Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrywam sie w nowego Mortal Kombat - wciagnal mnie do tego stopnia, ze jakos nie moge skonczyc Far Cry 3 i nawet jak juz odpale to jakos nie chce mi sie w niego grac, wole Mortala.

Nowy Mortal jest bardzo rozbudowany, wiec jest co robic - jesli ktos jeszcze nie gral to polecam !

 

Poza tym w miedzyczasie (ostatnio mniej ze wzgledu na MK) po raz drugi przechodze Dead Space - tym razem na new game +. Mam co prawda druga czesc, ktora juz czeka, ale jedynka tak bardzo mi sie spodobala, ze postanowilem przejsc po raz kolejny - ma niesamowity klimat.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Tomb Raider - uwielbiałem stare TR, uwielbiam i nowe. Dokładnie tego się spodziewałem - nie fajerwerków i bitej śmietany, ale dobrze wykonanego rzemiosła w wydaniu CD. Na razie nie zawodzę się, ale platyny, które są ostatnio dość popularne u mnie, nie zamierzam wbijać. Za dużo ambarasu z rzeczami, które niekoniecznie mi się w grze podobają.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj również w BioShock Infinite. Wspaniała gierka, warto było kupić na premierę. Czuć że to dzieło z duszą stworzone przez prawdziwych artystów. Columbia zachwyca tak samo jak Rapture. Ciekawe miejscówki ociekają klimatem. A jakie jest oświetlenie w tej grze. Poczciwy Unreal 3 znów dał radę. Fabuła póki co toczy się spokojnie. Tradycyjnie poznajemy historię słuchając nagrań i badając każdy zakamarek. A Elżbieta faktycznie wymiata i zapisze się w historii gier.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem wreszcie Assassins Creed III :D jestem w 4. rozdziale. Fabuła jak na razie bardzo mi się podoba, podoba mi się również konstrukcja świata, widoki, zachowania przechodniów i wiele drobnych szczególików. Nie podoba mi się sterowanie, błędy, walki i pozorna swoboda. Zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Wracam niedługo do pięknych czasów PS2, oczywiście w odświeżonej wersji HD.

 

MGS3 + Okami  :wub:

 

I nie, nie buntuję się przeciwko "nowościom". Na takiego Bioshocka: I zwyczajnie brakuje mi obecnie kasy. Najbardziej cieszy mnie to, że wspomnienia o w/w mam mocno zamazane(kiedy to było? 2005 - 2007 rok!), tak więc obcowanie będzie jeszcze bardziej intensywne  :wub:

 

XM. - fixed! Na Re4 też przyjdzie czas. 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Okami w EU to początek 2k7, MGS3 natomiast prawidłowo, 2005 rok. Do kolekcji kozaków z poprzedniej generacji brakuje jeszcze tylko RE4HD :)

Cisnę MGR:Revengeance, właściwie dopiero zaczynam i jak na razie bez podniety, oby więcej niż tylko bossowie dawali radę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...