Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze że branie tyle kasy za 4 mapki to dla mnie (pipi)stwo,nie dość że powinni to robić free,żeby wydłużyć gre w online to jeszcze dodatkowo premiowali tych co je zakupili.A najbardziej mnei wkurza że zamiast na komercje się nastawiać to by w końcu poprawili ten online na PS3,bo są dni że się grać nie da

Odnośnik do komentarza

Ale w tych czasach i w dodatku na konsole, gracze niestety nigdy nic za darmo nie dostaną, jeszcze tylko brakuje aby za kilka miesięcy wydali kilka nowych broni i każą za to wybulić np. 29 zł. Takie mapki powinny kosztować około 10 góra 15 zł a po drugie zakup powinni umożliwić wszystkim "graczom". Ale jest jak jest i żadne narzekanie nie może teraz tego zmienić. Każdy producent gier chce zarabiać coraz więcej

Odnośnik do komentarza
Ale w tych czasach i w dodatku na konsole, gracze niestety nigdy nic za darmo nie dostaną, jeszcze tylko brakuje aby za kilka miesięcy wydali kilka nowych broni i każą za to wybulić np. 29 zł. Takie mapki powinny kosztować około 10 góra 15 zł a po drugie zakup powinni umożliwić wszystkim "graczom". Ale jest jak jest i żadne narzekanie nie może teraz tego zmienić. Każdy producent gier chce zarabiać coraz więcej

 

 

Ja po cichu liczylem, ze mapki beda kosztowac w okolicach 20-25 pln i niemilo sie zaskoczylem. A co widzisz poprzez, jak to napisales:

a po drugie zakup powinni umożliwić wszystkim "graczom".

?

 

Opcja poprzez PS Store jest chyba najodpowiedniejsza i nie widze na ta chwile innej...

Odnośnik do komentarza
Powiem szczerze że branie tyle kasy za 4 mapki to dla mnie (pipi)stwo,nie dość że powinni to robić free,żeby wydłużyć gre w online to jeszcze dodatkowo premiowali tych co je zakupili.A najbardziej mnei wkurza że zamiast na komercje się nastawiać to by w końcu poprawili ten online na PS3,bo są dni że się grać nie da

 

Zgadzam się z Tobą co do jakości online! Właśnie wczoraj późnym wieczorem takie wianki się działy że się zastanawiałem czy mi przypadkiem przepustowości łącza nie zmniejszyli do 56kbps! Teleporty, dwa magazynki żeby ubić gościa....cuda po prostu <_<

Odnośnik do komentarza

Mam 2 kredytowki i za h... nie moge ich dodac, pisalem do sony i standardowo olali geje z czego jedna Mastercard wporzo sa, rozwiazaniem sa zdrapki ale o nich na razie cisza nawet na US jedynie JAP daje rade i tamze korzystam...

 

@Litwin,

A co tam sie dzieje tobie z tym onlinem? u mnie od nowego pacza juz wszystko smiga, czasem zdazy sie uwalic kogos w locie ze 2-3m obok ale do tego przywyklem, gorzej jak tak gine, zchodze z lini strzalu a po sek zgon...

 

mapki to przypal nie dosc ze duzo kasiory, to dla mnie totalne dno, moze od biedy creek przejdzie reszta jakas nieciekawa...

 

Teraz pomyslcie ile ludzi zaplacilo za Variaty Paka a ile tam gra:) pewnie ze 4x wiecej:)

 

pozdroofka

 

ps Litwin

cos nie mozemy sie wstrzelic na wspolna siekane slyszalem, ze dostajesz teraz w chacie oczoplasu?:)

Odnośnik do komentarza
ja widzę inna i lepszą, zdrapki. Mieli je wprowadzić a tu "kiszka". Przecież nie każdy posiada kartę debetową, dużo osób nie kupuje rzeczy z pss store właśnie z tego powodu. Nie powinni robić jednej i tylko jednej opcji do korzystania ze sklepu, wdg mnie to jest duzy minus.

 

 

żaden problem

załóż sobie konto w Inteligo czy mbanku nie trzeba żadnych papierów o zarobkach

only 18 lat

 

ps można jakoś umówić się na meczyka z rodakami

 

mój nick psn to: goggypl

 

zawsze grywam 20-24, a w święta to i cały dzień nawet :pifpaf:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

hej

Panowie i Panie - ostatnio zwróciłem uwagę, że podczas gry w COD4 konsola potrafi wejść na tryb 'odkurzacz' i naprawdę głośno chodzi. dodatkowo nagle pojawia się 'connection interrupted' i zrywa grę.

 

nie mówię już o tym, że bardzo mało ludzi znajduję do grania (potrafię być sam i czekać na innych playerów)

 

u Was podobnie ?

Odnośnik do komentarza

Ja mam 40gb PS3 i u mnie przy praktycznie każdej grze wentylator zwiększa obroty.O ile nie wiem...choć góra będzie to 3 bieg (1 to bieg przy włączeniu konsoli) o ile nie nawet 2.W każdym razie na pewno nie chodzi jak odkurzacz wtedy pomimo tego ,że staje się głośniejsza.Gdy mam włączony głos w tv i coś dzieje się w mieszkaniu to jej nie słyszę.A co do connection interrupted to niestety tak czasem jest choć mi przydarzało się to sporadycznie ,a grę mam od grudnia.Choć może coś teraz się pogorszyło bo od maja i premiery GTA4 w CoD4 grałem łącznie może 2h.

 

 

Odnośnik do komentarza
hej

Panowie i Panie - ostatnio zwróciłem uwagę, że podczas gry w COD4 konsola potrafi wejść na tryb 'odkurzacz' i naprawdę głośno chodzi. dodatkowo nagle pojawia się 'connection interrupted' i zrywa grę.

 

nie mówię już o tym, że bardzo mało ludzi znajduję do grania (potrafię być sam i czekać na innych playerów)

 

u Was podobnie ?

 

Tryb odkurzacza mamzawsze po jakis 20-30 min gry w calla, az do samego konca gry :) "Connection interrupted" pojawia sie nei z winy konsoli, ale neta lub hosta.

Co do małej ilości graczy, TUTAJ mozesz znalesc smietanke polskiej sceny Call'a, ktora z dnia na dzien sie powieksza :)

Odnośnik do komentarza
No to chyba masz nie cos z netem.. graczy jesy bardzo duzo .. sekund i pelny serwer. Connection interupted wyastepuje rzadko, i tylko wtedy jasli ja lib host ma problem z połączeniem. A odkurzacz mi sie nie włacza... :)

 

no dlatego właśnie pytam co i jak - zwłaszcza, że takie coś pojawia mi sę tylko w COD4 i to może od tygodnia... Po drugim z rzędu connection interrupted wlazłem przez ps3 na pierwszy lepszy speed test i było ok - 800kb/s download, 220upload (czyli jako tako działająca przez router wifi neo 1mb) - więc łącze raczej jest ok.

 

A czy na wszystkich trybach macie grę od ręki? bo ja z reguły gram na mercenary team deathmatch i tam jest różnie.

 

a odkurzacz mnie zastanawia - mam to od tygodnia tylko na COD4 (wersja 40GB). GTA4 czy dema chodzą super. Może po prostu w mieszkaniu mam cieplej i stąd takie jajca :-)

Odnośnik do komentarza
a odkurzacz mnie zastanawia - mam to od tygodnia tylko na COD4 (wersja 40GB). GTA4 czy dema chodzą super. Może po prostu w mieszkaniu mam cieplej i stąd takie jajca :-)

 

Prawdopodobnie.Konsola wdmu(pipi)e powietrze z zewnątrz i na pewno jest różnica w tym czy ma ono 21C(tak zazwyczaj mam w pokoju w normalne pory roku) czy 26C jak mam teraz

Odnośnik do komentarza

Zaczełem grać w COD4 na Veteranie i dzisiaj w misji w Prypeci miałem beczną sytuacje.Na samym poczatku wywołałem strzelanine,załatwiłem wszystkich kolesi i psy i wychodze i widze że mój kompan stoi za drzewem,ok.1,5 m od niego wróg i strzelają do siebie przez drzewo :P wyłem z tego,szkoda że nei ma opcji robienia filmiku

Odnośnik do komentarza
a odkurzacz mnie zastanawia - mam to od tygodnia tylko na COD4 (wersja 40GB). GTA4 czy dema chodzą super. Może po prostu w mieszkaniu mam cieplej i stąd takie jajca :-)

 

Prawdopodobnie.Konsola wdmu(pipi)e powietrze z zewnątrz i na pewno jest różnica w tym czy ma ono 21C(tak zazwyczaj mam w pokoju w normalne pory roku) czy 26C jak mam teraz

 

masz rację. dziś grałem i już wszystko było jak dawniej - cisza i spokój. zastanawiałem się co różni dzisiejszy dzień od poprzedniego i doszedłem - obok okonsoli stoi LCD Samsunga 40", a obok niego stał włączony wiatrak, który elegancko kierował rozgrzane od matrycy powietrze na konsolę...

 

uh wesoło się grało :-)

Odnośnik do komentarza

trzy dni temu zmeczony czekaniem na mgs4 podlaczylem po raz pierwszy ps3 do sieci. zagralem w cod4 i powiem jedno, jest to za(pipi)iscie uzelazniajaca gra. nie mozna sie oderwac. patent z tworzeniem wlasnego wojaka to po prostu strzal w 10. nie ma przez to monotonii. fajnie tez pomysleli z chalengami, nic tak nie cieszy jak kolejny level i nowa bron lub kamuflarz. gram od 3dni i jak na razie mam 33level.

szczerze mowiac to nie sadzilem ze granie na konsoli przez neta moze byc takie wciagajace. zawsze myslalem ze grac po necie to tylko na PC. ile razy smialem sie z kolesi ktorzy grali na swoich nedznych konsolkach z padami w reku i grali w gry pokroju cod czy tez halo. po ostatnich wrazeniach musze wszystko odszczekac bo to co sie dzieje w tej grze to nawet cs sie chowa.

zdziwilem sie tez jak dobrze gra sie na padzie, kontrola postaci jest naprawde imponujaca. nie ma mowy o staniu w miejscu i celowaniu jak kaleka. jak ktos nie gral w ta gierke online to szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie w 100% ze uzaleznia. Ja jakies 3 miesiace temu kupilem cod4 i wciagu paru dni skonczylem single ktory jest wy...ny w kosmos. Ale jak zasiadlem do multi to do tej pory nie moge sie uspokoic. Moja dziewczyna jak slyszy komende ``CAPTURE THE OBJECTIVE`` dostaje szalu hehe :wkurzony:

Najczesciej cisne w domination i headquaters.Mam 20 poziom w dugim presige`u.

Jak ktos gra czesto wieczorami i ma headset to niech wysle zaproszenie na ID szusak. :crazy:

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam BARDZO PILNE PYTANIE:

 

Mam gre CALL OF DUTY 4 (kupiona w USA) chcialbym grac z ludzmi z EUROPY w tym z bratem ktory kupi pewnie wersje EU

 

1. Czy jest to mozliwa gra na serwach w EU gra z USA ?

2. Czy jest mozliwa gra razem na wybranym przez nas serwie czy wrzuci byle gdzie?

3. Czy majac lacze 1mb (ja), 512kb(brat) bedziemy mieli lagi?

4. Ktora wersja bardziej laguje? Czy gra na serwach w USA oznacza wyzsze pingi?

 

BARDZO DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam BARDZO PILNE PYTANIE:

 

Mam gre CALL OF DUTY 4 (kupiona w USA) chcialbym grac z ludzmi z EUROPY w tym z bratem ktory kupi pewnie wersje EU

 

1. Czy jest to mozliwa gra na serwach w EU gra z USA ? Do końca nie wiem na 100% ale mają wersje US COD-a jeśli będziesz hostował to na serwerach US, ale nie ma podziału gracze z US grają z EU normalnie

2. Czy jest mozliwa gra razem na wybranym przez nas serwie czy wrzuci byle gdzie?Tak bez problemu zagracie razem (wysyłasz invajta/dostajesz invajta) i dopiero szukacie gry. Jeśli chodzi Ci o swobodne wybieranie serwerów zapomnij to nie PC :)

3. Czy majac lacze 1mb (ja), 512kb(brat) bedziemy mieli lagi? I tu zaczynają się schody :) Ja mam 1 MB i dobrze "śmiga" ale to tylko i wyłącznie zależy kto hostuje grę. Nie raz uświadczysz takie lagi, że krew Cię będzie chciała zalać :) W Twoim przypadku jest jeszcze misza-masz z wersjami coda Ty US - brat EU więc może być różnie.

4. Ktora wersja bardziej laguje? Czy gra na serwach w USA oznacza wyzsze pingi? Jeśli mieszkasz w EU i łączysz się z US to chyba logiczne, że a raczej napewno przy 1MB będziesz miał LAGI (nie zawsze:))

 

BARDZO DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...