Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

@Litwin PL

Myslalem ze latasz z M4?:P ja nadal nie mam koncepcji jak sie ustawic na perkach,

niestety mi cos nie idzie do tego jak daje tlumik to ta bron nadaje sie w szybkiej grze tylko prawie ze do zwarcia i bardzo bliskiej odleglosci oraz drastycznie spada skutecznosc przez tlumik, musze sie chyba nauczyc celowac w glowe nadal mam manie walenia w tulow:)

chyba przerzuce sie na MP4 i bede ja cwiczyl dzis moze znow sie spotkamy:)

pamietaj ze rozgrzewam sie kolo 10 meczy:)

 

btw

link z poprzedniego postu nie dziala, chetnie bym sie wciagnal do jakiegos teamu bo tryb mercenary juz zaczyna meczyc tam kazdy sobie gra...

Odnośnik do komentarza

Nie jestem może znanym user'em, ale pomysł jest co najmniej bardzo dobry i chętnie się dołacze.

Co prawda aż do wyjścia pacz'a nie mogłem grać i muszę się znowu wkręcić, ale ogólnie całkiem dobrze mi idzie :]

 

A tak btw - działają invite'y? Bo nie miałem okazji sprawdzić, a wcześniej tylko raz mi się udało do kogoś dołaczyć.

Odnośnik do komentarza

dzialaja poprawnie:)

 

Maiden czemu pisze ze mam brak dostepu do tego dzialu?

 

jungi- z perkami jest roznie - zalezne od upodoban. Ja mam zawsze miny, zwiekszenie mocy broni i granacik posmiertny- praktycznie dla kazdej klasy. tlumik jest nieprzydatny juz lepiej montowac red dota na kazdej broni, i to tego zwyklego bez lupy. Z czsasem przy odrobinie wprawy ustrzelisz kazdego z kazdej odleglosci.

 

Co do broni to goraco polecam M16. Moze na poczatek jest z nim ciezko ale z czasem staje sie najlepszy na praktycznie kazdej mapie.

Edytowane przez Jakim
Odnośnik do komentarza

@ramzes 1981

Nie sadze z tego co pamietam byly testy tych tv na hdtvpolska i zdecydowanie gra to lepiej po hdmi, ale generalnie te starsze lcdki graja lepiej po componencie...

 

@Litwin PL

Stealth assassin? gery ci sie nie pomylily?:whistling:

Ja widzialem twoje stealth assassin hehe kula w leb i do piachu, fajnie wyglada zolnierz w cichobiegach?:rolleyes:

 

Tlumik znacznie obniza zasieg i do tego skutecznosc broni M5 musze pakowac w delikwenta tyle bulletow ze masakra (ciagle nie moge sie przestawic na celowanie w czache), choc to tez zalezy czasem stane na chwile i wale z daleka jak ze snajpery ale to na prawde trzeba miec fuxa zeby w baniak trafic:)

 

co do perkow, kazdy gra po swojemu, ostatnio bawie sie minami, wlaczam dopalacz do dreptania i zdrowie (bo zdrowie to podstawa:))

 

m16 mnie wpienia swoja czkawka, ale skuteczny jest to prawda, paradoxalnie na razie najlepiej mi sie gra M5 zabojcza bron na krotkim dystansie,

 

z tego co widze z killcama czasem to ludziska lubia walic power na maxa w rpd albo m60e4 i nie podchodza, ale dla mnie to tacy kamperzy

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie z prosem pograć to zapraszam: dasio_PL :) Nie no żartowałem oczywiście, ostatnio idzie mi po prostu katastrofalnie, nie wiem czy to wina tych paskudnych lagów czy po prostu tak sobie tłumaczę swoją słabość :P Tak czy siak czekam na zaproszenia i chętnie z rodakami popykam bo rzadko mam okazję!

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
tlumik jest nieprzydatny juz lepiej montowac red dota na kazdej broni, i to tego zwyklego bez lupy. Z czsasem przy odrobinie wprawy ustrzelisz kazdego z kazdej odleglosci.

 

Oj jak czasami zapodam tłumik i perka na niewidzialnosc przez OAV przeciwnika to

ponabijam trochę punktów. A czasami dostaję w du.pę aż miło i przesiadam się na standardowe wyrzynanie :)

 

Ostatnio trochę coda zaniedbałem, nawet assassin leży nie skończony. W weekend i przyszłym tygodniu postaram się ponabijać trochę fragów, zwłaszcza że patch wyszedł (na razie tylko raz zagrałem na patchu i sie pozytywnie zaskoczyłem, już chciałem w przerwie na szukanie serwera herbatę zrobić a tu, hop i już w grze :P )

Odnośnik do komentarza

Zauwazyl moze ktos ze po tym patchu cos sie spierd.....owszem szybko znajduje mecz jest ok.Ale czesto mi sie teraz zdaza ze strzelam w goscia a mu nic nie jest odwraca sie i posyla mnie do piachu JEDNYM strzalem zdaza sie to czesto wczesniej tego nie bylo nie az w takiej skali jak teraz jest to niesamowicie denerwujace moj pad najbardziej o tym wie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...