Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam BARDZO PILNE PYTANIE:

 

Mam gre CALL OF DUTY 4 (kupiona w USA) chcialbym grac z ludzmi z EUROPY w tym z bratem ktory kupi pewnie wersje EU

 

1. Czy jest to mozliwa gra na serwach w EU gra z USA ? Do końca nie wiem na 100% ale mają wersje US COD-a jeśli będziesz hostował to na serwerach US, ale nie ma podziału gracze z US grają z EU normalnie

2. Czy jest mozliwa gra razem na wybranym przez nas serwie czy wrzuci byle gdzie?Tak bez problemu zagracie razem (wysyłasz invajta/dostajesz invajta) i dopiero szukacie gry. Jeśli chodzi Ci o swobodne wybieranie serwerów zapomnij to nie PC :)

3. Czy majac lacze 1mb (ja), 512kb(brat) bedziemy mieli lagi? I tu zaczynają się schody :) Ja mam 1 MB i dobrze "śmiga" ale to tylko i wyłącznie zależy kto hostuje grę. Nie raz uświadczysz takie lagi, że krew Cię będzie chciała zalać :) W Twoim przypadku jest jeszcze misza-masz z wersjami coda Ty US - brat EU więc może być różnie.

4. Ktora wersja bardziej laguje? Czy gra na serwach w USA oznacza wyzsze pingi? Jeśli mieszkasz w EU i łączysz się z US to chyba logiczne, że a raczej napewno przy 1MB będziesz miał LAGI (nie zawsze:))

 

BARDZO DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI

O tych lagach było nie raz i nie dwa... ja mam wersję US, miałem łącze 512 ... grałem pół roku praktycznie codziennie i wszystko mi śmigało jak trza... wychodziłem tylko z gier gdzie miałem dwie kreski (rzadkość) ale nie z powodu lagów tylko dlatego że inni widzieli mnie ułamki sekundy wcześniej niz ja ich i było ciężko coś wygrać. Lagi widziałem w tej grze dosłownie kilka razy (pewnie był słaby host).

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
COD 4 w polaczeniu z frag fx mmmm ;]

 

 

Imo Cod4+FragGX=lamerstwo

Jak ktos chce pograc a Calla na myszce, to neich idzie na pieca.

Jesli chodzi o trofea to moglyby byc, ale podliczane tylko za single. Chociaz za multi tez by sie dalo :) Im wiekszy prestge wbity, tym wiecej/lepszy puchar. Bo jak ktos zakonczy np. na 0 prestige ( nie mylic z pierwszym ) to za prestige moze dostac powiedzmy braz, a jak ktos cisnie dalej, to odpowiednio wiecej/lepszy pucharek. I tak az do 10 prestizu, za ktory dostaloby sie platynke. Sprawa z Challenges moglaby wygladac tak, ze raz zdobyty challenges zostaje uznany, mimo wlaczenia kolejnego prestizu.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Myszka w COD jest dla ludzi desparacko próbujących leczyć własne kompleksy.

 

 

Nie wiem jak można czerpać satysfakcję z takiej gry - A takich "graczy" uprzedzę. Doświadczeni zawodnicy potrafią w sposób b. łatwy "wychwycić" kto gra na myszcę. Na szczęście plaga ta, póki co, dotyczy tylko hamburgerów.

 

Choć poznałem dwóch polaków tak grających - żeby było śmieszniej, to i z myszką nie szło im jakoś uber rewelacyjniie.

 

 

Korzystając z okazji pozwolę sobie was sobie zaprosić do grupowca poświęconemu COD.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Posnaniak nie badź niemiły dla tych co chcą sobie grę ułatwić :P Nie każdy ma takiego skilla jak Ty xD A co do tematu, uważam myszkę do PS3 za badziew ;) Jak chcę postrzelać myszką to odpalam sobie mojego CoD4 na PieCyku i jest wtedy sprawiedliwie :P Chociaż kiedyś się zastanawiałem czy nie podpiąć pada do kompa i wtedy zjechać low'ków :D Pozdrawiam wszystkich maniaków CoD4!!! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...