Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Też nadrabiam zaległości a mam ich w cholerę.

 

Army of Two 40th Day.

 

Jedynkę przelazłem na 360 i wspominam jako bdb strzelaninę TPP, rzemieślniczą robotę ale trzymającą poziom. MIała ode mnie wtedy 8-/10.

Dzisiaj zacząłem dwójke. Skończyłem etap w zoo i co mogę powiedzieć. Spodziewałem sięco najmniej tego samego tylko w lepszym wydaniu i niby to jest ale - jak odpaliłem to normalnie załamka. Pierwsze levele w wieżowcach:

 

- śreeednia wręcz słaba oprawa graficzna, biednie strasznie wyglądają początkowe levele, w zoo jest lepiej ale... i tak spodziewałem się więcej. Chociaż to bym zniósł jeszcze, ale

- brak antyaliasingu w tej grze zabija!ząbki wszędzie *jakaś niska rozdziłka do tego ?? ogień zrobiony na poziomie ps2...

- tragiczne spadki płynności!! ta gra przy tej oprawie nieraz to normalnie klatkuje....większa zadyma i szok...

- brak opcji regulacji audio w grze?? wtf dźwięki z muzyką na jednostajnym poziomie, karabin strzela jak zabawkowy, do tego przy zbieraniu pięniedzy odgłosy jakby strzałów- kto to wymyślił?? opóźnienia dźwięku do obrazu bardzo częste.

 

Normalnie czuję się jakbym grał w jakąś betę a to polskie wydanie. Gra gorsza w cholerę od jedynki jak na razie. I do tego na starcia dostajemy levele wywołujące odruch wymiotny,

 

Panowie czy ta gra jest ogólnie tak c(pipi) skodowana, nie zoptymalizowana wogóle czy wersja na PS3 jest taka niedorobiona?? Normalnie gram tylko, żeby odhaczyć tytuł i z sentymentu do Riosa i Salema. Grał ktoś w dwójke na 360? 6-/10. Dla mnie zawód straszliwy. Dobrych shooterów z coverem nigdy nie za wiele a tu taki zonk...

Odnośnik do komentarza
Gość Drozdoo

Uncharted 3 - kampania ukończona, multi liźnięte.. Super przygoda, szkoda tylko ze względem dwójki niewiele tu nowego..wiadomo, niektóre akcje wypalają gałki oczne ale w moim odczuciu lepszym sequelem w zeszłym roku był Batman gdzie rozwinięto i dołożono masę pomysłów..a grając w U3 czułem sie jak podczas kampanii w Gears of War 3 gdzie intensywna akcja zapiera dech ale mimo wszystko to za mało:) dlatego wydaje mi się ze juz trzeba dać Drakeowi odpocząć:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak and Daxter Trilogy, a właściwie pierwsza część w którą wcześniej nie grałem. Gra jest fajna, nawet bardzo fajna, jednak Jak II najbardziej mi się podobał (właściwie od tej gry zacząłem przygody z Jakiem i w tamtych czasach wgniotła mnie w fotel). To co bardzo w pierwszym Jaku mi się spodobało to ilość platformera w platformerze (no i że w wielu momentach dla mnie Crashem zalatywało smiley.gif).

Odnośnik do komentarza

Mam ps3 !!! ... na 2 tygodnie : ( Kilka gier wala się na półce(U3, B3, GT5, NFS jakiś), a poważniej pograłem tylko w przygody Drake'a. Do reszty mnie ZUPEŁNIE nie ciągnie. Nie wiem czego to kwestia - może tego, że nie mam neta(serio, do wielu gier motywatorem były pucharki nabijane na profil), świadomość, że mogę nie zdążyć nacieszyć się grą(tu szczególnie wskazałbym na GT5) czy Mass effect 2 na kompie, który póki co deklasuje w/w w przedbiegach. Sam Uncharted 3 póki co NICZYM mnie nie zaskoczył. Żmudne powielanie wszystkiego co było w poprzednich częściach, nawet grafika nie robi już takiego wrażenia. Gra wydaje mi się brzydsza niż dwójka -_- To dopiero chyba 12 rozdział - może gra się rozbryka.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Hmm.. wczoraj dorwałem Mass Effect 3 i wziałem do tego w ramach ogarniania resztek zaległych tytułów Motorstorm Apocalypse. Rezultat? ME3 nadal leży nie ruszone, a powoli kończę główny tryb w Apocalypse :) Świetny ©arcade, polecam fanom tych klimatów!

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj zacząłem przygodę z Ninja Gaiden 3. Piękna rzeźnia, krew tryska po pokoju. Gra ma swoje wady i nie zachwyca jak poprzednie części, ale na szczęście Tecmo nie zepsuło najważniejszego, systemu walki. I dlatego dla fanów slasherów jest to must have. Co ciekawe wersja na PS3 wyszła lepiej niż na klocka (zakładając że wierzymy Lens of Truth).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...