Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Już jutro ! Ciekawe jaka cena ?

 

PS3 DOWNLOADABLE CONTENT IS COMING!

 

Great news Charlie Oscar Delta!

 

The Call of Duty 4: Modern Warfare Variety Map Pack for PS3 will be available on the PlayStation Network on Thursday, April 24th for both North America and Europe!

 

Additionally, there will be a PS3 Variety Map Pack Double XP Weekend Extravaganza! Enjoy Double XP all weekend for both continents from 12:01 AM GMT on Friday, April 25th to 11:59 PM PDT on Sunday, April 27th. We are also making Friday, April 25th a "Play with the Devs" day. The Infinity Ward team will be playing online on Friday, April 25th from 11AM to 2PM PDT and from 5 PM to 8 PM PDT.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Już jutro ! Ciekawe jaka cena ?

 

PS3 DOWNLOADABLE CONTENT IS COMING!

 

Great news Charlie Oscar Delta!

 

The Call of Duty 4: Modern Warfare Variety Map Pack for PS3 will be available on the PlayStation Network on Thursday, April 24th for both North America and Europe!

 

Additionally, there will be a PS3 Variety Map Pack Double XP Weekend Extravaganza! Enjoy Double XP all weekend for both continents from 12:01 AM GMT on Friday, April 25th to 11:59 PM PDT on Sunday, April 27th. We are also making Friday, April 25th a "Play with the Devs" day. The Infinity Ward team will be playing online on Friday, April 25th from 11AM to 2PM PDT and from 5 PM to 8 PM PDT.

 

Cena dla US to 9.99$. Znając realia czuje, że cena dla nas będzie minimum 25PLN - max 30PLN. "Najwięcej" zarabiamy więc "kara musi być" :) Wbrew średniemu kursowi 1$= 2.13PLN

 

Odnośnik do komentarza
jak mam konto PS na ameryke to nie bedzie problemow gdy sciagne paczke z europejskiego PSS?

 

albo jak sciagne z konta euro i odpale paczke na koncie amerykanskim?

.

 

 

Konto - kontem :) Najbardziej liczy się to jaką masz wersje CODa jeśli US to tylko zakup map z US PSStore, jeśli masz CODa EU to tylko z EU PSStore. Inaczej nie zatrybi

 

Odnośnik do komentarza
Ma ktos juz moze nowe mapki ?? Prosze o relacje bo niestety ich nie zobacze az do 18tej, bo w pracy jestem :/

No właśnie ja nie widzę żadnych map niestety....

 

Edit: http://www.ps3fanboy.com/2008/04/17/ps3-ca...olid-release-d/ News o mapach z którego wynika, że Europa dostanie Map Pack dopiero 1 maja... ja mam wersję US na szczęście.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Na razie najlepsza mapa jak dla mnie to creek :) Pierwszy mecz, barret i 16 kill streak :D Skończyłem ze statami 17-0-1 :) Nie było mi dane jak na razie zagrać na tej mapie "treningowej" ale reszta też jest bardzo fajna. A tak wracając do poprzedniego tematu, to kiedy ten mecz PE vs. POL i na jakich zasadach? :) Pozdrawiam. P.S. Ja po prostu kocham zdejmować frajerów ze snajperki :P

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza
E, no mam nadzieję, dla że wszystkich. A co do patcha to nigdzie żadnego infa o tym nie ma. Na PALowej wersji ów patch również dziś się pojawił.

 

Tak swoją droga- wiadomo coś o tym czy mapki można dzielić na użytkowników?

 

Z tego co wiem mapki można dzielić na użytkowników. Patch 1.38 (EU) wyszedł wczoraj dodaje playlisty gdzie pojawia się: TDM Variaty Mappack, Team Objective i hardcore team objective. Pewności nie mam ale 2 x XP jest właśnie chyba tylko na nowych mapach ale ręki uciąć sobie za to nie dam :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...