne. Sam sie dziwie, ze mam jeszcze na to cierpliwosc :)

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Cisnę w mafie 2 i jestem pozytywnie zaskoczony, bo dawno nie zdarzyło mi się, bym został tak porwany przez fabułę i zauroczony postaciami. gameplayowo jest to kupa bo to klon gta ( ch.ujowe strzelanie, śmiganie z punktu a do b i milion znajdziek included) ale muza, klimat, fabułka i bohaterowie sprawiają, że platynę zrobię z nieukrywana przyjemnością (no, może pomijając znajdzki bo za to tej gry nie kochciam)

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...