Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, gram od miesiąca w COD4 ale wstyd się przyznać nie wiem jednej rzeczy, mianowicie czy helikopter można rozwalić tylko za pomocą RPG, czy też może zwykłym karabinem jak będę długo strzelał to też go zniszcze ?

 

Jeśli mamy jakiś ciężki karabin przy sobie to i w pojedynke można go uziemić. 1 rakieta + ciężki karabin dadzą mu radę. Jak się ludzie zgrają i kilku (lub lepiej kilkunastu) zacznie ostrzał to jego zestrzelenie trwa moment.

Odnośnik do komentarza

Tylko z tą punktacją to bym nie przesadzał, jeśli była by za wysoka to taki śmigłowiec stanowił by cel nr 1 i jego użycie nie miało by większego sensu.

Można zamiast tego wprowadzić np obronę przeciwlotniczą(za jeszcze wiekszy streak). Ktoś z przeciwnej drużyny daje nalot a ty zanim przylecą odrzutowce aktywujesz je i obserwujesz jak pikują w glebę hehe.

Odnośnik do komentarza
Niech sie z tym pospieszą.Ja na razie czekam na patcha,bo jak tu grać jak co chwila odejmuje

No właśnie zainstalowałem patcha 1.2 (wersja US) i chyba znowu jest podział na serwery bo mam wrażenie, że częściej trafiam do gier gdzie mam tylko 2 kreski...

 

EDIT: Czyżbym był jednym z pierwszych który go pobrał?? Bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego patcha... co usprawnił itp.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

No i gracze posiadający wersję z usa doczekali się patcha nr 1.2.

Do czasu kiedy podobny pojawi się w Europie znowu nie będzie można grać pojedynków z graczami posiadającymi palowskie wersje CoD4(sprawdzone,bo chyba 20 razy próbowałem się połączyć).Ehh czyli znowu regionalizacja,mam nadzieję,że znowu nie będzie trzeba tak długo czekać na łatkę dla Europy.

 

Co do tej pory zauważyłem

-znaczek Infinity Ward podczas wgrywania plansz

-podczas rozgrywki,wciskamy select i za pomocą opcji Mute możemy wyciszyć kolesi(KONIEC z idiotami ryczącymi przez headsety)

-nowe punkty respawnu na planszach

-nowe animacje "kamery zabójstwa"(np kamera z granatu :) )

 

-nie poprawi wg mnie najważniejszego dalej jest "host ended game" ;) po cichu liczyłem,że wkońcu gdy host opuści grę ktoś inny przejmię jego rolę i nie trzeba będzie kończyć rozgrywki

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
No i gracze posiadający wersję z usa doczekali się patcha nr 1.2.

Do czasu kiedy podobny pojawi się w Europie znowu nie będzie można grać pojedynków z graczami posiadającymi palowskie wersje CoD4(sprawdzone,bo chyba 20 razy próbowałem się połączyć).Ehh czyli znowu regionalizacja,mam nadzieję,że znowu nie będzie trzeba tak długo czekać na łatkę dla Europy.

 

Co do tej pory zauważyłem

-znaczek Infinity Ward podczas wgrywania plansz

-podczas rozgrywki,wciskamy select i za pomocą opcji Mute możemy wyciszyć kolesi(KONIEC z idiotami ryczącymi przez headsety)

-nowe punkty respawnu na planszach

-nowe animacje "kamery zabójstwa"(np kamera z granatu :D )

 

-nie poprawi wg mnie najważniejszego dalej jest "host ended game" :( po cichu liczyłem,że wkońcu gdy host opuści grę ktoś inny przejmię jego rolę i nie trzeba będzie kończyć rozgrywki

(pipi) nie patch, a nie można grać na europejskich serwerach i nie ma szans cos ugrać...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...